Karasu Satılık Yazlık Daire Sahibinden Ev Konut Emlak İlan Ve Fiyatları

karasu-satilik-yazlik.

Karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri Karasuda yaşam, yatırım ve tatil fırsatlarını aynı anda aynı çatı altında sunan emlak konut projeleridir. Yatırımcıların büyük bir ilgi gösterdikleri ve yatırımları için en uygun gördükleri yerlerden birisi olan karasu Karasu satılık yazlık larıyla ve satılık karasu evleri ile yatırımcıları cezbetmeye devam ediyor. Yatırımcılar pekçok imkanı karasu evlerine gerçekleştirip Bölge genelindeki emlak konut projelerine oldukça fazla önem veriyor.

karasu-satilik-yazlik-daire-sahibinden-ev-konut-emlak-ilan-ve-fiyatlari-1

Bölge günümüzde Yurtiçi ve yurtdışında oldukça tanınan popüler turizim ve yatırım merkezlerinden birisi haline geldi. Yurtiçi ve yurtdışından yatırımcıların akın ettiği Karasu’da özellikle İstanbul’dan büyük bir yatırımcı kesmi Karasuyu tercih etmektedir. Her Geçen dönem biraz daha değerlenen Ve biraz daha önem kazanan karasu günümüzün en hızlı gelişim gösteren ve en karlı konut yatırımlarına ev sahipliği yapmakta. Karasu’da yatırımcıları için oldukça farklı daire ve yazlık seçenekleri yer almakta. Pek çok inşaat firmasının katkılarıyla hayata geçirilen karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri Karasu’nun hemen her noktasında, Mahallesi’nde ve Karasu’nun en bilinen mevki ve bölgelerinde hayata geçirilmiştir. Yatırımcılar özellikle karasu 32 evler satılık yazlık, karasu yeni mahalle satılık daire, karasu plaj müstakil ev, karasu yalı mahallesi satılık projelerini değerlendirmektedir. Özellikle son yıllarda bölge büyük gelişmeler göstermiş Karasu Pekçok proje ve yatırma evsahipliği yapar olmuş bölgenin adı birden bire duyurulmuştur. Günümüzün en Karlı konut yatırımlarına evsahipliği yapan Karasu’nun bugünkü konumuna alması çokta uzun sürmemiştir. Bölge sadece birkaç yıl gibi bir süre içerisinde bu kadar gelişmeye ve değişmeye şahit olmuş ve karasu yurt çapında tanınan bir turizim ve yatırım merkezi haline gelmiştir. Konut fiyatları son 3 5 yıl gibi bir süre içerisinde değerlerini neredeyse iki katına çıkarmış yatırımcılar Karasu’da sahip oldukları konutlardan büyük kârlar elde etmişlerdir. Ancak karasu geçtiğimiz yıllara oranla ne kadar değerlenip bölge genelindeki konut fiyatları artış gösterse de günümüzde hala herkesimden yatırımcının sahip olabileceği nitelikte fiyatlardadır. Günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşullarını firmaların sunmuş olduğu ödeme koşulları ve kampanyalarla eklenince Karasu’da konut sahibi olmamak için hiçbir geçerli neden kalmamaktadır.

karasu-satilik-yazlik-daire-sahibinden-ev-konut-emlak-ilan-ve-fiyatlari-3

Çünkü bölge değerini her geçen gün artırmaktadır, Her yeni dönem yeni projelerle ve yatırımlarla anılmakta bunun yanı sıra yatırımların ve Deniz turizminin en yoğun yaşandığı bölgelerden biri konumundadır. Karasu’nun günümüzde yaz sezonunda ağırladığı turist sayısı 800.000’lere kadar çıkmaktadır. Pek çok alanda iyileştirme, çalışma Ve yapılan projeler Karasu’da turizim alanları yapılmış 2016 yılında karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması kazandırılmıştır. Hem mavi bayrak uygulamasın alınması hem de turizim de yeni çalışma ve projeler sayesinde 2017 yılında karasuya gelmesi beklenen turist sayısı çok daha fazladır. Bölgeyi tercih eden 100 binlerce turist Karasuda özellikle denize sıfır pansiyon otellerini tercih ederken Şehrin hemen her bölgesinde ve mahallesinde yer alan otel, pansiyon ve aparatlarında yaz sezonunda tam doluluk yaşanmaktadır. Karasu’da yatırımlarını gerçekleştiren ve Karasu’da konut sahibi olan yatırımcılar ya sezonunda uzun yaz sezonunu kendi konu tutarında kendi müstakil evlerinin rahatlığında yaşarken yatırımcılar tarafından kullanılmayan ve denize yakın mesafede yer alan havuzlu site içi konut projeleri bölgeye gelen turizimcilere de hizmet etmektedir. Yatırımcılar kullanmadıkları yazlık Ve dairelerini karasuya gelen turizimcilere karasu sahibinden kiralık yazlık veya karasu sahibinden günlük kiralık daire olarak kiraya verip sadece yaz sezonunda bile büyük kira getirileri elde edebilmektedirler.

karasu-satilik-yazlik-daire-sahibinden-ev-konut-emlak-ilan-ve-fiyatlari-2

Hem Yatırımcısına hem de kiracısına büyük avantajlar sağlayan ve sürekli kazandıran karasu evlerinde günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşullarını değerlendirerek yatırımlarınızı bir an önce gerçekleştirmek Karasu’nun yükselen değerler arasında yerinizi alıp ister banka kredisi isterseniz elden senet ile sahip olabileceğiniz onlarca konut projesine ulaşmak ve projeleri yerlerinde görüp incelemek için firmaların İstanbul’dan her hafta sonu düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68