Sakarya Karasu Satılık Yazlık Dairelere Yoğun Talep

karasu satılık yazlık

Karasu’da konutlara olan büyük talebin sebepleri Sakarya’nın Karasu ilçesi Her fırsatta sosyal medya ve gazetelerdeki reklamlarıyla sık sık karşımıza çıkan bölgelerden biri. Adını son dönemde özellikle bünyesine yapılan konut projeleri ile duyduğumuz Karasu; karasu satılık yazlık başlığıyla gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi gören ve herkesimden yatırımcının talep ettiği karasu satılık daire projeleri pekçok inşaat şirketinin çalışmalarıyla ve projeleri ile bölgede yerlerini çoktan almış durumdalar.

sakarya-karasu-satilik-yazlik-dairelere-yogun-talep-1

Geniş bir yatırımcı kitlesine hitap eden bölge nasıl oldu da son dönemde bu kadar popüler bir hale geldi diye soranlara bölgedeki gelişmeleri birkaç başlık altında sizlere sunmak istiyoruz. En başta karasu günümüzün en popüler tatil merkezlerinden biri olarak yerini aldı. Bünyesindeki deniz turizmi faaliyetleriyle ve doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çeken karasu 24 km uzunluğunda Türkiye’nin en uzun üçüncü plajına sahiptir. Turizimciler için oldukça uygun nitelikte bir tatil fırsatı sunan bölge konumu, ekonomik yönden uygunluğu, eğlence sektöründeki çeşitliliği ve deniziyle son dönemin en Çok tercih edilen turizim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bölge Plajlarının mavi bayrak alması da bölgeyi tercih eden turizimci sayısını önemli ölçüde etkilemiştir.

Karasuda Turizim

Turizim faaliyetlerinin artarak devam ettiği bölge yaşanan tek gelişme turizim alanında değildir. Karasu geçtiğimiz yıl ihtisas ve Otomativ bölgesi olarak ilan edilmiştir. Bölgede yapım aşamasında olan fabrika projeleri göze çarpmaktadır. Dünyaca ünlü bir firmanın Fabrika açmak için çalışmalara başladığı Karasu ayrıca pekçok büyük otomotiv firmasının da hedefindeki bir bölgedir. Bölge ulaşım olanakları Ve projeleri ile de oldukça önemli bir konumda bulunmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz turizm ve Sanayi faktörlerini de yakından ilgilendiren ulaşım projeleri karasu için oldukça önemli bir yere sahiptir. Şuan bölge genelinde bulunan karayolları genişletilip otobanlara bağlantısı sağlanmakta, dev bir demiryolu ağı projesi başlamış durumda ve açılacak olan karasu limanı projesiyle deniz yolu ulaşımında da önemli bir noktaya gelecektir. Bölge bunun yanında Türkiye’de bi ilk olan iç su yolu taşımacılığı projesiylede gündemdedir. Sakarya nehri üzerine kurulup ilk etapta Sakarya-karasu arasında ki bölgede yük taşımacılığının yapılması hedeflenmektedir. Türkiye’de bir ilk olan proje hayata geçirilebilirse Karasu Burdur arasında su yolu taşımacılığının gerçekleştirilip önemli bir projeye imza atılıp; farklı bir ekonomik alan oluşturulmasına olanak sağlayacaktır. Görüldüğü gibi Karasu’da son yıllarda yer alan pekçok gelişme vardır.

Karasu Evlerine Talep

sakarya-karasu-satilik-yazlik-dairelere-yogun-talep-2

Devam eden ve bitmiş tüm projeler Karasu’nun değerini artırıp; gelecekte önemli bir konuma geleceğinin adeta teminatını vermektedir. Bölgede yaşanan tüm bu gelişmeler karşısında konut fiyatlarındaki artışın ve bölge genelindeki karasu satılık yazlık ve karasu evlerine olan talebin artması oldukça normal bir durumdur. Çünkü bölgenin gelecekte ne kadar önemli bir konumda olacağının farkında olan pek çok yatırımcı bu fırsatı kaçırmayıp günümüz koşullarında ki uygun fiyatlardan ve ödeme koşullarından yararlanarak bölgede yerlerini çoktan almışlardır. Yatırımcılar için kısa zamanda kar vaadeden ve her yönden karlı bir yatırım olarak görülen Sakarya Karasuda satılık daire projeleri pekçok inşaat şirketinin ve özellikle karasu ekşioğlu inşaatın projeleri ile Karasu’da hayat bulmuştur. Ekşioğlu karasu inşaatın sunmuş olduğu ödeme yöntemi ve kampanyalardan yararlanıp bölgeden konut sahibi olmak için hafta sonuları düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Sakarya Karasu ile ilgili bilgil için www.eksioglukarasuyazlik.com sitesini ziyaret edebilirsiniz Karasu emlak piyasası nereye gidiyor Karasuda hangi projeler nerede kampanyalar ne zaman başlıyor haberiniz olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68