Karasu Satılık Yazlık İstanbul’dan Tatile Denize Kaçış

karasuda satılık daire

Karasu İstanbulluların kaçış noktası haline geldi Sakarya’nın Karasu ilçesi günümüzde bünyesindeki karasu satılık yazlık faaliyetlerin yanısıra deniz turizmi ile de gündemden düşmemekte bünyesinde barındırdığı doğal güzelliklerle Her mevsim turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir. Bizlere kendisini Sakarya Karasuda satılık daire fırsatlarıyla tanıtan, sosyal medya da sürekli reklamlarına rastladığımız bu şirin tatil beldesi günümüzde konut yatırımlarının yanı sıra deniz turizmi ile de kendisini ispatlamıştır. Türkiye genelinden hem yatırımcı hem de tatilcileri yoğun olarak ağırlayan bölge özellikle Marmara bölgesinde Ve İstanbul’da yaşayan halk için adeta bir kaçış noktası konumuna gelmiştir.

karasu-satilik-yazlik-istanbuldan-tatile-denize-kacis-2

Karasu İstanbul’a Dahada Yakın

Karasu’nun İstanbul’a olan yakın mesafesi zaten gözler önündedir. Şuan İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunan İlçe turizim faaliyetleri, doğal güzellikleri ve yatırımlarıyla İstanbul genelinden pek çok kişiye hizmet etmektedir. Karasu’nun İstanbul’a olan yakın konumunu adeta bir fırsat olarak gören ve bunu değerlendirmek isteyen pek çok kişi ister yaz tatili için olsun isterse hafta sonu gezileri ve günübirlik tatil için olsun kara suyu yoğun olarak tercih etmektedirler.

karasu-satilik-yazlik-istanbuldan-tatile-denize-kacis-1

İstanbul’un gürültüsünden karmaşasından trafiğinden kalabalığından ve pahalılığından yakınan ve sadece bir kaç gün de olsa İstanbul’dan uzaklaşıp huzurlu bir ortamda birkaç gün vakit geçirip, üstündeki sitresi ve baskıyı atmak isteyen pek çok kişi günümüzde Karasuyu tercih etmektedir. Elbette İstanbul içinde de bu olanağı sağlayabilecek alanlar bulunmaktadır.

İstanbul’un Arka Bahçesi Karasu Evleri

Şile, ağva gibi İstanbul sınırları içerisinde bulunan bölgelerde bu durum için oldukça uygunken turizimciler tarafından Karasu’nun bu kadar tercih edilmesinin sebebi insanların üstündeki İstanbul baskısından kaynaklanmaktadır. Çünkü insanlar artık İstanbul sınırları dışına çıkıp gerçekten kendilerine doğaya bırakıp Her şeyden uzak huzurlu bir ortamda vakit geçirip ruhen ve bedenen kendilerine nötrlemek istemektedirler. Karasu’da tatilcilerin bu beklentilerini karşılayabilecek nitelikte bulunan pek çok noktası Karasu’nun tercih edilmesinin Bir diğer sebebidir.

karasu-satilik-yazlik-istanbuldan-tatile-denize-kacis-3

Yeşille mavinin buluştuğu bir noktada doğan Karasu tatilcilere yemyeşil ormanların içinde gizli kalmış doğa hazineleri sunmaktadır, yerli ve yabancı pek çok turistin sıklıkla ziyaret edip öve öve bitiremedikleri bu yerler hem ruhunuza Ben de gözünüze hitap eder niteliktedir. Karasu içerisinde el değmemiş, duası ve ortamı hiç bozulmamış öyle noktalar var ki insanı güzellikleriyle resmen büyüleyip Başka dünyalara götürdüğünü söylersek abartmış olmayız.

Hem Deniz Hem Doğa

Zaten son zamanlarda karasudaki doğal güzelliklerin, deniz turizminin ve bölgenin değerinin farkına varan pek çok yatırımcı karasudan Konut edinip bölgedeki tüm bu olanaklara sahip olmaktadırlar. Son dönemin en popüler yatırım merkezlerinden birisi olan karasuda alınan olduğunuz yazlık ve daireler yatırımcılarına sınırsız bir tatil ve yaşam olanağının yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Karasu satılık yazlık ve daire projeleri adı altında özellikle İstanbul’dan yatırımcıların akın ettiği bölgede yerinizi şimdiden alıp; Deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarıp aynı zamanda karlı bir yatırıma imzaınızı atabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-istanbuldan-tatile-denize-kacis-4

Karasu satılık yazlık Bölgede faaliyet gösteren bir çok inşaat şirketinin ve özellikle Ekşioğlu karasu inşaatın konut yatırımına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey sitedeki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip hafta sonları düzenlenen ücretsiz karasu turları için servis rezervasyonunuzu yaptırmanız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68