Karasu Satılık Yazlık Ucuz Fiyat Denize Sıfır Daire Seçenekleri

Karasu turizimciler için her yönden fırsat sunuyor Son dönemde bünyesine yapılan dev yatırımlarla, karasu satılık yazlık projeleriyle, karasu limanıyla, turizmiyle büyük bir çıkış yakalayan Sakarya’nın Karasu ilçesi bu yükselişle beraber yapılan reklamlar ve kampanyalarla son döneme damgasını grup her alanda adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Bölge son yıllarda özellikle karasu satılık daire projeleri ve turizmiyle göz önündedir. İstanbul’a şuan sadece bir buçuk saat mesafede bulunan karasu İstanbul’a en yakın tatil noktası konumundadır. İstanbul sınırları içerisinden çıkmak isteyen, gerek ulaşım olanakları gerekse yakın konumuyla tatilcilere zamandan tasarruf yapma imkanı sağlayan, ayrıca bütçelerini zorlamadan keyifli bir tatil yapma imkanı sunan karasu İstanbul’daki tatilciler için Karasu Satılık yazlık almak mükemmel bir seçenektir.

karasu-satilik-yazlik-ucuz-fiyat-denize-sifir-daire-secenekleri-3

Cennet ülkemizde elbetteki turizim açısından oldukça mükemmel yerler yer almaktadır. Ancak günümüzdeki ekonomik faktörler ve zaman kavramı tatilcileri büyük ölçüde etkileyen kavramlardır. Ege ve Akdeniz Plajları çoğu yönden tatilcilere mükemmel bir seçenek sunsada hem zaman kavramı hem de maddiyat açısından tatilcileri zorlaması sebebiyle günümüzde her kesimden turistin tatil yapmasına olanak vermektedir.oysa karasu günümüzde hem bir çok tatil bölgesinden aldığınız keyfi tatilcilere sunmakta hem de zaman ve maddi açıdan oldukça tasarrufa geçip verimli bir tatil yapmanıza imkan sağlamaktadır. Karasu’da mükemmel bir tatil geçirmeni sağlayacak her türlü olanak mevcuttur.

karasu-satilik-yazlik-ucuz-fiyat-denize-sifir-daire-secenekleri-4 Bölgede turistlerin konaklamaları için çok sayıda karasu denize sıfır otel, pansiyon, apart ve kiralık daire seçenekleri Yer almaktadır. Bunun yanında 24 km uzunluğunda altın kumdan plajlara sahiptir. Karadeniz’e kıyısı olan ilçede ayrıca Kıyı boyunca yapılan dalga kıranlar sayesinde denizdeki dalga oranı en az seviyeye indirgenmiştir.

Karasu Plajı Mavi Bayrak Aldı

karasu-satilik-yazlik-ucuz-fiyat-denize-sifir-daire-secenekleri-1

Buna ek olarak karasu Plajları mavi bayrak almıştır. Bölgede her türlü günlük kişisel ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz tesisler ve alanları mevcuttur. Eğlence sektöründe de oldukça büyük gelişmeler kaydeden bölgede gece ve gündüz Eğlencelerin düzenlendiği pekçok mekan ve tesis yer almaktadır. Bunun yanında aileleriyle birlikte eğlenmek isteyen tatilciler için lunapark ve Aqua parkta bulunmaktadır. Bölgede çok sayıda sosyal aktivite alanı da mevcuttur. Dolu dolu muhteşem bir tatil geçirmeniz için bütün olanakların mevcut olduğu Karasuda ayrıca eşsiz manzaraların ve ortamların yer aldığı alanlarda bulunmaktadır. Tatilciler tarafından yoğun ilgi gören maden deresi ve Şelalesi, Küçükboğaz, acarlar gölü ve langozu, Polrazlar gölü Karasu’da huzur dolu Bir tatil için muhteşem fırsatlar sunmaktadır. Hem doğası, hem ekonomik yönden oldukça uygun olması, konumu Ve turizim faaliyetleri ile oldukça ilgi gören bölge kışın 50.000 gibi bir nüfusa sahipken yazın bu sayı 700 binlere kadar çıkmaktadır.

Karasu Satılık Yazlık Alımları

karasu-satilik-yazlik-ucuz-fiyat-denize-sifir-daire-secenekleri-2

Deniz turizmi açısından oldukça uygun niteliklere sahip olan karasu ayrıca bünyesinde barındırdığı yukarıda saymış olduğumuz pek çok doğal güzelliği ile de her mevsim turistlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Bölgedeki bu eşsiz doğa harikaları sadece ülkemizde değil yurtdışından da büyük bir turist kitlesine hitap etmektedir. Özellikle karasudaki bu doğal ortamları görmek isteyen ve bu eşsiz güzellikleri yaşamak isteyen pek çok yabancı turist ellerinde fotoğraf makinaları ile Karasu’nun yolunu tutup, adım attıkları her bölgeyi çektikleri fotoğrafları ile ölümsüzleştirmektediler. İstanbul’a çok yakın mesafede bulunan karasu ayrıca bir çok büyük kente de yakın mesafede yer alıp bulunduğu lokasyona rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir noktada yer almaktadır. Bölgedeki turizim faaliyetlerinden yararlanıp hem maddi açıdan hem de zamandan tasarruf sağlayarak tatilinizi en güzel, en eğlenceli ve en keyifli bir şekilde yaşayıp denizin kumun ve güneşin tadına doymak istiyorsanız sizleri karasuya bekliyoruz.

www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68