Karasu Evleri Karasuda Denize Yakın Site İçi Daireler

karasu-satilik-daire-mi-almak-istiyorsunuz-iste-turizm-kenti-karasu-yazlik-evleri-2

Karasuda yaşanan gelişmelerin sonu gelmiyor Deniz turizmi ile ve karasu satılık yazlık projeleri ile adından sıkça söz ettiren Karasu’nun yıllar içindeki gelişiminin Bir kısmına daha önceki yazılarımızda yer vermiştik. Ancak karasuda yaşanan gelişmeleri biz ne kadar yansıtmaya çalışıp anlatsakta yetersiz kalmaktadır. Karasu Evleri Ulaşım alanındaki gelişmeleri, İstanbul’a olan mesafesinin üçüncü köprü bağlantı oto yolun tamamlanmasının ardından 50 dakika gibi bir mesafe düşecek olması, batı Karadeniz’in en büyük demir yolu ağı olan Sakarya Bartın Ereğli karasu hattının yapılacak olması, bölgedeki yolların Otoyollara bağlantısının sağlanmaya çalışılması bölgede sadece ulaşım alanında yapılan çalışmalardır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Denize-Yakın-Site-İçi-Daireler-1Bunun yanında Karasu lİman projesinin İşletilmeye başlanmasıyla bölgenin denizyolu ulaşımında da gelişme göstereceği bilinmektedir. Daha şimdiden İDO’nun 2018 yılında karasuya sefer düzenleyeceği konuşulmaktadır. Karasu Evleri Onun yanında turizim konusunda da hummalı çalışmalar yapılmıştır. 24 km uzunluğunda sahil şeridine sahip olan Karasu’nun plaj bölgeleri genişletilmiş, sahil çevresinin sadece denize girenlerin kullanıldığı bir alan olmaktan çıkarılıp tüm halka hizmet edebilecek bir donanıma kavuşturulmuştur, denizdeki dalga oranını En aza indirgemek için kıyı boyunca dalga kıranlar yapılmış ayrıca karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması getirmesi amacıyla karasu sahil park ve rekreasyon alanı inşa edilmiştir.

Karasu-Evleri-Karasuda-Denize-Yakın-Site-İçi-Daireler-2 Yazın bölgeye gelen turistlerin en çok ilgisini çeken alanlardan biri olan eğlence sektöründe de gelişmeler yaşanmış gece eğlencelerinin düzenlendiği bir çok mekan inşa edilmiş ayrıca ailelerin birlikte eğlenebileceği ve vakit geçirebileceği parklar kurulmuş, lunapark getirilmiş ve Karasu’nun en köklü ve en büyük inşaat şirketlerinden biri olan karasu ekşioğlu inşaat şirketi tarafından doğu Marmara’nın en büyük Aqua park projesi Karasu’da inşa edilmiştir. Yaz Sezonunda pek çok turistin ve bölge halkının ilgi gösterdi Aqua City karasu akkum sınırları içerisinde yer almaktadır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Denize-Yakın-Site-İçi-Daireler-3 Son yıllarda sanayi alanındaki çıkışlarıyla da gündemdedir. Dünya devi BMC otomotiv in savunma sanayi alanında Karasu’da fabrika açmak için çalışmalara başlaması Karasu’da sanayi alanın da yaşanan en büyük gelişmelerden birisidir. Üç yıl içinde tamamlanıp hizmete girmesi beklenen fabrika karasu genelinde yaşayan binlerce kişiye de iş imkanı sağlayacaktır. Tüm bu gelişmeler ve daha fazlası Karasu’da sadece geçtiğimiz birkaç yıl içinde yaşanmıştır. Ancak Karasu’da yaşanan tüm bu gelişmelere baktığımızda bölgenin Bu değeri çoktan hak ettiği görülmektedir.

Karasu-Evleri-Karasuda-Denize-Yakın-Site-İçi-Daireler-4 Çünkü karasu hem lokasyonu hem denizi hem de bünyesinde barındırdığı doğal güzellikleriyle bundan yıllar önce keşfedilmesi gereken bir yerdi. Son yıllarda yaşanan bu gelişmelerle Karasu’nun adını duyurmaya başlanması bölgenin hak ettiği yeri almaya başlaması ile sonuçlanmıştır. Bölge turizmin ve yatırımların en hızlı yaşandı bölgenin arasına adını yazdırmıştır.

Pek çok yerli ve yabancı yatırımcı Karasu dan konut sahibi olmak için adeta bir yarış içerisindedir. Karasudaki inşaat şirketlerine ve yapılan onlarca konut projesine baktığımızda bunu net bir şekilde görebilmekteyiz. Karasu gününde satışa çıkan karasu satılık yazlık ve daire projeleri alıcı ile buluştuğu anda satılmaktadır.

Bir yıl binlerce yatırımcıyı ev sahibi yapıp büyük bir kar getirisine imza atmalarını sağlayan karasu evleri projelerine ulaşıp sizlerde yatırımınızı Karasu dan yana kullanmak isterseniz karasu ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp firmanın imzasını attığı onlarca konut projesine gelip yerlerinde görüp değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68