Karasuda Arsa Villa Müstakil Yazlıklar Ucuz Daireler Evler Karasu Satılık Yazlık

karasu-evleri-yazlik-daire-fiyatlari-ilanlari-2

Karasu’da yatırımlarınız her geçen gün değer kazanır Karasu satılık yazlık ve karasu evleri projeleri ile pek çok yatırımcının gündeminde olan bölge ayrıca turizim faaliyetleri ile de son yılların en çok ses getiren bölgelerinden biri haline gelmiştir. Dev projelerle, konut yatırımlarıyla, turizmi ile ve karasu satılık daire projeleri ile yatırımcılar ve turizimciler tarafından her gelişmenin ilgiyle takip edildiği Karasu Son yılların en hızlı gelişen bölgelerinden biri olmasına rağmen bölgeye yatırım yapacak olan pek çok yatırımcının da yakın takibindedir.

karasuda-arsa-villa-mustakil-yazliklar-ucuz-daireler-evler-karasu-satilik-yazlik-1

Karasuya yatırım yapmakta emin olamayan ve Karasu’nun gelecekte nasıl bir yer olacağı konusunda kaygı taşıyan yatırımcılar konut yatırımları için beklemedediler. Aslında Karasu’da ve çevresini yaşanan gelişmelere bakıldığında tüm bu kaygıların yersiz olduğu apaçık ortadadır. Çünkü Karasu’da son yıllarda neredeyse her alanda yapılan yatırımlar hız kazanmış, bölge yeniden yapılanma sürecine girmiş,turizim olanakları ve faaliyetleri atılmaya başlanmış ayrıca bölgeye dev yatırım projeleri vurmuştur. Karasu günümüzde turizminin yanında pek çok farklı alanda da konuşulmaya başlanmıştır. Dev Sanayi projeleri, ulaşım projeleri, limanı, turizmi ve tarımsal faaliyetler ile Karasu Türkiye de gelecek vadeden bölgelerin başında gelmektedir. Son yıllarda bölgeye bakıldığında yaşanan gelişmeler ortadadır.

karasuda-arsa-villa-mustakil-yazliklar-ucuz-daireler-evler-karasu-satilik-yazlik-2

Örneğin günümüzde yaz sezonunda kara suyu tercih eden turizimci sayısı 800 binleri bulmaktadır. Turizmin oldukça yoğun olarak yaşamaya başladığı bölge ayrıca ulaşım alanındaki gelişmelerle de adından sıkça söz ettirmektedir. İstanbul’a yapılan üçüncü köprü otoban bağlantısı sahil yolunun Karasu dan geçmesi bölgenin İstanbul ile arasındaki mesafeyi 1 saat gibi bir süreye düşürecektir. Bu durumda İstanbul’da yaşayan milyonlarca yatırımcı ve turizimci için karasuyu Bir tercih noktası haline getirmiştir. Bunun yanında yer alan liman projesi hem deniz yolu ulaşımında bölgeye büyük katkılar sağlayacak hem de limanla birlikte karasu batı Karadeniz’in en önemli ihracat merkezlerinden biri haline gelecektir. Karasudaki ulaşım alanındaki gelişmeler bununla da sınırlı kalmıyor.Karasu satılık yazlık

karasuda-arsa-villa-mustakil-yazliklar-ucuz-daireler-evler-karasu-satilik-yazlik-3

Bölge batı Karadeniz’in en büyük demir yolu ağırnada Evsahipliği yapıyor. Karasu Sakarya Bartın ve Ereğli bölgelerini kapsayan demiryolu Projesi bölgeler arasındaki yükün ve hammadde taşıyıcılığının daha ekonomik ve daha çabuk olmasını sağlamak amacıyla hayata geçirilmeye başlanmıştır. Dünya devi firmaların Karasu’da savunma sanayi alanında Fabrika açmak için çalışmalara başlaması da Karasu’nun Sanayi faaliyetleri bakımından gelecekte önemli bir noktada olacağının garantisi vermektedir. Bölge genelindeki gelişmeler bununla da sınırlı kalmıyor. Bilindiği gibi Karasu’nun günümüzde en büyük geçim kaynaklarından biri tarımsal faaliyetlerdir. Oldukça zengin bir bitki örtüsüne sahip olan bölgenin verimli topraklarında hala çok sayıda meyve ve sebze üretimi yapılıp ihracat sağlanmaktadır.

karasuda-arsa-villa-mustakil-yazliklar-ucuz-daireler-evler-karasu-satilik-yazlik-4

Ayrıca fındık üretimi ve tahıl üretiminde de bölge Türkiye ekonomisinde önemli bir yer teşkil etmektedir. Son yıllarda bölgedeki bu gelişmeler Karasu’da her alana yansımış, bölgedeki arsa ve konut fiyatları son yıllarda aşırı bir değer kazanmış, türkiye’nin en hızlı gelişim gösteren bölgeleri arasına girmiştir. Bölge Genelinde tüm bu yaşananlar Karasu’nun yatırımlar için en doğru tercihi noktalarından biri olduğunu ispatlamaktadır. Karasu’da ortaya çıkan tüm bu durumlar özellikle inşaat sektöründe ki gelişmelerin en büyük nedenidir. Bölgenin yatırımlar için uygun bir hale gelmesi karasudaki inşaat firmalarına büyük katkı sağlamıştır.

Her yıl on binlerce yatırımcı Karasu dan konut sahibi olup kısa zamanda kar getirisi vadeden Ve günümüzdeki değeriyle bunu garantileyen bölgede yatırım yapmışlardır. Bölgeye yatırım yapan binlerce konut yatırımcısı ve arsa sahibi Karasu’nun gelecekte önemli bir konumda bulunacağını ve bölgedeki bu projelerin bitimi ile bölgenin daha da çok değer kazanıp pahalılaşacağının farkındadırlar. Zaman geçmeden ve bölgedeki konut fiyatları daha fazla artış göstermeden Karasu’da yatırımınızı yapmanızı tavsiye eden pekçok inşaat firması onlarca konut projesi ile sizlere hizmet etmek ve geleceğinize karlı bir yatırım bırakmanıza olanak sağlayacak konut projeleriyle sizleri karasuya beklemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68