Karasu Satılık Daire Favori Siteler Güvenli Huzurlu Havuzlu Uygun Yazlık Evler

karasu evleri

Karasu evleri ve karasu satılık yazlık ları yatırımcılara cezbetmeye devam ediyor. Emlak konut sektörünün oldukça büyük ilerlemeler kaydettiği Karasu’da karasu satılık daire leri ve satılık karasu evleri değerlerini ve ederlerini her geçen dönem artırarak yatırımcılarına karlı bir geri dönüşüm sağlamakta. Hem ülke çapında hem de yurtdışında oldukça geniş bir yatırımcı kitlesine hitap eden Karasu günümüz yatırımcılarının en fazla talep gösterdiği bölgeler arasında yer almaktadır. Karasuyu yatırımcılar için cazip kılan bölgenin konumu, ulaşım olanakları, doğası, denizi, yatırımları, hızla artan değeri ve daha sayamadığımız pekçok özelliğidir.

karasu-satilik-daire-favori-siteler-guvenli-huzurlu-havuzlu-uygun-yazlik-evler-1

Bunlara bölgedeki konut fiyatlarının ucuz ve elde edilebilir nitelikte olması da eklenince karasu yatırımcılar için oldukça büyük fırsat teşkil eden bir bölge haline gelmiştir. Bölgede emlak konut sektörünün ve karasu gayrimenkul piyasasının başını çeken firma ise Karasu’nun en köklü ve en büyük inşaat şirketi konumunda olan ekşioğlu inşaattır. Karasu’da pek çok projenin öncüsü olan, özellikle site içi havuzlu konut projelerinin başını çeken Ekşioğlu inşaatın karasu genelinde şuan 46. projesi yükselmeye başlamıştır. Karasu kocaali mevkiinde Melis evleri projesi ile bunun yanı sıra karasu genelinde yer alan onun üzerindeki konut projesi ile bu yılında en çok konuşulan ismi ekşioğlu inşaat olacak gibi duruyor. Çünkü firma 2017 yılına girdiğimiz ilk günlerde Karasu’da eşi benzeri görülmemiş bir ödeme yöntemine imzasını attı. Önceki dönemler içerisinde bitmiş projelerni banka kredisi ile satışa sunan ekşioğlu inşaat bunun yanı sıra topraktan olan projelerini ise elden 24 ay senet ile satışa sunmaktaydı. Ancak firma günümüzün piyasa koşullarını ve müşterilerden gelen talepleri değerlendirerek Karasuda denize sıfır konumda bulunan Ekşioğlucity Projesi hariç tüm projelerini bugün banka kredisi 120 aya kadar ve elden senetle tam 40 ay sıfır faiz oranıyla satışa sundu. Yatırımcıların oldukça ilgisini çeken bu ödeme yöntemi Karasu’da büyük bir hareketlilik yarattı. Firmanın sunmuş olduğu bu ödeme kampanyasını kaçırmak istemeyen yatırımcılar hem İstanbul’dan düzenlenen ücretsiztular eşliğinde hem de kendi imkanlarıyla karasuya gidip Ekşioğlu inşaatın satış ofisini ziyaret ederek firmanın birbirinden farklı projelerini yerlerinde görüp inceleme imkanına sahip olmaktadırlar.

karasu-satilik-daire-favori-siteler-guvenli-huzurlu-havuzlu-uygun-yazlik-evler-3

Karasu’nun en çok tercih edilen ve en çok prim yapan mahalle ve bölgelerinde hayata geçirilen satılık yazlıklar ve daireler en fazla plaj bölgesi ve çevresinde bunun yanı sıra karasu yeni mahalle’de, karasu 32 evlerde , karasu limanı çevresinde ve yalı mahallesinde hayata geçirilmiştir. Yatırımcılar Ekşioğlu inşaata gelip yatırım amacıyla en fazla 1 + 1 daire seçeneklerini değerlendirirken aynı zamanda ihtiyaçlarına yönelik olarak ve Karasu’da önümüzdeki yıllarda yaşama ihtimallerinde değerlendirerek 2 + 1 ve 3 + 1 daire seçeneklerini de değerlendirmektedirler. Ekşioğlu İnşaat müşterilerinin kendine duyduğu güveni daha fazla artırmak ve müşterilerine yıllık değil ömürlük bir konut seçeneği sunmak adına tüm Konut projelerini depreme dayanıklı olarak inşa edip ayrıca site içi & site dışı tüm projelerini 24 saat kameralı güvenlik sistemi ile takip etmektedir. Bunun yanısıra site içerisinde yer alan bütün konut projelerinde siteler içerisinde yetişkin yüzme havuz mevcut olup projelerin bir çoğunda çocuk havuzu da bulunmaktadır. Aileniz, Çocuklarınız ve sevdiklerinizle beraber uzun, verimli, eğlenceli ve güvenli bir tatilin yanısıra oldukça karlı bir geri dönüşüm oranı sağlayan karasu evlerinde günümüzün uygun ve ucuz fiyatlarını değerlendirip yatırımlarınızı bir an önce gerçekleştirip hem Karasu’da yaşamın ve tatilin hem de karlı ve akıllıca bir yatırımın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

karasu-satilik-daire-favori-siteler-guvenli-huzurlu-havuzlu-uygun-yazlik-evler-4

Google üzerinden ekşioğlu inşaat satış ofisinin konumuna ulaşıp Bölgeye kendi imkanlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz gibi Ekşioğlu inşaatın İstanbul genelinden sunmuş olduğu ücretsiz karasu turu hizmeti ile de karasuya ulaşım sağlayabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın sunduğu ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayıp karasu turu servis kaydınızı oluşturabilir bunun yanısıra firmalar hakkında detaylı tüm bilgiye ulaşabilirsiniz. Her yıl binlerce yatırımcı konut sahibi yaparak herkesimden yatırımcıya hitap eden ekşioğlu inşaat ta sizlerde ihtiyacınıza ve bütçenize En uygun konuta kendiniz belirleyip belirleyip firmanın sunmuş olduğu Ödeme koşulları ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68