Karasu Evleri Karasuda Villa Gibi Daireler

karasu evleri

Karasu evleri Bir çok yatırımcı tarafından tavsiye edilmekte Sakarya’nın Karasu ilçesi son dönemin en çok konuşulan bölgelerinden biri. Yatırımların ve turizim faaliyetlerinin Her geçen gün arttığı ve değer kazandı Karasu’da; Karasu satılık yazlık projeleri gündeme damgasını vurmaya devam ediyor. Yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören Karasuda satılık yazlık projeleri Karasu’nun özellikle Deniz turizmi ile yakından alakalı.

Bünyesinde barındırmış oldu tarihi ve doğal güzellikler ile yılın her mevsimi turistlerin ve tatilcilerin ilgi gösterdiği bölge özellikle yaz sezonunda deniz turizmi ile 100 binlerce turisti bünyesinde ağırlamaktadır. Bir çok büyük Şehire ve özellikle İstanbul’a olan konumuyla yazın zamandan de maddi açıdan tasarruf etmek isteyen pek çok tatilcinin ilk tercihi konumuna gelmiştir. Karasu-Evleri-Karasuda-Villa-Gibi-Daireler-1Yaz sezonunda özellikle Ankara, Bursa, Eskişehir, Kocaeli ve İstanbul’dan tatilcileri ağırlamaktadır. Biz çok büyük kente en yakın tatil merkezi konumunda yer alan Karasu’da yazın nüfus 700 binleri geçmektedir. Bölge deniz turizmi ile olduğu kadar konumuyla da pek çok yatırımcının ilgisini çekmektedir. İstanbul’da olan yakın konumu bölgenin değerini artırmakla beraber bu bölgeden karasuya gelen yatırımcı ve tatilci sayısını da artırmıştır. Bölgede hüküm süren pekçok inşaat şirketi Karasu satılık arsa fırsatlarını değerlendirip; almış oldukları arsaların üzerine çeşitli donanımlara sahip konut projeleri yapılandırılarak satışa sunulmaktadır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Villa-Gibi-Daireler-2Bir çok inşaat şirketinin Yer aldığı onlarca konut projesi ve bölgeden konut sahibi olan on binlerce yatırımcı Karasu’da yazlık alınır mı sorusunun cevabını bize net bir şekilde vermektedir.

Bölgeden Konut alan on binlerce yatırımcı sadece birkaç yıl içinde konutlarının değerlerinin iki katına çıktığını görmüşlerdir. Günümüzde konut projeleri değerlendirmek üzere karasuya gelen bir çok kişi Karasu’nun adını duyarak, reklamlarını görerek gelmelerinin yanı sıra; tavsiye üzerinede bölgeye gelmektedir.

Bölgede daha önce yatırım yapan pek çok kişi; ailesinden veya çevresinden herhangi bir kişinin yatırım yapacağını veya yatırım yapmak için uygun bir bölge ya da konut aradığını duyması üzerine onlara karasuyu tercih etmektedir.

Çünkü Karasu gerçek anlamda hem turizmin doya doya yaşınabildiği; hem de bölgedeki konutların çok çabuk değer kazanıp kısa vadede kar getirisi elde ettirdiği Bir yerdir. Bölgedeki konutlar modern bir yapılanmaya sahip olup; bölgede eskiden yeralan Karasu satılık villa anlayışını değiştirmiştir. Eskiden “lüks” olarak Görülen Şehrin dış bölgelerine yapılan konutlar yerine; günümüzde şehir merkezinde yer alan ve hatta karasu denize sıfır yazlık konumunda bulunan Konut projelerinde şehirle içiçe, sahil bölgesinde, bütün imkanların elinizin altında olduğu bir şekilde bölgedeki tüm olanaklardan yararlanabileceğiniz fırsatlar sunmaktadır.

Bölgede yıllardır varlığını sürdüren Ekşioğlu Karasu inşaatın satışa sunmuş olduğu konut projelerini gelip yerlerine görüp karar vermek isterseniz sizleri hafta sonları düzenlemiş olduğumuz ücretsiz Karasu turlarımızla karasuya bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68