Karasu Satılık Yazlık Karasuya Nasıl Gidilir Yol Tarifi

Karasuya En kısa ulaşım Karasu yaz sezonunda 100 binlerce turiste ev sahipliği yapmanın yanı sıra binlerce yatırımcı ya da ev sahipliği yapmaktadır. Karasu satılık yazlık ve daire projeleriyle Son dönemin en çok konuşulan firmalarından birisi olan ekşioğlu inşaat Karasu’da her yıl binlerce yatırımcıyı Konut sahibi yapmaya devam etmektedir. Doğanın denizin tatilin ve yatırımın tadını çıkarmak isteyen binlerce kişi her yıl Karasu’nun yolunu tutmaktadır. Özellikle havaların ısınmaya başlamasıyla beraber hazırlıklarına tamamlayıp yollara düşen 100 binlerce turist soluğu Karasu’da almaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasuya-Nasıl-Gidilir-Yol-Tarifi-1

Deniz turizmi ile son yıllarda en çok göze çarpan bölgelerin başında gelen ve pek çok Büyük ile kısa mesafede bulunan karasuya pekçok ulaşım seçeneği mevcut. Bilindiği üzre internette her bölge için pek çok yol tarifi bulunmakta. Ancak Bu yolların geneli dolambaçlı ve çok teferruatlıdır.Marmara bölgesinin tatil başkent olarak gösterilen karasuya ulaşımı Biz bildiğimiz en kestirme yolları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Özellikle İstanbul’da yaşayan ve bölge ulaşım sağlamak isteyen bir kişi öncelikle İstanbul’da en kısa yoldan Ankara istikametine doğru giden otobana bağlanmalıdır. İstanbul sınırını aşıp bir süre gittikten sonra otobana çıkan Sakarya tabelasından içeri girilmelidir. Sakarya tabelasına girdikten yaklaşık 500 metre sonra tekrar Düzce Ankara tabelası görünecektir.

karasu-tabelası

Karasuya Nasıl Gidilir Düzce Ankara tabelasından girip otoban yolundan çıktıktan yaklaşık 500 metre sonra gelen karasu tabelasından dönülecektir. Bu tabelayı takip ettikten sonra zaten direk karasuya ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Şu an için Karasu’ya giden en kestirme yol bu olsa da yakında bu rota değişecektir.

Çünkü şuan bir buçuk saat süren bir yolculukta ulaştınız karasu İstanbul’a yapılan üçüncü köprü otoban bağlantısını tamamlanmasının ardından 50 dakika gibi bir mesafeye düşecektir. Buda gelmiş olduğunuzu rotayı ve süreyi değiştirip karasuya ulaşımı daha rahat bir hale getirecektir.

Bölgeyi tatil amaçlı olarak geldiyseniz sahil boyunca bulunan karasu denize sıfır pansiyon ve otellerine ziyaret edip konaklamanız için bütçenize uygun bir konut bulabilirsiniz. Kıyı boyunca yer alan ve şehir içinde de konumlanmış durumda olan pek çok karısı oteli, pansiyonu ve apart bulmanız mümkün.

Ancak karasuya tatil değil yatırım amaçlı geldiyseniz yapmanız gereken ilk iş karasu ekşioğlu inşaata uğramak olacaktır. Çünkü Ekşioğlu karasu inşaat bugüne değin Karasu’da 40’ın üstünde konut projesine imza atıp 15.000’in üstünde yatırımcıyı konut sahibi yapmıştır. Karasu’nun en büyük ve en tanınmış inşaat şirketlerinden birisi olan karasu sadece bu bölgede değil türkiye’nin her yerinde tanınan bir inşaat firmasıdır.

Sizlerde yatırımınızı karasu ekşioğlu inşaatın yapmış olduğu karasuda satılık yazlık ve dairelerinden yana kullanıp hem güvenli bir yatırıma hem de her türlü yapısal denetimi yapılmış depreme dayanıklıı ve denize yürüme mesafesi nde bulunup içlerinde çeşitli olanaklar barındıran konut projelerinden ya da yapabilirsiniz.

Çeşitli ödeme imkanları ve kampanyalarla satışa sunulan konut projelerine ulaşmak için bölgeye kendi İmkanlarınızla gelebileceğiniz gibi; hafta sonuları İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım göstererek De bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Ekşioğlu karasu inşaatın yatırımcıları projelerine zorluk çekmeden ulaşma imkanını sunmak için düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turları katılım göstermek için Sitede bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşıp ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68