Karasuda Satılık Yazlık Daireler Denize Kumsala Yakın

karasu-satilik-yazlik-karasu-evleri-neden-gayrimenkul-neden-konut-1

Karasu yatırım ve tatil için mükemmel fırsatlar sunmakta Ekşioğlu inşaat Karasu’da inşa ettiği karasu satılık yazlık ve karasu evleri projeleriyle yatırım ve tatil için mükemmel bir fırsat sunmakta. Bilindiği gibi karasu Marmara bölgesinde yer alıp karadeniz’e kıyısı olan ve deniz turizminin yaşandığı mükemmel bir tatil ilçesidir. Karasuda satılık yazlık 24 kilometrelik altın kumdan Plajları, eğlence seçenekleri, konaklama imkanları, bünyesindeki doğal güzellikleri, her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz alanlar ve sosyal aktivite seçenekleriyle karasu günümüzün en popüler tatil merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bölgede hem yaz tatili hem de tüm yıl boyunca devam eden alternatif turizim seçenekleri bulunmaktadır.Karasu Evleri

karasuda-satilik-yazlik-daireler-denize-kumsala-yakin-2

Yaz sezonunda sadece üç aylık zaman diliminde bile bünyesinde 100 binlerce turist ağırlayan karasu günümüzde yatırımcıların da ilgi odağı haline gelmiştir. Karasu çevresinde ve özellikle İstanbul, Ankara, Bursa ve Kocaeli gibi şehirlere olan yakın mesafesiyle bu bölgelerden bir çok konuk Yatırımcısına evsahipliği yapar hale gelmiştir. Tatillerini yaz sezonunda kendi konutlarında ve yazlıklarında geçirmek isteyen binlerce yatırımcı günümüzde Karasu dan konut sahibi olmaktadırlar. Bölge yatırımcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır. Bir çok şehre yakın konumda bulunması yaz sezonunda zamandan tasarruf etmek isteyen pek çok tatilcinin ilgisini çekmektedir. Bunun yanında bölgedeki tatil seçeneklerinin ülkemizdeki diğer turizm merkezlerine oranla oldukça ekonomik olması da turizimcilerin ilgisini çeken bir başka noktadır. Günümüzdeki ekonomik faaliyetler düşünüldüğünde bölgenin hem yakın konumu hem de ucuzluğu bölgeyi tercih edenlerin başlıca sebepleridir. Karasudaki tatil seçeneklerinin oldukça uygun nitelikte olması ve aynı zamanda bölgede mükemmel bir tatil geçirmenize olanak sağlayacak pek çok olanağın yer alması günümüzde düşük bütçeyle de mükemmel bir tatil yapılabileceğini bizlere göstermektedir.

karasuda-satilik-yazlik-daireler-denize-kumsala-yakin-3

Karasu son yıllarda turizim açısından oldukça büyük gelişmeler göstermiştir. Yeniden yapılanma sürecine giren bölgede pek çok sosyal aktivite alanı inşa edilmiş, hem Belge insanının hem de turizimcilerin ihtiyaçlarını ve istekleri doğrultusunda yeni tesis ve mekanlar inşa edilmiş bunun yanında karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması getirilmiştir. Bölgede turizm alanında yapılan bu çalışmalar tatilcilerin gözünden kaçmamış; bölgedeki artan turizm faaliyetleri ve iyileşme gösteren aktivite alanları daha çok turistin karasuya gelmesine imkan vermiştir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi karasu sadece deniz turizmine değil bünyesindeki doğal güzelliklerlede kendisini gösteren bir bölgedir. Karasu sınırları içerisinde yer alan maden deresi ve Şelalesi, acarlar gölü ve longozu, Küçükboğaz, yeni mahalle ve daha el değmemiş pek çok doğal ortam turizimcilerin ilgisini çekmektedir. Her sezon turist ağırlayan bu doğal ortamlar güzellikleriyle, temiz havasıyla ve doğasıyla gelen ziyaretçilerine mükemmel bir tatil fırsatı sunmaktadır. Tüm bunlar hem karasuya gelen turizmcileri hemde yatırımcıları büyük ölçüde etkilemektedir.

karasuda-satilik-yazlik-daireler-denize-kumsala-yakin-4

Tüm bunlara ek olarak bölgenin artan değeri de göz önüne alındığında karasu yatırımlar için mükemmel bir seçenek haline gelmektedir. Yedi konut yatırımları için oldukça farklı Seçenekler yer almaktadır. Pekçok inşaat şirketinin katkılarıyla ortaya çıkan karasu satılık yazlık ve karasu evleri herkesimden yatırımcıya hitap ettiği gibi uygun ödeme koşullarıyla da yatırımcıların oldukça ilgisini çekmektedir. Bölgede her bütçeye ve zevke uygun konut bulmak mümkündür. Karasudaki satılık daire ve yazı projelerimizle ilgili bilgi almak ve hafta sonları düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak isterseniz 0 212 503 48 83 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Karasu satılık daire ve karasu evleri projelerine Ekşioğlu karasu inşaatla; ister 24 ay sıfır faiz senet seçeneği ile sahip olup isterseniz banka yoluyla uzun vadelerde düşük ödeme seçenekleriyle 120 aya kadar taksitlendirme yapıp tatilinizi ve yaşamınızı kendi yazlık ve daireleriniz de değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68