Karasu Satılık Yazlık İşte Ekşioğlu City Evleri Son Fırsat

karasu-satilik-yazlik-iste-eksioglu-city-evleri

Ekşioğlu city projesinde daireler tükenmek üzere Marmara bölgesinin tatil başkenti konumunda olan karasu özellikle İstanbul’da yaşayan halkın büyük talep gösterdiği Bir turizim merkezi haline gelmiştir. Karasu satılık yazlık projeleri ile de Marmara bölgesinden ve İstanbul’dan pekçok yatırımcıyı bünyesinde ağırlayan karasu tatilin, turizmin ve yatırımların en hızlı yaşandığı bölgelerden biri konumuna gelmiştir.Karasu Evleri  Turizim faaliyetlerinin sürekli iyileştirilmesi, çoğaltılması, turizim adına bölgede yapılan yatırımlar emeğini vermiş karasu son yıllarda ülke genelinde tanınan deniz turizminin yapıldığı popüler merkezlerden biri haline gelmiştir.

karasu-satilik-yazlik-iste-eksioglu-city-evleri-1Bölgede turizim faaliyetlerine bağlı olarak artış gösteren inşaat şirketi projeleri yukarıda belirttiğimiz gibi özellikle Marmara bölgesi ve İstanbul’dan ve Türkiye genelinden pekçok yatırımcıyı da ağlamaktadır. Bölgenin önde gelen inşaat şirketlerinden birisi olan Ekşioğlu karasu inşaat yatırımcılara en iyi hizmeti vermek için yıllardır Karasu’da faaliyet göstermektedir. Yatırımlarına sürekli bir yenisini ekleyen karasu ekşioğlu inşaat karasu genelinde onlarca projeyi yatırımcılara kazandırmıştır. Karasu inşaatın en popüler yatırımlarından biri Ekşioğlu city projesidir.

karasu-satilik-yazlik-iste-eksioglu-city-evleri-2Denize sıfır konumda bulunan Ekşioğlu city projesinin kendine ait bir plajı, botanik bahçesi Ve sinema salonu bulunmaktadır. Kalite ve lüksün bir arada sunulduğu Ekşioğlu city projesi İçerisinde ayrıca açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kafeterya, market, çocuk oyun alanı, güvenlik ve 24 saat kamerayla izlenme hizmetleri bulunmaktadır. Site içerisinde yer alan bütün binalarda asansör bulunup ayrıca konutların içerisinde ankastre ürünler bulunmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi bulunan site doğal gazlı olup yaz ve kış her mevsim oturmaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Ekşioğlu’nun sene başında satışa çıkarmış oldu Ekşioğlu city projesi içerisindeki dairelerin Şuan çoğu satılmış durumdadır. Son derece kaliteli malzemeler kullanılarak inşa edilen Ekşioğlu city projesi içerisinde Deniz manzaralı dairenizde huzurlu bir yaşamın ve tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-iste-eksioglu-city-evleri-3Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan city Projesi ayrıca Ömür boyu takas imkanı garantisi vardır. Ekşioğlu inşaatın tüm projelerin de mevcut olan takas sistemi ile firmanın başka bir projesindeki konuta geçiş yapmak isterseniz firma konuştuğunuzu sizden günümüz şartlarında ki fiyatıyla alıp diğer projesindeki konutun fiyatına göre satışı gerçekleştimektedir. Yaptığı her proje ile yatırımcısını en iyi hizmeti ve imkanı vermeyi amaçlayan adını imza attığı projelerle ülke geneline duyuran Karasu’nun en prestijli ve en güvenilir inşaat şirketlerinin başında gelen Ekşioğlu karasu inşaatla sizde yatırımınızı Karasudan yana kullanıp hem güvenilir hem de kel garantili bir yatırımı imza atmış olabilirsiniz.Karasuda satılık yazlık

karasu-satilik-yazlik-iste-eksioglu-city-evleri-4Ekşioğlu inşaatın karasu genelindeki projelerini değerlendirmek isterseniz hafta sonuları İstanbul’dan düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım göstererek bölgeye gelip; Bir çok konut projesine kendiniz görüp değerlendirebilirsiniz. Kampanyadaki projelerde İster senetle 24 ay sıfır faiz uygulaması ile sahip olabileceğiniz yazlık ve dairelerinize İsterseniz banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapıp uzun vadelerde düşük taksit imkanlarıyla sahip olabilirsiniz.

Fiyatların her geçen gün arttığı Karasu’da sizlerde yatırım yapmayı düşünenlerdenseniz karasudaki projeler hayata geçmeden ve bölgedeki konut fiyatları daha fazla yükselmeden sizleri günümüz fiyatlarından yararlanarak konut sahibi olmanız için karasuya bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68