Karasu Evleri Karasuda Merkezde Satılık Yazlık Havuzlu Güvenlikli Daireler

karasu-satilik-daire-mi-almak-istiyorsunuz-iste-turizm-kenti-karasu-yazlik-evleri-2

Karasuda satılık daireler arsa fiyatlarının artması sebebiyle yükseliyor karasu yazlıkları prim yapıyor değerleniyorEkşioğlu karasu inşaat Ödeme yelpazesini genişletiyor Ekşioğlu inşaat Karasu’da İmzasını attığı konut projeleri ile Karasu’nun en çok tercih edilen inşaat firmalarının başında gelmektedir. Karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile Karasu genelinde 40’ın üstünde projeye imza atıp binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan Ekşioğlu karasu inşaat projelerine ve çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte. ve Karasu evleri Karasu’da yıllardır faaliyet gösteren Ve yaptığı projelerle adını Türkiye genelinde Pekçok tatilci ve yatırımcıya duyuran karasu ekşioğlu inşaat; karasuda satılık yazlık projeleriyle son döneme deyim yerindeyse damgasını vurmuştur. Bütün yıl boyunca sosyal medya da reklamlarını sıkça rastladığımız karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından en çok talep edilen konutların başında gelmektedir.

karasu-evleri-karasuda-merkezde-satilik-yazlik-havuzlu-guvenlikli-daireler-1

Karasu Ekşioğlu inşaat yatırımcılara sunmuş olduğu projelerle adeta bir fırsat sunmaktadır. İmzasını attığı her proje daha topraktan satışa çıkar çıkmaz tükenme sürecine giren firma konutlarının pazarlamasını en iyi şekilde yapmak için yatırımcılara çeşitli ödeme imkanları ve kolaylıklar sunmaktadır. Günümüz koşullarında pek çok yatırımcı faize bulaşmak istemeyip konutları peşin fiyatları üstünden almak istemektedir.

 

karasu-evleri-karasuda-merkezde-satilik-yazlik-havuzlu-guvenlikli-daireler-2

Ekşioğlu inşaat müşterilerinden gelen bu talebi en iyi şekilde karşılamak amacıyla topraktan olan projelerini 24 ay sıfır faiz seçeneği ile yatırımcısı ile buluşturmaktadır. Satışı topraktan yapılan bu projeler yatırımcısına zorluk çekmeden ödeme imkanı sunmak için ayrıca ara ödeme koyularak da yapılabilmektedir. Ancak günümüz koşullarında konutlarını banka yoluyla alıp uzun vadede düşüp taksit imkanlarıyla zorlanmadan ödemek isteyen pek çok yatırımcı da bulunmaktadır. Ekşioğlu inşaatı bu talebi de en iyi şekilde karşılamak için faiz oranı en düşük olan bankalarla çalışıp konutları 120 aya kadar taksitlendirme yapabilmektedir.

Uzun vadelerde düşük taksit oranları ile sahip olabileceğiniz karasu satılık yazlık ve daire projeleri vereceğiniz peşinat bedelinden sonra hemen teslim edilmektedir. kendi konutlarınıza hemen taşınıp kiraya vereceğiniz ücretle konutların taksitlerini ödeyip kendi konutunuzun sahibi olabilirsiniz.

 

karasu-evleri-karasuda-merkezde-satilik-yazlik-havuzlu-guvenlikli-daireler-3

Her bütçeye ve zevke hitap etmek amacıyla düzenlenen bu ödeme sistemleriyle zorluk çekmeden günümüz koşullarına göre uygun fiyat seçenekleriyle kendi konutumuza sahip olabilme imkanına sahipsiniz. Karasu’da aldığınız konutlar size yaşama ve barınma imkanı sağlamanın yanı sıra, Karasudaki turizim faaliyetlerinden de sınırsız yararlanma olanağı sunmaktadır. Bilindiği üzere karasu deniz turizminin yapıldı son yılların popüler merkezlerinden birisidir. Yazın 100 binlerce turist ağırlayan karasu turizmin en hızlı geliştiği bölgelerden birisidir.

Bölgede hem yatırım yapma hem yaşamı ve barınma hem de turizim olanaklarından faydalanıp sınırsız bir tatilin tadını çıkarma şansına sahipsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken yatırımımıza karar verdikten sonra Sitede bulunan irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip hafta sonları İstanbul genelinden düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turları İçin servis rezervasyonunuzu yaptırmak olacaktır.

Ücretsiz servisler eşliğinde geldiğiniz Karasu’da Ekşioğlu karasu inşaatın uzman satış müdürleri eşliğinde projeleri gezip bütün projeler hakkında detaylı bilgiler edinip tercihimizi ve değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Her bütçeye ve zevke hitap eden konutlarda elbette sizin için de bir seçenek mutlaka bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68