A’dan Z’ye Karasu Evleri

karasu evleri

Karasu Evleri Ekşioğlu İnşaat projeleri ile tanınan güzel bir tatil kenti olan Sakarya’nın Karasu ilçesinde sahiplerini beklemekte. Ekşioğlu Karasu Göl Evleri, Yeşil Vadi Evleri, Melis evleri gibi birçok proje şu anda hala hazır bitmiş ve %90 oranında dolu olan tamamlanmış inşaat projeleri dir çok farklı konseptlerde hazırlanmış olan bu sitelerde yüzme havuzları sosyal donatılar ve daha birçok farklı tasarım yer almaktadır hepsinde olmasa da bazı projelerde Market ve kafeterya da sitelerin içinde yer almaktadır.

İstanbul’a oldukça yakın olan  mesafede yer alan Karasu yaz aylarında adeta ziyaretçi akınına uğramakta site içi güvenlikli projeler daha çok tercih edilmekte Çünkü uzun süreli tatiller için yerinden bu bölgede ile bireylerinden biri çalışmak için İstanbul’a döndüğünde ailesinin güvenlikli bir sitede olduğunu bilmesi daha güvenli olduklarını bilmesi birçok ailenin 1. Tercihi olmakta.

Seçenek olarak stediğiniz daireyi bulabilirsiniz Çünkü çok alternatif olduğu için özellikle, Ekşioğlu İnşaat projelerinde birçok farklı daire seçeneği karşınıza çıkacaktır 2 artı 1 daireler en çok tercih edilen daireler olmakla birlikte geniş aileler için dubleks seçenekleri de düşünülmüştür.

karasu evleri

Karasu Evleri Neden Ucuz du ?

Genellikle merak edilen konulardan bir tanesi de Karasu Evleri denize mesafe olarak ne kadar uzaklıkta diye bir soru olmakla birlikte bu sorunun cevabı her projeye göre değişmektedir ancak ortalama olarak denize sıfır projelerde mümkün olduğu gibi denize 700-800 metre mesafede evlerde bulunmaktadır Bu sizin seçiminize bağlı olarak değişmektedir.

Eğlence mekanları olarak zaten 28 kilometrelik Plajı kumsalı yaz aylarında buraların vazgeçilmezi olmak da aynı zamanda akşam saatlerini değerlendirmek için de Karasu Sahil Park çevresi değerlendirilebilir ancak siz daha sakin bir zaman geçirmek istiyorsanız Yenimahalle tarafı sizin için daha uygun olacaktır.

Yenimahalle’de Sakarya Nehri’nin üst tarafında altınızdan Nehir suyu akarken Siz üzerindeki çay bahçelerinde keyifle çayınızı yudumlayabilirsiniz yakınlarınızda birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Sadece kumsalı Denizi değil birçok farklı seçenekte düşünülmekte birlikte Karasu Denizköy tarafında olan Acarlar Longozu da gezilebilecek yerler arasında yer almakta.

karasu evleri

Ekşioğlu Karasu Yazlık

Aynı zamanda sıkıldığınızda yine Karasu’nun içinde yer alan Ekşioğlu Aqua parkta Ailenizle birlikte eğlenebilirsiniz bunların dışında yine Akkum tarafında yer alan mesire alanlarında piknik tadında mangal yapıp eğlenebilirsiniz.

Hem tatil hem yatırım diyenlerin ortak mekanı olan ve İstanbul’a yakınlığıyla bilinen atta İstanbul’un arka bahçesi olarak bilinen Karasu’nun çok yakın tarihte açılması beklenen Kuzey Marmara Otoyolu ile birlikte şu anda iki buçuk saat gibi olan mesafesinin takriben 1 saat gibi bir mesafe düşmesi beklenmekte yani üçüncü köprünün üzerinden geldiğinizde Karasu üçüncü köprünün üzerinden başlangıç mesafesi alındığında 1 saat gibi bir süre de sürmesi beklenmektedir.

Karasu çevresi konumu doğası itibariyle oldukça güzel bir yer olmakla birlikte bundan sonraki zamanlarda da yatırımı çeken bir bölge olacağı benzemekte çünkü şu anda baktığımızda Karasu Limanı açılmış durumda Geçtiğimiz günlerde Sakarya Karasu Denizköyde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan  BMC fabrikasının
Açılması ile birlikte bölgede ciddi oranda bir istihdam sağlanması beklenmekte Böylelikle bölgeye olan yatırımlarda yükselebilir.

Yani genel olarak baktığımızda Karasu yaz aylarında çok güzel zaman geçirebileceğiniz bir tatil mekanı olmakla birlikte aynı zamanda ilerleyen yıllarda İstanbul’a yakınlığı ile da bulunduğu lokasyonla da uygun olarak büyümeye eğilimli bir yer olarak görülmekte zaten burada Birçok yerde Karasu Evleri denilince ya da Karasu satılık yazlık denilince insanların aklına sadece yazlık gelmemek de aynı zamanda Yatırım yapılacak bir yer olarak da gelmekte zaten Yakınız buradan bir yere aldıysa veya Çevrenizde Karasu ile ilgili bir şeyler konuşuluyorsa Bunu kendiniz de duymuşsunuzdur.

Detaylı inceleme için :https://www.eksioglukarasuyazlik.com/karasu-satilik-yazlik/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68