Karasu Satılık Daire Her Semt Ve Mahallede Sitede Ultra Lüx Projeler

karasu evleri

Karasu’da birikimlerinizi ister karasu evleri nden İster karasu satılık arsalarından isterseniz karasu satılık yazlık larından yana kullanın bölgede yaptığınız yatırımlar kısa sürede büyük kazançlar sağlamakta. Son yılların yükselen değeri Karasu’da Karasu’da satılık arazilerini bunun yanı sıra karasu satılık daire lerini de değerlendirerek Karasu’da birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürebilir, son yılların en hızlı yükselen ve en hızlı değerlenen bölgelerin başında gelen Karasu’da gerçekleştirebilirsiniz.

Karasu Satılık Daire Her Semt Ve Mahallede Sitede Ultra Lüx Projeler-1

Deniz turizminin ve emlak konut yatırımlarının son yıllarda en hızlı yaşandığı bölgede arasına giren karasu yatırım ve tatil fırsatlarıyla 100 binlerce kişiye hizmet edip bünyesinde ağırlamaya devam ediyor. Karasu son dönemde karşımıza oldukça sık çıkan bir bölge. Sosyal medyada, internet platformunda,yayın organlarında, Google gibi ortamlarda karşımıza oldukça sık çıkan adı sürekli yeni projelerle, Konut yatırımlarıyla ve deniz turizmi ile anılan bölge günümüzün en popüler turizim ve yatırım merkezlerinden biri haline geldi. Özellikle çevre illerde yaşayan tatilciler ve yatırımcılar için Karasu büyük bir fırsat teşkil etmekte. Çünkü Kocaeli, İstanbul gibi kentlere çok kısa mesafede bulunan ilçe ayrıca bu kentlere en yakın mesafede yer alan tatil merkezi konumundadır. Yaz sezonunda bu kentlerde yaşayan, deniz turizmi faaliyetlerinde bulunmak isteyen ama aynı zamanda zamandan ve maddi açıdan tasarruf etmek isteyen tatilciler günümüzde Karasu’nun yolunu tutmuşlardır. Ucuz bir tatilin kaliteli, verimli ve eğlenceli olabileceğinin kanıtı niteliğindeki Karasu’da mükemmel bir yaz tatili için tüm imkanlar bulunmaktadır. Yaz sezonunda cıvıl cıvıl bir hale gelen bu güzel ilçede günümüzde tatilci sayısı 800.000’lere kadar ulaşmıştır.24 km uzunluğunda ki sahil bandında yaz sezonunda özellikle hafta sonları yer bulmak bile imkansız hale gelmektedir. 100 binlerce turist Karasu’nun tertemiz denizinde Ve altın kumlu plajlarında denizin, güneşin ve tatilin tadını doyasıya çıkarabilmektedirler. Bölgede kıyı şeridi boyunca her türlü yeme içme ihtiyacınıza ve kişisel ihtiyaçlarınızı gidermeye yönelik tesis ve alanlar yer almaktadır. Yaz sezonunda Karasu’nun en kalabalık noktalarından biri olan plaj bölgesinde gündüz eğlenceleri de oldukça geniş bir yer tutmaktadır. Tatilciler için bütün imkanların düşünüldüğü kıyı bölgesinde alışveriş dükkanları, yeme içme alanları, sosyal aktivite alanları, parklar, bahçeler ve kafeteryalar yer almaktadır.

Karasu Satılık Daire Her Semt Ve Mahallede Sitede Ultra Lüx Projeler-2

İster ailenizle ister arkadaşlarınızla gelip mükemmel ve ucuz bir tatil yaşamanızı sağlayacak Karasu’da ayrıca plaj bölgesi içerisinde hem bölge halkının Hem de tatilcilerin yoğun ilgi gösterdikleri bir lunapark yer almaktadır. Özellikle Çocuklu aileler tarafından tercih edilen lunapark yediden 70’e herkese hizmet vermektedir. Bölgede eğlence hayatım sevenler için de çok sayıda mekan yer almaktadır. Özellikle karasu 32 evler bölgesinde ve karasu plaj bölgesinde yoğunlaşan bu eğlence mekanları gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir. Karasu’da tatilcilerin yoğun olarak ilgi gösterdikleri alanlardan biri de karasu akkum sınırları içerisinde yer alan ve Ekşioğlu inşaatın bölge kazandırmış oldu Aqua City projesidir. Doğu Marmara’nın en büyük Aqua parklarının biri olma özelliği gösteren Aqua park içerisinde çok sayıda havuz yar almaktadır. Bölgeye gelen tatilcilerin ve turizimcilerin konaklama ve barınma ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik de çok sayıda karasu denize sıfır pansiyonları ve otelleri yer almaktadır.

Karasu Satılık Daire Her Semt Ve Mahallede Sitede Ultra Lüx Projeler-3

Yaz sezonunda tam dolula ulaşan bu tesislerin yanı sıra günümüz turizimcilerin tercih ettiği bir başka konaklama türü de bölgede sahibinden kiralanan yazlık ve dairelerdir. Katılımcıları tarafından karasu sahibinden günlük kiralık yazlık olarak tatilcileri sunulan konularda da konaklama imkanınızı sağlayabilirsiniz. İste bölgeye gelip bölgedeki kiralık daire seçenekleri değerlendirebilir isterseniz sahibinden.com gibi siteler üzerinden de tatile çıkmadan önce bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Hem turizimcilerin hem de yatırımcıların en favori bölgeleri arasında yer alan karasu da bölgenin yükselen değerleri arasında yerinizi şimdiden alıp karlı bir yatırıma ortak olmak aynı zamanda günümüzün ucuz ve uygun fiyat koşullarından yararlanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68