Karasu Evleri Arsa Fiyatları İnşaat ve Satılık Daireler

Karasu-Evleri-Arsa-Fiyatları-İnşaat-ve-Satılık-Daireler

Ekşioğlu inşaat konut yatırımlarında dur durak bilmiyor Karasu yatırımlara öncülük yapmaya devam ediyor. Karasunun hemen her bölgesinde faaliyetlerini sürdüren bir çok inşaat şirketinin yatırım tercihi Karasu satılık yazlık projelerinden yana olmaktadır. Yerli ve yabancı bir çok kişi tarafından tercih edilen Karasu satılık daire projeleri; sahip olmuş olduğu İmkanlar ve lokasyonu itibariyle bir çok yatırımcının talep ettiği konut yatırımlarıdır.

Karasu Evleri Arsa Fiyatları İnşaat ve Satılık Daireler -1025Yatırımcıların Karasuyu tercih etmelerinideki ilk ve en büyük sebep bölgede deniz turizmi yapılıyor olmasıdır. Karasu Evleri Marmara bölgesi sınırları içerisinde yer alan Karasu’nun karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır. Karasuda Satılık Yazlık 24 kilometre uzunluğunda sahil şeridine sahip olan bölge deniz turizmi açısından oldukça elverişlidir. Adının duyulması ile birlikte her yıl bölgeye gelen tatilci ve turist sayısında artış gözlemlenmektedir. Deniz turizminin yoğun olarak yaşandığı bölgede yazın Karasu’nun nüfusu 700 binleri geçmeye başlamıştır. Bölgede turizmi geliştirmek adına bir çok çalışma yapılmış ve bu çalışmalar meyvesini vermeye başlamıştır. Bu küçük sahil ilçesi Deniz turizmine evsahipliği yapmanın yanı sıra bünyesinde pekçok projeyi de barındırmaktadır.

Karasu Evleri Arsa Fiyatları İnşaat ve Satılık Daireler -102578Her türlü yeme içme ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Tesis ve dükkanların yanısıra bölgede çok sayıda alışveriş dükkanları, hediyelik eşya satan yerler, ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz parklar bahçeler, yürüyüş alanları, sinema, çocuklarınız için oyun parkları,sportif aktivitelerde bulunabileceğiniz plaj futbolu Ve voleybolu sahaları, yediden yetmiş’e her kesimden İnsanın tercih ettigi, Çocuklar gibi eğlendiği Ve büyük keyif aldığı lunaparkta sahil bölgesi içerisinde yer almaktadır.

Karasuda yaz sezonunda gece eğlenceleri de yoğunluk kazanmaktadır. Özellikle plaj bölgesi ve karısı 32 evler bölgesinde gece ve gündüz eğlence sektöründe hizmet veren Pekçok tesis yer almaktadır.

Eğlencelerin sabaha kadar sürdüğü bu mekanlar Özellikle gençler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Bunun yanında Karasu’dan Karasu’nun en büyük yatırımlarından birisi olan Marmara’nın en büyük Aqua parkı da yer almaktadır. Bölgenin en güvenilir ve en köklü inşaat firmalarından birisi olan Ekşioğlu Karasu inşaatın karasuya kazandırmış olduğu en büyük yatırımlardan birisi olan karasu Aqua city Aqua park projesi Yaz sezonunda hem bölge halkı hem de bölge tercih eden tatilciler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Karasu Ekşioğlu inşaatın bölgeye kazandırdı Aqua City karasu akkum bölgesinde yer almakta İçerisinde bir çok havuz, kaydıraklı havuz ve aktivite alanı bulundurmaktadır. Karasu Ekşioğlu inşaatın bölgeye kazandırdığı tek projesi Aqua City değildir. Ekşioğlu karasu inşaat yıllardan beri Karasu’da faaliyet göstermekte olup onlarca konut projesine de imzasını atmıştır.

Yaptığı Konut projeleri ile sadece Karasu da değil türkiye’nin pek çok yerindeki yatırımcılar tarafından bilinen ekşioğlu karasu inşaat Türkiye genelinde binlerce kişi konut sahibi yapmıştır. Şu an hala konut yatırımlarına büyük bir hızla devam eden Karasu ekşioğlu inşaat yapmış olduğu kampanya ve farklı ödeme seçenekleriyle bir çok yatırımcının karasudaki ilk tercihi konumundadır.

Denize sıfır konumdan başlayan karasu satılık yazlık projelerinin tamam mı denize yürüme mesafesinde olup; Bahçeli site içerisinde yer alıp; doğalgazlı olup sadece yazlık olarak değil yılın her zamanı kullanılabilir ve oturulabilir durumdadır.

Ayrıca site içerisinde yer alan projelerde 24 saat güvenlik hizmeti ve yüzme havuzu da bulunmaktadır. Yatırımınız için karasuyu tercih edip güvenilir Bir şirket arıyorsanız Ekşioğlu karasu inşaat bugüne kadar Konut sahibi yaptığı on binlerce yatırımcısıyla; Karasu’nun en güvenilir İnşaat şirketlerinin başında gelmektedir. Ekşioğlu karasu inşaatın bölgedeki konut projelerini gelip yerlerinde görüp değerlendirmek isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlenen Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68