Karasu Satılık Yazlık lar Dev Projelere Komşu Oluyor

Karasu-Satılık-Yazlık lar-Dev-Projelere-Komşu-Oluyor

Karasu Otomotiv ihtisas bölgesi ilan edildi Karasu dev yatırımlara ortaklık etmeye devam ediyor. Son dönemin turizim ve konut yatırımı ile öne çıkan karasu yatırımcı ve tatilcileri bünyesine çekmeye devam ediyor. Karasu satılık yazlık projeleriyle son dönemin en çok yatırım yapılan yerlerinden biri olan karasu; Bölge genelindeki karasu satılık daire projelerini uygun ödeme koşulları ve avantajlarla yatırımcılarla buluşturarak binlerce kişiyi konut sahibi yapmıştır. Karasu ekşioğlu inşaat farklı inşaat firmalarının konut projelerini yürüttüğü bölgede onlarca farklı konut projesi yer almaktadır.

Sakarya Karasuda satılık yazlık projelerinin bu kadar tercih edilmesinin nedenlerinden biri bölgenin dev yatırımlara ortaklık etmesidir. Karasuya yapılan otomotiv sektöründe ki yatırımlarla ilgili açıklama yapan bilim, sanayi ve teknoloji Bakanı fikri ışık; Karasu’da bir endüstri bölgesinin kurulması için gerekli fizibilite ve yer seçimi çalışmalarının tamamlandığını ve Karasu’nun 2015 yılında Otomativ ihtisas endüstri bölgesi olarak İlan edildiğini açıklamıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık lar-Dev-Projelere-Komşu-Oluyor-1

Endüstri bölgeleri kurulurken bu bölgelerin uygun yerlere kurulması ve uygun bir şekilde işletilmesi esas almaktadır. Esas doğrultusunda da Karasu’da yaklaşık 222 hektarlık alanın endüstri bölgesi olarak kullanılacağı belirtilmiştir. Türk sanayisindeki rekabet ortamının güçlenmesi ve verimliliğin yükselerek dünya ihracatında daha pay alan bir bölge olması hedeflenerek çalışmaların yürütüldüğü bölgedeki yatırımların yaklaşık bir buçuk ila 2 milyar $ maliyetinin olması beklenmektedir. 7-8 bir kişilik nitelikli işgücünün oluşmasının bölgede yaşayan halk içinde büyük bir fırsat olduğu söylenmektedir.

Karasu Evleri Yatrımlara Komşu oldu Orta ve yüksek teknolojili ürünlerin Üretiminin yükseltilip bu şekilde ihracat içindeki payının arttırılmasına katkı sağlayacağı, Türk sanayisindeki rekabet edilebilirliğin ve verimliliğin yükseltilerek, dünya üzerindeki ihracat oranlarından daha fazla pay alan, nitelikli iş gücüne sahip aynı zamanda toplum ve çevreye duyarlı bir sanayi yapısına kavuşmak amaçlanmaktadır. Fiziki altyapının ve mekanların oluşturmasın hemen ardından proje çalışmalarına başlanacağı söylenen bölgeme; yerli araçların üretimine yönelik yatırımlar başta olmak üzere elektrikli araçların üretimi ve değeri yüksek parçaların üretimine ilişkin yatırımlara öncelik verileceği açıklanmıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık lar-Dev-Projelere-Komşu-Oluyor-2

Bizim buradan çıkardığımız sonuç Karasu’nun önümüzdeki yıllar için de sanayi, ulaşım ve turizim sektöründe Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biri olacağı; karasudaki ekonomik faaliyetlerin ve istihdamın büyük ölçüde atacağı aynı zamanda bölgenin çok fazla değerlenecek olmasıdır. Zaten bölgede Bu yatırımların yapılacağının bile duyulması bölgedeki konut fiyatlarını yüksek ölçüde artırmıştır. Ancak birkaç yıl içinde tamamlanıp hayata geçirilmesi beklenen projelerin İşletilmeye başlanmasıyla bölgenin çok daha fazla değerlenip bölgedeki fiyatların yüksek ölçüde artacagi kaçınılmaz bir gerçektir.

Karasu’da Turizm Sanayi ve ulaşım alanında yapılan bu gelişmelere ortak olup günümüz uygun fiyatlarını değerlendirip bölgede şimdiden yerlerimizi alıp geleceğimize kar garantili Bir yatırım bırakmayı istiyorsanız sizleri türkiye’nin en hızlı gelişen ve değerlerden bölgelerinden biri olan karasuya bekleriz.

Bölgede şu anda bulunan onlarca konut projesi ile her bütçeye ve her zevke uygun bir karasu evi bulmak mümkün. Bölgede yatırım yapan binlerce yatırımcı gibi sizlerde tercihimizi Karasu dan yana kullanmak isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım göstererek bölgedeki konutları gelip yerlerinde görüp değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68