Karasuda Yazlıklar Ekşioğlu Daireler Ucuz Karasu Satılık Yazlık

karasu-satilik-yazlik-denize-sifir-konut-ilanlari

Karasudaki günümüz fırsatlarını kaçırmayın Karasu son yılların en çok öne çıkan turizim ve yatırım şehirlerinden biri konumuna geldi. Karasuda satılık yazlık ve daire projeleri ile binlerce yatırımcının Akın ettiği bölge turizim faaliyetleri ile de son yılların en çok talep gören turizim şehirlerinden biri haline geldi. Karasu satılık daire ve karasu evleri projelerinin yer aldığı bölge hem yatırımcılar hem de turizimciler açısından oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır. Karasu’da deniz turizmi faaliyetleri yıllardan beri süre gelse de bölgenin bir anda bu kadar parlamaya başlaması tabii ki tesadüf eseri değildir. Bölgede turizm faaliyetlerine artırmak ve canlandırmak adına pek çok çalışmalar yapılmış, bölgedeki karasu satılık yazlık projeleri ile Karasu’nun reklamı ve pazarlaması en iyi şekilde yapılmış ve bölge günümüzde oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir.

karasuda-yazliklar-eksioglu-daireler-ucuz-karasu-satilik-yazlik-1

Denize Yakın Satılık Yazlıklar

Son dönemde İstanbul’un bodrum olarak anılan Karasuda mükemmel bir yaz tatili için bütün olanaklara sahiptir. Geçtiğimiz yıl içinde İstanbul’a yapılan üçüncü köprü projesinin sahil yolu otoban bağlantısının Karasu dan geçeceğinin duyulması ve karasu plajlarının mavi bayrak alması bölgedeki turizim faktörlerini önemli ölçüde etkilemiştir. Milyonlarca kişinin yaşadığı İstanbul’a en yakın tatil merkezi konumunda bulunan karasu nihayet bu avantajı kullanabilmeyi başarmıştır. Bölgede artan ve iyileştirme gösteren turizim faaliyetleri En iyi şekilde halka tanıtılmış ve bunun yanında yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Sakarya Karasuda satılık yazlık ve karasu evleri fırsatlarıyla sürekli reklam ve tanıtım düzenlenip Karasu’nun adının daha geniş kitlelere yayılması sağlanmıştır. Karasu’nun adının duyulması ve bölgeye daha çok turizmi çekmesi elbette bölgenin kalkınması açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Ülkemizde deniz turizminin yapıldığı bölgelerde ciddi bir turizm geliri sağlanmaktadır. Aynı durumun karısı için yaşanması da oldukça mümkündür.

karasuda-yazliklar-eksioglu-daireler-ucuz-karasu-satilik-yazlik-2

Karasuya yatırımlar artıyor karasu evleri

Ayrıca karasu bölge çevresinde ve özellikle İstanbul’da yaşayan yatırımcılar ve turizimciler için Ege ve Akdeniz kıyılarından çok daha avantajlı bir konumdadır. Çünkü Karasu’da hem turizim faaliyetlerini diğer bölgelere oranla çok daha düşük bütçelerle gerçekleştirebilir; aynı zamanda pek çok büyük ile ve İstanbul’a yakın konumuyla zamandan da büyük bir tasarruf yapılmasını sağlamaktadır. Bölgedeki sadece turizim faaliyetlerinin artmış olması ve Karasu’nun İstanbul’a çok daha yakın bir mesafeye gelecek olmazsa yatırımcıları büyük ölçüde etkilemiştir. İstanbul’dan çok fazla uzaklaşmak istemeyen ancak tatillerini ve yatırımlarını bir turizim bölgesinden yana kullanıp hem günümüz koşullarına göre oldukça uygun fiyatlara yazlık ve daire sahibi olup hem de yatırımlar için oldukça cazip bir merkez haline gelen Karasu’da yatırımlarını gerçekleştirmeye başlamışlardır. Bölge özellikle son yıllarda turizim olduğu kadar konut yatırımlarıyla da ilgi çekici hale gelmiştir. Özellikle İstanbul’da yaşayan milyonlarca kişi için Karasu oldukça uygun niteliklere sahip bir yatırım merkezidir. Bölgedeki turizim faaliyetleri ve bunun yanında gelişme gösteren pek çok sektör Karasu’nun değerini son yıllarda büyük bir hızla artırmıştır.

karasuda-yazliklar-eksioglu-daireler-ucuz-karasu-satilik-yazlik-3

Karasuda satılık daireler projeler

Çoğu şuan proje aşamasında olan büyük yatırımlar tamamlanıp işletilmeye açıldığında Karasu’nun şu günkü değerinin çok daha üstüne çıkıp daha çok turizimci ve yatırımcıya evsahipliği yapan bir bölge haline gelecektir. Ancak bölgenin yeni yeni gelişmeye başlaması ve değer kazanması yatırımcılar açısından bakıldığında oldukça caziptir. Çünkü bölgedeki tüm konut fiyatları şuan oldukça uygun sayılabilecek niteliktedir. Bölge her geçen gün gelişimini sürdürdükçe Karasu’da aynı şekilde değer kazanacaktır. Karasu’da önceki yıllarda konut yatırımlarını yapmış olan pek çok yatırımcı bunun bilincindedir ve yakın çevresinde yaşayan pek çok kişiye Karasu’da yatırım tavsiyeleri vermektedirler. Zaten bölgedeki pekçok inşaat şirketi de her fırsatta yatırımcılara seslenip Karasu dan konut sahibi olmak için geç kalmamalarını tavsiye etmektedirler. Çünkü karasu her geçen gün biraz daha değer kazanan, adını daha çok duyuran, bünyesine daha fazla yatırım yapılan bir bölge haline gelmektedir. Bölgede şu an satışta olan onlarca konut projesinden birine sahip olup Karasu’da yatırım yapmak için geç kalmak istemeyen yatırımcılar hafta sonları İstanbul genelinden düzenlenen Ücretsiz karasu turlarıyla bölgeye gelip bölgede ki konut projelerini değerlendirilmektedirler.www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68