Karasu Satılık Daire Merkezde Denize Yakın Daireler 1+1 Şeçenekleriyle Yalı Mahallesi

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri-

Karasu’da yatırımcılar için mevsimlerin hiçbir önemi yok Ekşioğlu inşaat Karasu’da imzasını attı karasu satılık yazlık ve karasu evleri projeleriyle son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Ekşioğlu inşaat Marmara bölgesinin en hızlı yükselen şehirlerinden biri olan Karasu’da her yeni dönem yeni bir konut projesi ile karşımıza çıkıp bölgede inşa ettiği karasu satılık daire projelerinin En iyi şekilde reklam ve tanıtımlarını yapıp hem Karasu’nun hem de Karasuda satılık yazlık projelerinin çok büyük kitlelere hitap etmesini başarmıştır. Firma yıllardan beri Karasu’da faaliyet gösteren en eski ve en köklü inşaat şirketlerinden biridir.

karasu-satilik-daire-merkezde-denize-yakin-daireler-11-secenekleriyle-yali-mahallesi-2

Ancak karasudaki turizim ve yatırım potansiyelini gören aynı zamanda bölgenin yakın zaman içinde değerleneceğini Öngören firma karasudaki konut yatırımlarını hızlandırmıştır. Karasu’ya yapılan bu kadar konut projesi elbette tesadüf eseri değildir. Bölgeye günümüzde sadece yaz sezonunda 800 civarında turizimci gelmiştir. Bu durum karasudaki turizim faktörünü gösteren en önemli etmendir. Yeşille mavi’nin tam ortasında yer alan karasu hem turizm faaliyetleri hem de bünyesindeki doğal güzelliklerle dikkatleri çekmektedir. 24 km uzunluğunda sahil bandı türkiye’nin en uzun üçüncü kumsalı olma özelliğine sahiptir.

karasu-satilik-daire-merkezde-denize-yakin-daireler-11-secenekleriyle-yali-mahallesi-3

Karasuda Satılık Daireler

Bunun yanında bölge çevresinde yeralan Ve çoğu milli park olma özelliği gösteren doğal alanları mevcuttur. Yerli ve yabancı pek çok turistin ilgi gösterdiği bu noktalar acarlar Gölü ve Langozu, küçük boğaz, Maden deresi ve Şelalesi, Yenimahalle bölgeleridir. Karasudaki bu muhteşem doğal zenginlikler ve deniz turizmi Turizm ve yatırımlar için karasuyu oldukça uygun bir yatırım merkezi haline getirmektedir. Günümüzde pek çok kişinin sahip olmak istediği tatil ve yaşam fırsatını aynı noktada sunan karasu uygun fiyat koşullarıyla da tercih edilmektedir. Karasu dan almış olduğumuz bir yazlık sizlere hem sınırsız bir tatilin ve doğanın fırsatını sunarken hem de ömür boyu yaşama fırsatı tanımaktadır. Ancak bu durumda son dönemde gelişme göstermiş karasudaki konut yatırımları farklı bir noktaya doğru kaymaya başlamıştır.

karasu-satilik-daire-merkezde-denize-yakin-daireler-11-secenekleriyle-yali-mahallesi-4

Karasu Satılık Yazlık Kışlık Daireler

Günümüzde Karasu dan satılık yazlık ve daire alan yatırımcılar bu konutları yaşam veya turizim amaçlı değil tamamiyle yatırım amaçlı olarak tercih etmektedirler. Çünkü Karasu’da son yıllarda yaşanan büyük gelişmeler bölgenin yatırımlar açısından oldukça karlı bir hale gelmesini sağlamıştır. Şuan Karasu’da devam etmekte olan pek çok dev yatırım bulunmaktadır. Özellikle sanayi Ve ulaşım alanında devam eden bu projeler Karasu’nun maddi değerini büyük ölçüde artırmıştır. Bölge zaten turizmi ile ön plana çıkarken son yıllarda bu ev projelere evsahipliği yapması Karasuda konutlara olan bakış acısını değiştirmiştir. Bölgenin sürekli olarak değerinin artması ve bölgedeki konut fiyatlarının Her geçen gün artış göstermesi yatırımcıların karasuya olan bakış açılarını değiştirmiştir. Yatırımcılar konutları kendileri kullanmayıp sadece yatırım amacıyla alıp kısa zamanda kar getirisi elde etmektedirler. Son yıllarda bölgeden konut edinen pek çok yatırımcı bu karı fazlasıyla sağlamıştır. Karasudaki yazlık ve konutlar son birkaç yılda değerlerini neredeyse iki katına çıkarmıştır.

Karasu Yazlıkları

Bölgenin yeni gelişmeye başlaması ve bölgedeki projelerin şuan hala yapım aşamasında olması gelecekte Karasu’nun çok daha büyük değerler kazanacağının göstergesidir. Bölgenin değerinin farkında olan ve doğru reklam kampanyalarıyla karşılaşan binlerce yatırımcı günümüzde Karasu dan konut sahibi olmak için sürekli olarak bölgeye ziyaretler düzenlemektedirler. Yatırımcılar bölgeye kendi imkanlarıyla gelebildikleri gibi İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu servislerini katılım sağlayarakta bölgeye gelmektedirler. Bölgedeki konut projelerini yerlerinde görüp değerlendiren pek çok yatırımcı zevkine ve bütçesine en uygun konuta sahip olup kısa vadede kar getirisi elde etmenizi mümkün hale getiren Karasu dan yazlık ve daire sahibi olup yatırım ve olanaklarına aynı anda sahip olabilmektedirler. Son yılların en hızlı değer kazanan bölgesi olan Karasu’da sizlerde yatırımlarınızı yapmak için geç kalmayıp günümüzdeki uygun fiyat koşullarından yararlanarak yatırımlarımızı Karasu’da gerçekleştirip geleceğinizi akıllıca ve karlı bir yatırım şansına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68