Karasu Evleri Sakarya Karasuda Tatil Evleri Yeni Projeler Yaşam

karasu evleri

Karasu gelişimiyle, değişimiyle, ekonomik çeşitliliği ile ve son yıllarda önlenemez çıkışı ile yatırımcıların favori bölgeleri arasında yerini çoktan aldı. Satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri son yıllarda yatırımcıların en fazla talep gösterdikleri ve en fazla edindikleri konut projeleri arasına girmiştir.

karasu-evleri-sakarya-karasuda-tatil-evleri-yeni-projeler-yasam-1

Emlak konut sektörünün oldukça büyük ilerlemeler kaydettiği Ve günümüzde yurtiçinden olduğu kadar yurtdışına da yatırımcı çeken satılık karasu daireleri yatırımcılara pekçok imkanı aynı anda aynı noktada tek bir konutla sağlamaktadır. Yatırımcılar karasu gayrimenkul sektöründeki emlak konut projelerini ve arsalarını değerlendirecek Karasu’da oldukça karlı yatırımlara imzalarını atmaktadırlar. Son yıllarda oldukça hızlı gelişen bölgede birbiri ardına yaşanan gelişmeler, Karasu’da yapılması için Çalışmalarına başlanan projeler bunun yanısıra bölgede devam eden liman projesinin tamamlanması ve Karasu’nun sürekli yatırım haberleriyle gündeme gelmesi bölgenin değerini gün geçtikçe artırmaktadır. Karasu’da emlak konut ve karasu satılık arsa fiyatlarının geçmişteki oranlarına bakıldığında bölgedeki fiyatların 4 5 Yıl gibi kısa bir süre içerisinde değerlerinin neredeyse %100 oranında artırdığı gözlemlenmiştir. Yatırımcılar tarafından oldukça karlı bir yatırım imkanı sunan karasu satılık arazileri ve satılık karasu yazlıkları bölgede her geçen gün daha fazla önem kazanıp daha fazla yer tutmaya başlamıştır. Karasu’da faaliyetlerini gösteren firmalara her dönem yeni eklenip karasudaki emlak konut projeleri çeşitlendirilip sayısı sürekli olarak artırılmaktadır. karasu satılık yazlık Çünkü artan değeri ile Karasu yatırımcılar için büyük bir fırsat sunmaktadır. Bölgenin ulaşımı, konumu, değerleri, doğal güzellikleri, denizi, temiz havası, muazzam güzellikte ki alanları ve daha pekçok özelliği karasuyu oldukça yaşanılabilir bir bölge haline getirirken bunun yanısıra karasudaki deniz turizmi faaliyetleri, eğlence sektöründeki gelişmeler ve şehirde yapılan yeni yatırımlar karasuyu oldukça popüler bir tatil merkezi haline getirmiştir. Zaten karasuya bakıldığında bölgenin birkaç yıl öncesine kadar ikinci konut projeleri tarafından tercih edildiğini görmekteyiz. Yatırımcıların sadece tatillerini geçirmek amacıyla edindikleri yazlık ve daireler bugün aldıkları değerle ve önemle yatırımcıların da Karasuyu tercih etmelerinde önemli bir etkendir. Yatırımcılar Karasu’da yaşamayı veya tatillerini değerlendirmeyi düşünmeseler bile sırf bölgedeki konutların oldukça hızlı değerlenmesinden ve prim yapmasından dolayı karasudaki konutları tercih edip edinmektedirler. Ayrıca yatırımcılar bugün Karasu’da sahip oldukları konutlarını kendileri kullanmadıkları dönemlerde veya sezonlarda karasuya gelen turizimci ve tatilcilere karasu sahibinden kiralık yazlık veya karasu sahibinden günlük kiralık daire olarak kiraya verip oldukça büyük kira gelirleri elde edebilmektedirler. Sırf bu durumdan dolayı bile yatırımcılar Karasu’da konut sahibi olmayı tercih etmektedirler.

karasu-evleri-sakarya-karasuda-tatil-evleri-yeni-projeler-yasam-2

Çünkü karasuya gelen tatilciler günümüzde bölgedeki denize sıfır otelleri ve pansiyonların yanı sıra genellikle bölge genelinde sahipleri tarafından kiraya verilen yazık ya daireleri tercih edip oldukça verimli bir tatil imkanı bulup aileleriyle ve sevdikleriyle bu konutlar da kendi müstakil evlerinin rahatlığında tatillerini yaşayabilmekedir. Tatilciler bölgedeki konutları haftalık, günlük ve aylık olarak kiralayıp otele Pansiyonlar oranla konaklama ihtiyaçlarını çok daha ucuz fiyata değerlendirmekte yatırımcılar da konutlarından bu sayede ciddi kira getirileri elde edebilmektedir. Karasu’da bugün yaz sezonunda yaşanan yoğunluk o derece fazladır ki hem Karasu otellerinde ve pansiyonlarında hem de karasu sahibinden yazlık ve dairelerin de tam doluluk sağlanmaktadır.

karasu-evleri-sakarya-karasuda-tatil-evleri-yeni-projeler-yasam-3

Hem yıllar içinde aldığı hızlı değerle hem de kiraya verilerek getirdi kira getirisi ile yatırımcıları cezbeden karasu evleri ni günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşulları değerlendirerek sahip olup karlı bir yatırıma imzanızı atıp ayrıca karasudaki yaşam ve turizim olanaklarından da faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp Ekşioğlu inşaatın hafta sonu İstanbul’dan karasuya gelip bölgedeki konut projelerini değerlendirmek isteyen müşterileri için sunduğu ücretsiz servis imkanından faydalanmak için servis kaydınızı oluşturabilirsiniz www.eksioglukarasuyazlik.com Tatilin, yaşamın ve yatırımların bu kadar hızlı yaşandığı ve bu kadar değerlendi Karasu’da yatırımlarınızı ve yatırım tercihlerinize Ekşioğlu inşaatın konut projelerinden yana kullanıp firmanın bugün sunduğu 40 ay sıfır faiz senet imkanı veya banka kredisi ile kendi konutunuzun sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68