Karasu Evleri Senet ile Taksitli Vade Farksız Satılık Daire İlan Ve Fiyatları

karasu evleri

Karasu satılık arsaları ve karasu evleri her geçen gün artan değerleriyle ve bunun yanısıra yatırımcılarına sağladıkları kar getirisi ile günümüzün en popüler yatırım araçları arasında yer almaktadır. Yatırımcılar Karasu’da edindikleri satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projelerinden kısa sürede Karasu’nun gelişimine bağlı olarak büyük kârlar elde edip konutlarından karlı bir geri dönüşüm sağlamaktadırlar. Bölgenin yatırımlar açısından nedenle uygun olduğunun farkında olan yatırımcılar karasuya her geçen gün taleplerini artırmaktadır.

karasu-evleri-senet-ile-taksitli-vade-farksiz-satilik-daire-ilan-ve-fiyatlari-1

Bölgede hüküm süren inşaat şirketleri de Karasunun gördüğü bu büyük talebin farkında olup emlak konut alanında sürekli olarak yeni projelere imzalarını atmaktadır. Karasu geçtiğimiz yıllar içerisinde dev bir şantiyeyi andıran bir görünümündeydi. Bölgenin hemen her noktasında ve özellikle plaj bölgesi ve çevresinde hayata geçirilen onlarca farklı karasu satılık daire projeleri ve karasu yazlıkları bugün Karasu’da en çok tercih edilen noktaların başında gelmektedir. Yatırımcılar özellikle denize yakın mesafede bulunan konut projelerini tercih etmekte bunun yanı sıra havuzlu site içi konut projelerine aşırı bir ilgi göstermektedir. Karasu’da site içi havuzlu konut projelerinin başını çeken Ekşioğlu inşaat firması Karasu’da bu şekilde onlarca farklı konut projesi hayata geçirmiştir. Karasu 32 evler satılık yazlıklar, karasu plaj bölgesindeki karasu evleri , karasu yeni mahalle’deki karasu satılık daire leri Karasu’da yatırımcıların en fazla talep gösterdikleri konut projeleridir. Çünkü bu bölgeler ve Karasu’nun belli başlı bazı bölgeleri hem doğal ortamları hem güzellikleri hem de bölgedeki diğer noktaları oranla daha hızlı pirim yapmaları sebebiyle yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde yatırımcıların en fazla talep gösterdikleri noktalardan birisi de yapama tamamlanıp sonunda işletilmeye başlanan karasu limanıdır. Karasu’ya doğrudan ve dolaylı yollarla daha açılmadan büyük katkılar sağlayan karasu limanı sonunda geçtiğimiz günler içinde açıldı.

karasu-evleri-senet-ile-taksitli-vade-farksiz-satilik-daire-ilan-ve-fiyatlari

Liman daha açılmadan Karasu’da yatırımcıların en çok talep gösterdikleri bölgelerin başında yer aldı. Ayrıca karasu limanı Karasu’nun gelişmesine ve değerlenmesine çok büyük katkılar sağladı. Liman projesinin açılması Karasu’da bundan sonraki dönemde daha çok projenin hayata geçmesi daha fazla yatırımı ve çalışmanın yapılması anlamına gelmektedir. Liman projesi daha hayata geçmeden Karasu’da onlarca farklı gelişmeye imkan sağladığı gibi bugün liman projesi açıldıktan sonra karasu yatırımlar ve yatırımcılar açısından daha da tercih edilen bir nokta Olacaktır. Yatırımcılar bugün karasudaki konut projelerini değerlendirirken yukarıda belirttiğimiz bölgelerimi mahallelerin yanı sıra özellikle karasu limanına yakın olarak konumlanan Konut projelerini önem vermeye başlamışlardır. Çünkü önümüzdeki yıllar için de bir ihracat merkezi haline gelmesi planlanan Karasu’da Karasu’nun en değerli bölgelerinden birisi haline gelecek olan karasu limanı çevresi bugün yatırımcıların akın ettiği bölgelerin başında gelmektedir. Zaten Karasu’nun nedenle hızlı gelişen ve değerlenen bir bölge olduğu gözler önündedir.

karasu-evleri-senet-ile-taksitli-vade-farksiz-satilik-daire-ilan-ve-fiyatlari-2

Bölgeyle ilgili internet ortamında ve Google gibi platformlarda küçük bir araştırma yapıldığında Karasu’da son birkaç yılda ne denli büyük gelişmelerin yaşandığının, Karasu’nun ne gibi projelere evsahipliği yaptığının bunun yanısıra karasu ve genelinde karasu satılık arsalarının ve satılık karasu evlerinin nasıl bir değer kazanıp fiyatlarına yüzde yüz’lere varan oranlarda kapladığı görülmektedir. Yatırımcılar bu kadar hızlı değerinden ve prim yapan Karasu’da önümüzdeki yıllar içerisinde öngörülen gelişmeleride göz önüne alarak Karasu’ya gelip ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edip firmanın karasu limanı bölgesi çevresinde ve Karasu’nun en popüler mahallelerinde hayata geçirdiği site içi & site dışı normal bina şeklinde yapılandırdığı konut projelerini değerlendirmektedir. Günümüz piyasa koşullarında Karasu gibi bir bölge için oldukça ucuz ve ekonomik sayılabilecek fiyatlarla satışa çıkan Bu konutlarda yerlerinizi şimdiden alıp Ekşioğlu inşaatın kısa bir süre için sunmuş olduğu 40 ay sıfır faiz ödeme seçeneğinden yararlanıp veya banka kredisi ile Ödemelerinizi gerçekleştirip geleceğin yükselen değerleri arasında gösterilen Karasu’da yatırımlarınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz.

karasu-evleri-senet-ile-taksitli-vade-farksiz-satilik-daire-ilan-ve-fiyatlari-3

Karasuya ulaşım sağlamak için Ekşioğlu inşaatın her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasına düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca projelerle ilgili detaylı bilgi edinip fiyatlar, projelerin konumları, metre kareleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgi sahip olmak için site üzerindeki canlı destek hattından veya 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68