Karasuda Ucuz Arsa Kalmadı Bu Dairelerede Yansıdı Karasu Satılık Yazlık

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu inşaat yatırımlarını Karasu’da yükseltmeye devam ediyor Karasu genelindeki her noktada her sezon yeni bir karasu satılık daire projesi görmek son yıllarda alışılagelmiş bir durum olmaktadır. Bölgenin her yerinde inşaat alanında pek çok çalışma yapılıp yeni modern konut projeleri ve karasu satılık yazlık projelerine imza atılmakta. Geride bıraktığımız yıllarda bölgede sadece birkaç tane inşaat firması yer alırken son yıllarda bölge genelinde yaşanan bir çok gelişme Özellikle inşaat sektörüne yansımıştır. Büyük firmaların başını çektiği konut projelerine Son yıllarda küçük çaplı pekçok inşaat şirketi de ortaklık etmeye başlamıştır. Özellikle karasu sahil kesiminde ve Karasu’nun denize yakın iç bölgelerinde boş bir alan veya arsa bulmak imkansız hale gelmiştir. Sadece birkaç yıl öncesine kadar neredeyse boş denebilecek konumda olan sahil bölgesinde şu an boş bir alan bulmak imkansızdır. Bölgede pek çok alanda yaşanan gelişmeler Karasu’nun dışarıdan göç alıp yatırımlar için oldukça cezbedici bir nokta Haline gelmesini sağlamıştır. Buda bölgede tabii ki inşaat sektörüne yansımış bölgedeki konut açığını kapatmak ve yatırımcılara en iyi konut projeleri hizmetini sağlamak amacıyla bölge genelinde çok sayıda modern konut inşa edilmiştir.

karasuda-ucuz-arsa-kalmadi-bu-dairelerede-yansidi-karasu-satilik-yazlik-1

Özellikle sahil bölgesinde yoğunlaşan karasu satılık yazlık projeleri ve karasu evleri yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Denize yürüme mesafesi nde bulunan bu konutlar yatırımcılara hem doğru ve karlı bir noktada yatırım fırsatı hem de tatil olanaklarından sınırsızca yararlanmanın keyfini sunmaktadır. Özellikle İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Düzce ve Eskişehir gibi illerden çok sayıda yatırımcı ya evsahipliği yapan Karasu’da şuan onlarca farklı konut projesi ve bu konutlara imzasını atan çok sayıda inşaat şirketi yer almaktadır. Bölgede yatırımcıların en çok talep gösterdikleri ve en güvendikleri inşaat şirketlerinin başında karasu ekşioğlu inşaat gelmektedir. Bölgenin en eski inşaat şirketlerinden birisi olan karasu ekşioğlu inşaat karasu genelinde bugüne kadar imza attığı konut projeleri ile Karasu’nun en büyük inşaat şirketi ünvanına sahiptir. Firma özellikle yatırımcıların talep ve beklentilerini karşılamaya yönelik konut projeleri inşa etmekte ve bu konutları Karasu’nun en çok değer gören noktalarında yükseltmektedir. Karasu plajı, karasu limanı çevresi, karasu 32 evler ve karasu yeni mahalle bölgesinde yükselttiği kırı su evleri ve karasu satılık yazlık projeleri firmanın en çok talep bölgelerindeki projelerdir. Tamam mı denize yürüme mesafesi nde bunlar bu konutlarda hem sınırsız bir tatil yapabilir hem de doğal güzellikleri ile bilinen Karasu’da huzur dolu mükemmel bir hayat sürebilirsiniz.

karasuda-ucuz-arsa-kalmadi-bu-dairelerede-yansidi-karasu-satilik-yazlik-2

Firma oldukça cazip fiyatlardan satışa çıkardığı konut projelerini yatırımcıların istekleri doğrultusunda çeşitli ödeme koşullarıyla sunuyor. Yatırımcılar konutlara Belli bir peşinat dan sonra kalan kısmı elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile ödeyip sahip olabilecekleri gibi banka yoluyla da 120 aya kadar taksitlendirme yaparak sahip olabilmektedirler. Pek çok yatırımcı tarafından talep gören bu ödeme şekilleri herkesimden yatırımcının konutlara ulaşabilmelerini mümkün hale getirmektedir. Konutlarınızda dilerseniz kendiniz oturup uzun soluklu bir tatilin ve huzur dolu bir yaşamın tadını çıkarırken; dilerseniz de Konutlarınızı kiraya verip gelir getirisi elde etmeye devam edebilirsiniz. Konutlarını yatırım amacıyla alıp kiracı bulamamaktan çekinen yatırımcı kesmide bulunmaktadır. Ancak Karasu’da şöyle bir durum var ki konutlarınızı yıllık olarak kiraya verip elde edeceğiniz kira getirisinin Büyük kısmını; konutunuzu sadece yaz sezonunda bölgeye gelen tatilcilere karasu günlük kiralık yazlık veya daire olarak kiralayıp elde edebilirsiniz.

karasuda-ucuz-arsa-kalmadi-bu-dairelerede-yansidi-karasu-satilik-yazlik-3

Üstelik yaz sezonunda Karasu’da böyle bir endişeye yer vermeyecek şekilde turizimci patlaması yaşanmaktadır. Yaz sezonunda karasu denize sıfır otelleri, pansiyonları ve apartmanın yanında bölgedeki tüm kiralık yazlık ve daireler %100 doluluk oranına ulaşmaktadır. Hem yatırım hem de tatil fırsatlarını bir arada sunan Karasu’da Karasu’da yazlık ve daire projelerine ulaşıp bölgedeki konutları yerlerinde değerlendirmek isterseniz ücretsiz karasu turları için bizleri arayıp servis rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterli olacaktır.

www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68