Karasu Satılık Yazlık Sıfır Yazlıklar Denize Yakın Müstakil Yazlıklar

karasu-evleri-karasuda-merkezde-satilik-yazlik-havuzlu-guvenlikli-daireler-2

Yeşille mavi’nin buluştuğu noktada yer alan Karasu’da turizim Karasu’da turizm ve turizmin doğrudan etkilediği konut piyasası gelişme gösterdikçe; karasu satılık yazlık projeleride bölgede her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Karasu Evleri Günümüzde özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayanlar için yaz tatilleri Ve turizim faaliyetleri; şehrin gürültüsünden ve kalabalığından kaçışı huzuru temsil etmektedir.

karasu-satilik-yazlik-sifir-yazliklar-denize-yakin-mustakil-yazliklar-102548Karasuda satılık yazlık Yıl boyunca yaşanan huzursuzluk ve yorgunluğun bıraktığı etkilerden kurtulup; zihnen ve bedenen huzuru bulup, sakin ve dingin bir ortamda geçirilen bir yaz tatili çoğumuzun hayalidir. Karasu satılık daire Karasu tatil planlarımız ve kafamızda yaşanabilir tatil olarak nitelendirebileceğimiz pek çok olanağa sahip harika bir tatil bölgesidir. Karadeniz’e kıyısı olan şehir bizlere hem doğanın hemde deniz, kum, güneş üçlüsünün doyasıya yaşanabildiği Harika bir ortam sunmaktadır. 24 km uzunluğunda Harika bir sahil şeridine sahip olan karasu; altın kumdan geniş plajlara sahip. Yazın bu harika plajların da 100 binlerce turist ağırlayan Karasu mavi ile yeşilin buluştuğu noktada yer alıp; hem eğlenceli ve cıvıl cıvıl; hem de sakin ve huzurlu bir tatilin tam orta noktasında yer alıyor. Şehirde her kesimden insana hitap eden pekçok olarak bulunmakta.

karasu-satilik-yazlik-sifir-yazliklar-denize-yakin-mustakil-yazliklar-102548Kalabalığı, cıvıl cıvıl eğlenceli ortamları, gece eğlencelerini sevenler için plaj ve karasu 32 evler bölgeleri İçilmiş kaftan niteliğinde. Karasu’nun en kalabalık yerlerinden olan bu bölgelerde gece ve gündüz eğlence merkezinin yer aldığı pekçok mekan yer almaktadır. Bunun dışında sakinlik ve huzur arayanların tercih ettiği; yenimahalle ve akkum bölgeleri yer almaktadır. Karasu’nun en sessiz ve sakin bölgeleri olan Yenimahalle’de Ve akkumda kalabalıktan uzak, doğayı Ve kendinizi dinleyebileceğiniz, huzurlu ve rahatlatıcı Bir ortam bulunmaktadır.

Karasu’da Deniz turizminin yapılmış oldu Merkez bölgesi dışında pek çok doğal güzelliği bünyesinde barındıran noktalarda yer almaktadır. Yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çeken bu doğal ortamlarda kendinizi yemyeşil ormanlar arasında toprak kokularının arasına karışmış hissedebilirsiniz. Karasu çevresinde yeralan maden deresi ve Şelalesi, acarlar gölü ve langozu, Küçükboğaz gibi bölgeler size hem deniz turizminin hem de doğal bir yaşamın anahtarını sunmaktadır.

Görüldüğü üzre Karasu sadece deniz turizminin yapıldığı bir yer değil; bünyesinde barındırmış olduğu pek çok doğal ve tarihi güzelliklede Her mevsim turistlerin ve tatilcilerin ilgisini çekip; Tüm yıl boyunca Çekiciliğini korumaktadır.

Karasuya tatil için gelen pek çok kişi karasunun doğasından, denizinden, konumundan ve bölgeye yapılan yatırımlardan etkilenip; Her sezon sadece konaklama için harcamış oldukları maddi imkanları; bölgedeki konut projelerine yatırım yaparak kendi yazdıklarının ve dairelerinin sahibi olmaktadır.

Bölgedeki konut fiyatları günümüz koşullarına göre uygun olmakla beraber; konutların ödemelerinde Çeşitli kampanyalar ve uzun vade seçenekleri yapılarak alıcılara sunulmaktadır.

Her yıl tatillerinizde sadece otel ve pansiyonla vermiş olduğunuz ücretleri kendini konutun uzun peşinatı veya taksitli olarak verip; kendi yazlıklarınızın ve dairelerinizin sahibi olup uzun soluklu bir tatilin ve huzur dolu bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Karasu satılık daire ve yazlık projelerini inceleyip yerlerinde gezip görüp değerlendirmek isterseniz sitedeki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip hafta sonları düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karısı turlarımıza katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68