Karasu Evleri Satılık Emlak Konut Yazlık Projeleri Merkezde Hastane Yakını

karasu-evleri-sakarya-daire-insaat-calismalari-3

Karasu’da yaz sezonunun yavaş yavaş yaklaşması bölgede hareketlilik yaşanmasına sebep oluyor. Karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri her ne kadar kışın en sert günlerinde bile yatırımcılara hizmet vermiş olsa da havaların yavaş yavaş ısınmaya başlamasıyla bölgede hareketlilik başlamıştır. Hem Karasunun hızlı değerlenişine Ve değerlerine ortak olmak hem de önümüzden gelen Yaz sezonunu kendi konutlarında kendi müstakil evlerinin rahatlığında değerlendirmek isteyen yatırımcılar karasuya gelip karasu satılık yazlık larını ve karasu evlerini değerlendirmeye devam etmektedir. Çünkü karasu son yıllarda hem tatil faaliyetlerinin hem de yatırımların en hızlı yaşandığı bölgeler arasındadır. Günümüz yatırımcılarını karasuya çeken sebeplerin başında Karasunun hızlı değer artışı gelmektedir. Ülkemizdeki pekçok bölge oranına karasudaki konutlar Çok daha hızlı değer kazanıp değerlerini 4 – 5 yıl gibi bir süre içerisinde neredeyse %100 oranında arttırmıştır. Buda yatırımcıları karasu evlerine çekmektedir.

karasu-evleri-satilik-emlak-konut-yazlik-projeleri-merkezde-hastane-yakini-1

Bölgenin hızlı değerlerin işi her ne kadar karasuya olan yatırımları hızlandırsada bölgede yaşanan deniz turizminin karasuya etkisi göz ardı edilemeyecek niteliktedir. Günümüzde Karasu dan konut eden yatırımcılar hem bölgenin kazandığı hızlı değere hem de deniz turizmi imkanlarına sahip olmak için bölgeyi değerlendirmektedir. Deniz turizmi açısından oldukça popüler bir hale gelen Karasu’da tatil faaliyetleri son yıllarda olabildiğince iyileştirilmiştir. Yatırımcıları karasu iten bir başka sebepte bölgenin konumudur. Karasu oldukça stratejik bir noktada bulunup pek çok büyük ile ve özellikle İstanbul gibi mega bir kente oldukça yakın bir mesafede yer almaktadır. Zaten günümüzde en fazla İstanbul’dan yatırımcı ağırlayan Karasu’da ulaşım hizmetlerinin de geliştirilmesi ile önümüzdeki yıllarda üçüncü köprü otoban yolunun tamamlanmasıyla Karasu İstanbul arası mesafe 1 saat gibi bir süreye düşecektir. Sırf ulaşım alanında yaşanan bu durum bile İstanbul’daki yatırımcıların karasuya akın etmelerine ortam hazırlamıştır. Yatırımcılar ve tatilciler için karısının tercih edilebilirliğini artıran bir başka etmen de bölgede hem tatil faaliyetlerinin hem de yatırımların günümüz koşulları için oldukça ucuz ve uygun fiyatlara yapılabiliyor olmasıdır. Ucuza mal olan bir tatilin aynı zamanda oldukça verimli ve kaliteli de yaşınabileceğini bizlere gösteren Karasu’da konut fiyatları ve karasu satılık arsa fiyatları da günümüz koşulları için oldukça elde edilebilir nitelikte ki fiyatlardadır. Yatırımcılar da bu fırsatı sonuna kadar değerlendirip hem ucuz bir tatil hem de uygun bir yatırımın fırsatını buldukları Karasu’da bu imkanı değerlendirmektedirler. karasu satılık daire Bölgede yatırımcıları etkileyen bir diğer sebepte yatırımlar için oldukça farklı konut projelerinin yer almasıdır. Karasu’da onlarca farklı inşaat şirketinin katkılarıyla hayata geçirilen pekçok konut projesi yer almaktadır. Her ihtiyaca ve her bütçeye yönelik bir konut bulmanın mümkün olduğu bölgede günümüzde herkesimden yatırımcı konut sahibi olabilmektedir. Hem firmaların düzenlemiş olduğu kampanyalar hem de bölge genelindeki uygun fiyatlar Karasu’da yatırım gerçekleştirmeyi düşünenler için fırsat sunmaktadır. Özellikle Ekşioğlu inşaatın düzenlediği kampanya ve ödeme koşulları yatırımcıların büyük bir ilgisini çekmektedir.

karasu-evleri-satilik-emlak-konut-yazlik-projeleri-merkezde-hastane-yakini-2

karasu evleri Firma Karasuda denize yürüme mesafesinde yükselttiği, tamamı yeni durumdaki, doğal gaz bağlantılı ve 24 saat kameralı güvenlik hizmetleri tüm site içi & site dışı normal bina projelerini günümüzde banka kredisi ile ve elden senet seçeneğe ile satışa sunmaktadır. Karasu’da her zaman ilklere imza atan ve Karasu’nun en popüler mahallelerinde hayata geçirdiği onlarca konut projesi ile yatırımcıların en çok tercih ettiği ve en favori inşaat firmalarının başında gelen ekşioğlu inşaatla yatırımlarınızı gerçekleştirip Karasu’da uzun vadelerde düşük ödeme seçenekleriyle veya elden 40 ay sıfır faiz senetle ödeme seçeneği ile faizsiz konut yatırımı yapmanın fırsatını yakalayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın kısa sürede düzenlemiş olduğu bu senetle ödeme kampanyasını kaçırmadan Karasu’da yatırımlarınızı gerçekleştirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak ücretsiz karasu turu servis kaydınızı oluşturup hafta sonları ücretsiz karasu turları eşliğinde ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret edip uzman satış müdürleri ile birlikte firmanın onlarca farklı konut ve daire projesine yerlerinde görüp değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68