Karasuda Yazlıklar Daireler Karasu Satılık Yazlık

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu inşaat her fırsatta yatırımcılarının yanında Son dönemde Ekşioğlu inşaatın karasudaki projeleri için bize gelen telefonlarda müşterilerimizin 70.000 TL gibi rakamlara Karasuda satılık yazlık veya Karasu’da daire arayışları bulunmaktadır. Ancak günümüz koşullarına ve karasuda satılık daire projelerine bakıldığında böyle bir fiyata konut bulmanız ekşioğlu inşaat da mümkün değildir. Karasu Evleri Konut yatırımlarınınızı değerlendirmeyi düşünmeden önce internette küçük bir araştırma yaptığınızda bölgede bu fiyata bulabileceğiniz karasu yazlıklarının Ve dairelerinin iki yıl önceki fiyatlarının bu şekilde olduğunu görebilirsiniz.

karasuda-yazliklar-daireler-karasu-satilik-yazlik-1

Karasuda Satılık Yazlıklar Fiyatlanıyor

Şuan karasu genelinde sadece Ekşioğlu inşaata değil başka firmalarda da bu fiyata satılık yazlık veya daire bulabilmeniz mümkün değildir. Belki 15 20 yıl Kadar Önce yapılmış olan ve Karasu’nun iç bölgelerinde yer alan müstakil konutlara Bu şekilde ulaşabilirsiniz. Tabii ki bu konutlarında sağlamlığı tartışılacak niteliktedir. Günümüzde edindiğimiz ve içinde yaşadığımız yazlık olsun, daire olsun ya da müstakil konut olsun bizlere ömür boyu yaşama imkanı veren konutlar olmalıdır. Ekşioğlu inşaat da bizlere bu konutları karasu satılık yazlık ve daire projelerini sadece yıllık değil ömürlük olarak tasarlayıp, tüm projelerin yapımında en iyi en kaliteli ve en sağlam malzemeyi kullanıp aynı zamanda inşa ettiği Konut projelerini yatırımcılarının en iyi şekilde sahip olup herkesimden yatırımcının konut edilebilmesi için çeşitli kampanyalar ve ödemelerle alıcılara sunmaktadır. Ekşioğlu inşaata gelen bazı telefonlarda da firmanın konutları çok yüksek fiyatlardan satışa sunduğunu Karasu’da konutların değerinin bu kadar etmeyeceği yönünde konuşmalar sürdürülmektedir. Ancak Şöyle bir durum var ki ekşioğlu inşaat Karasu’da inşa ettiği hiçbir projesini fahiş fiyatlardan alıcılara sunmamakta, bunun aksine günümüz koşullarında en uygun fiyat avantajları ve ödeme yöntemleriyle alıcılara sunmaktadır. Ekşioğlu inşaatın sürdürdüğü fiyat politikası şuan karasudaki yazlık ve dairelerin ortalama satış fiyatlarıdır. Bölgedeki konut fiyatları bölgeyi araştıran veya daha önce Karasu’da yatırım yapmak için teşebbüste bulunan yatırımcılara yüksek gelebilmektedir. Bunun nedeni ise bölgedeki konutların birkaç yıl öncesindeki fiyatlarına bakarak değerlerini oldukça yükseltmiş olmasıdır.

karasuda-yazliklar-daireler-karasu-satilik-yazlik-2

Karasuya Yatırımlar

Ancak bu yükseliş Karasu’nun artan değeri ile birlikte olmuş; bölgeye yapılan yatırımlar ve dev projeler Karasu’nun değerini artırmış Buda en çok bölgedeki arsa ve konut fiyatlarına yansımıştır. Zaten şu anda karasunun sahil kesiminde sahil bölgesine yakın alanlarda boş arsa bulmak imkansızdır. Çünkü bölgenin artan değeri Ülke genelinden pekçok yatırımcıyı karasuya çekmiş; karasuya olan yoğun ilgi ve talebi gören pek çok kurum Karasu’da inşaat sektörüne giriş yapıp onlarca farklı karasu satılık dairesi ve karasu evleri inşa etmişlerdir. Bölge sadece birkaç yıl içinde değerini müthiş bir miktarda artırıp neredeyse iki katına katlamıştır. Bölgede şuan yaşanan gelişmeler doğrultusunda ilerleyen konut fiyatları karasudaki projelerin ve yatırımların tamamlanıp açılmasından sonraki süreçte değerlerini daha da çok artıracak şu günki fiyatının çok daha üstündeki meblağlara satışa çıkacaktır.

karasuda-yazliklar-daireler-karasu-satilik-yazlik-3

Ekşioğlu inşaat fahiş fiyatlar bir yana dursun son dönemde yaşanan ekonomik krizlerden ve ekonomik durumalardan ötürü konutlarını hala yılbaşındaki fiyatlarla alıcılara sunmaktadır. Çünkü firmanın ilk hedefi günümüzde konut sahibi olmak isteyen pek çok kişiye uygun fırsatlar sunmak bunun yanında bölgedeki konutların daha çok yatırımcıya hitap edip Karasu’nun kalkınmasına katkı sağlamaktır. Karasu’da Ekşioğlu karasu inşaatın inşa ettiği ve yatırımcılarla buluşturduğu konut projelerini yakından görmek incelemek ve değerlendirmek isterseniz firmanın hafta sonları İstanbul’dan ücretsiz olarak düzenlemiş olduğu karasu turlarına katılım sağlayıp misafirimiz olup hem bölgedeki konut projelerini gezip hem de uzman satış müdürlerimizle projeler hakkındaki tüm detaylara sahip olabilirsiniz. Ücretsiz karasu turuna rezervasyon yaptırmak Ve projelerle ilgili sorularınız için 0212 503 4883 numaralı telefonlardan yada https://www.eksioglukarasuyazlik.com/ adresinden  bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68