Karasu Satılık Yazlık Favori Evler Karasuda Tatil Ve Yatırım

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu inşaat Karasu’da emlak konut sektörünün başını çeken, karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleriyle yatırımcıların gözbebeği durumunda olan, hem yurt içinde hem de yurtdışında yüzbinlerce yatırımcı kitlesi bulunan, kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarını ve faaliyetlerini sürdüren Karasu’nun en büyük ve en köklü inşaat şirketidir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşterileri için her yeni dönem Karasu’da karasu satılık daire projeleri ne ve satılık karasu evleri ne imzasını atıp müşterilerini profesyonel bir hizmet sağlamayı amaçlayan ekşioğlu inşaat projelerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar için her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından ücretsiz tur hizmeti veren bir firmadır.

karasu-satilik-yazlik-favori-evler-karasuda-tatil-ve-yatirim-1

Özellikle Megakent İstanbul’dan yatırımcıları ağırlayan Karasu’da ekşioğlu inşaat vermiş olduğu ücretsiz karasu turu hizmeti ile müşterilerinin evlerine en yakın noktadan alıp karasuya ekşioğlu inşaat satış ofisine getirmektedir. Elbetteki Karasu’da bu hizmet veren başka firmalarda yer almaktadır. Ancak Ekşioğlu inşaatın diğer firmalardan ayıran ve ön plana çıkaran noktalarından biri firmanın müşterilerini karasuya getirdikten sonra çay ve yemek ikramı yapıp projelerin tamamını uzman satış müdürleri eşliğinde gezip her müşterisi ile tek tek özel olarak ilgilenmesidir. Ve Ekşioğlu inşaatın karasudaki diğer firmalardan öne çıkaran en büyük ayrıcalıklarından biri oldukça geniş bir konut seçeneği bulunmasıdır. Ekşioğlu inşaat Karasu’nun en büyük inşaat firması olup Karasu’da en fazla projeyi hayata geçiren firmadır. Bugün karasu kocaali mevkii nde 46. projesini hayata geçirmek için çalışmalarına başlayan Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan onun üzerinde de konut projesi yer almaktadır. Her ihtiyacı ve her bütçeye yönelik Bir konutun bulunduğu ekşioğlu inşaat herkesimden yatırımcıyı Karasu’da konut sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Firmanın denize sıfır konumda bulunan Ödülü projesi olan Ekşioğlucity projesinin yanı sıra şu an satışta olan projelerin tamamına yakını denize sadece 100 metre 500 metre mesafe arasında yer almaktadır. Ayrıca bir çoğu site içi havuzlu olarak hayata geçirilen konut projelerinde yatırımcılar isterlerse sitelerinden çıkmadan tatillerini değerlendirebilir isterlerse sadece yürüme mesafesi nde bulunan karasu plajlarında de Karasu’nun tertemiz denizinde denizin, güneşin, kumun ve tatilin tadını doyasıya çıkarabilmektedir. Oldukça geniş bir konut yelpazesi bulunan ekşioğlu inşaat konutların hayata geçirirken 1 + 1,2 + 1,3 + 1 ve 2 + 1 dubleks olarak hayata geçirip her ihtiyaca yönelik olarak konumlandırmaya özen göstermiştir. Firma ister site içi ister site dışı olsun tüm projelerin de 24 saat kameralı güvenlik hizmeti vermektedir.

karasu-satilik-yazlik-favori-evler-karasuda-tatil-ve-yatirim-2

Şuan Karasu’nun farklı mahallelerinde bölgelerinde satışta olan Ekşioğlucity, karasu yeni mahalle konakları, karasu Sadef evleri, Ekşioğlu yeşilvadi konakları ve daha pek çok projenin yer aldığı Ekşioğlu inşaatın site içi havuzlu konut projelerinde hem kendiniz hem de çocuklarınız için güvenli ve eğlenceli bir tatilin fırsatını yakalayabilirsiniz. Her dönem yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen firma olma özelliğini sürdüren Ekşioğlu inşaatın Karasu’da faaliyet gösteren diğer firmalardan öne çıkaran bir diğer avantajı da firmanın sunmuş olduğu ödeme seçenekleridir. Ekşioğlu inşaat projeleri banka kredisi ile Ödemeye uygun olup 120 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir. Ancak firmanın sunduğu 40 ay sıfır faiz senet ödeme seçeneği Karasu’da eşi benzeri görülmemiş bir fırsattır. Karasu’da faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını bizlere sunan Ekşioğlu inşaatın bu senetle ödeme kampanyası Ekşioğlucity Projesi dışında firmanın tüm projelerini kapsamaktadır. Ekşioğlu inşaatın karasu’nun hiçbir yerinde göremeyeceğiniz bu ödeme kampanyasından yararlanıp kısa süreliğine gerçekleştirilen bu kampanyayı kaçırmadan Karasu’da yatırımlarınızı gerçekleştirip ekşioğlu inşaat güvencesiyle Karasu’nun muazzam manzaraları arasındaki doğal gaz bağlantılı daire ve yazlıklarımızı hemen sahip olup bundan sonraki yaz tatillerinizi ve yaşamınızı Karasu’da bu doğal güzellikler arasında gerçekleştirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turu servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-favori-evler-karasuda-tatil-ve-yatirim-3

Günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşullarını değerlendirip Karasu’da konut sahibi olup geleceğinizi karlı bir yatırım bırakıp Ekşioğlu inşaatın çok projesinde kalan sınırlı sayıda ki daireyi değerlendirmek için geç kalmadan Ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68