Karasu Satılık Yazlık Haberler Referanslar Yorumlar

Karasu-Satılık-Yazlık-KarasuE-kşioğluG-elin-Sizinde-Daireniz-Olsun-1

Karasuda ulaşım ağı ve olanakları genişliyor Geçtiğimiz yıllar içinde deniz turizmi ile tanıdığınız karasu yıllar içinde kendini geliştirmiş turizm faaliyetlerine artırmış buna bağlı olarak ortaya çıkan inşaat sektöründe büyük gelişmeler göstermiş ve günümüzde karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile karşımıza çıkar olmuştur. Son dönemin en popüler yatırım ve turizim kentlerinden birisi haline gelen Karasu’da hem turizm faaliyetleri hem de karasu satılık yazlık projeleri hız kazanarak devam etmektedir. Sosyal medya araçlarında sıkça reklamlarına rastladığımız karasu satılık daire ve yazdıkların bölge genelinde bu kadar artış göstermesinin nedeni bölgedeki turizim faaliyetlerin artmasıdır.

karasu-satilik-yazlik-haberler-referanslar-yorumlar-1 Bölgede turizm arttıkça ve kara suyu tercih eden turizimcı sayısı yükseldikçe bölgede konaklama ve barınma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Karasu faaliyet gösteren pek çok inşaat şirketi bu barınma ihtiyacını karşılayıp ayrıca bölge fiyatlarından yararlanarak hem tatil hem de yaşam olanaklarını bir arada yürütmek isteyen yatırımcılar için de konut projeleri inşa etmektedir. Karasu ve Karasu Evleri Türkiye’nin pekçok yerinden binlerce yatırımcıya ev sahipliği yapan Karasu lokasyon olarak oldukça uygun bir mevkide bulunmaktadır. Bir çok büyük şehre yakın konumda bulunan karasu özellikle İstanbula olan konumu ile dikkat çekmektedir. Ancak karasunun bu kadar tercih edilmesinin bir başka sebebi bölgenin ulaşım açısından oldukça elverişli olmasıdır. Lokasyonu itibariyle çok merkezi bir noktada bulunan karasu bünyesinde ve çevresinde yapılan yeni ulaşım yollarıylada Son dönemde gündemdedir.

karasu-satilik-yazlik-haberler-referanslar-yorumlar-1Bölgenin karayolu bağlantısı Çoğaltılma ya başlanmıştır. Bölgedeki karayolu ulaşımının büyük çoğunluğu otobanlara bağlanmaya çalışmakta Türkiye’de çok yaygın olan karayolu ulaşımı daha kolay bir hale getirmek hedeflenmektedir. Bir başka ulaşım ağıda deniz yolunun açılmasıdır. Karasu’da önümüzdeki günlerde açılması planlanan karasu limanı projesi ile bölgenin önümüzdeki yıllarda denizyolu ulaşımı ile de kendini göstereceği, İstanbul gibi bölgelerden karasuya feribot seferleri çıkarılacağını şuan konuşulan konulardan birisidir.

Bölgede Şuan ulaşım alanında proje aşamasında olan bir başka yatırım da Batı Karadeniz demir yolu ağırdır. Batı Karadeniz bölgesindeki Önemli limanları ve fabrika projelerini birbirine bağlamayı hedefleyen Demir yolu hattı şuan karasu Sakarya Ereğli Bartın güzergahı olarak planlanmıştır. Bölgedeki fabrikalarda üretilen ürünlerin ve hammaddelerin taşımacılığının yapılmasını hedefleyen demiryolu Projesi sayesinde bölgeler arası etkileşim daha çok kuvvetlenecek demir yolu ile taşımacılığı yapılan ürünler limanlardan sevk edilerek ihracatı yapılacaktır. Eğer ki proje hayata geçip eklenince şekilde ilerlerse daha şimdiden projenin genişletilmesi Kocaeli üzerinden Bursa’ya kadar bağlantısının yapılması planlanmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-haberler-referanslar-yorumlar-2Günümüzde hem ulaşımın hem de turizim faaliyetlerinin bu kadar gelişme gösterdiği ayrıca bünyesinde yapılan dev yatırımlarla adından sıkça söz ettirip dışarıdan göç almaya başlayan Karasu’da fiyatların bu kadar hızlı artış göstermesi çok normal Bir gelişmedir. Bünyesinde yapılan projeler tamamlandığında önümüzdeki yıllarda adından çok daha fazla söz ettirecek olan Karasu Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisi haline gelecektir.

Karasu’da yaşanan bu gelişmeler en geri kalmak istemiyor gelecekte Sanayi turizm ve ulaşım alanında zirvede olacak Karasu’da sizlerede şimdiden yerinizi alıp hem bölgedeki tüm turizim faaliyetlerinden yararlanıp hem de kar garantili bir yatırıma imza atmak isterseniz hafta sonları İstanbul genelinde düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım göstererek bölgedeki karasu evlerini ve yazdıklarını yakından görüp değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68