Karasu Satılık Yazlık Denize Sıfır Yazlıklar Müstakil Ucuz Yazlıklar

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasuda-Arsa-Daire-Villa-Müstakil-Yazlıklar-2

Karasu son yılların en önemli yatırım ve turizim noktalarından birisi haline gelmiştir. Karasu satılık yazlık projeleriyle Son yıllara damgasını vuran şehir bünyesinde yapılan yatırımlarla da adından sıkça söz ettirmektedir. Karasu Evleri Polismin ve turizim faaliyetlerinin doğrudan etkilediği inşaat sektöründe büyük gelişmeler yaşanırken; Bölge farklı sektörlerde yerli ve yabancı sermayeli Pekçok yatırımcıya da evsahipliği yapmaktadır. Karasuda Satılık Yazlık Son yıllarda Karasu’da sanayalımdaki gelişmeler göze çarpmaktadır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Denize-Sıfır-Yazlıkla-Müstakil-Ucuz-Yazlıklar-2356Dünya devi bir otomotiv firmasının savunma sanayi üzerine Karasu’da açmayı planladığı dev bir fabrika projesi yer almaktadır. Bunun yanında bölgede sanayi alanında yaşanan gelişmeler Karasu’nun; bilim Sanayi ve teknoloji Bakanlığı tarafından türkiye’nin otomotiv ihtisas endüstri bölgesi olarak seçilmesine katkı sağlamıştır.

Karasu-Satılık-Yazlık-Denize-Sıfır-Yazlıkla-Müstakil-Ucuz-Yazlıklar-2357Karasu Satılık Daire Geçtiğimiz yıl nisan ayında yapılan bu açıklama aynı gün resmi gazetelerde de yayınlanmış olup bu durum Karasuda sanayi alanında yapılan yatırımlara verilen önemi bizlere göstermiştir. Bölge son dönemde karasu limanı projesi ile de gündemden düşmüyor. Yapımına 22 yıl önce başlanan karasu limanı projesinin kasım ayı sonunda açılması beklenmektedir.

Batı Karadeniz’in en büyük limanlarına birisi olarak yapılan karasu limanı orta ölçekli bir liman olup tamamlanması halinde karasudaki ihracat faaliyetlerinin büyük oranda artış göstereceği ve Karasu’nun ihracat merkezi haline geleceği bilinmektedir. Bunun yanında bölgede ulaşım alanında da gelişmeler yaşanmaktadır. Lokasyon ve ulaşım yönüyle bir çok şehire yakın mesafede bulunan Karasuda; karasu demir yolu projesi bulunmaktadır.

Yapımına ara verilen proje tamamlandığı taktirde; Bu ay sonunda açılması planlanan karasu limanının tamamlayıcısı olarak yerini alacaktır. Karasu limanı projesi ve Karasu demir yolu projesi tamamlandığında; Karadeniz üzerinden karısı limanına gelen mallar demir yoluyla iç bölgelere ve akdeniz bölgesine gönderilecek; aynı şekilde Akdeniz limanı’ndan gelen mallar da demir yoluyla karasuya getirilip; karasu limanı üzerinden ihracatının sağlanacak olması, Bu şekilde hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf yapılması hedeflenmektedir. Karasuda yaşanan bu gelişmeler; sanayi alanındaki yatırımlar; turizim sektöründe ki artış Karasu’nun hızla değerlenmesine olanak sağlamaktadır.

Bölgedeki konut fiyatlarının günümüz koşullarına göre hala ucuz sayılabilecek nitelikte olması Ve bölgenin sürekli olarak değer kazanması bir çok yatırımcı karasuya çekmektedir. Günümüz koşullarının en risksiz yatırım aracı olarak görülen konut projeleri Karasu’da büyük bir kar getirisi sağlamaktadır. Karasu’nun tatil bölgesi olması veya sezonunda 100 binlerce turisti ağırlaması yatırım amacıyla alınan konutların kiraya verilip kira garantisi sağlaması da bölgedeki artı değerlerden birisidir.

Türkiye’nin her yerinden özellikle İstanbul ve çevresinden on binlerce yatırımcının yerini Çoktan aldığı Karasu’da Karasu’da satılık yazlık ve daire projelerini değerlendirip; Kira ödermiş gibi taksit ödeyip kendi konutunuzun sahibi olmak isterseniz sizleri yatırımın vet tatilin merkezi konumundaki karasuya bekleriz.

Hafta sonuları İstanbul’dan düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karısı turları katılım sağlayarak bölgedeki konut projelerimizi gelip kendiniz görüp, bütçenize en uygun konutu kendiniz belirleyip uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla konutunuzun sahibi olabilirsiniz. Konut projelerini Ekşioğlu karasu inşaat güvencesiyle değerlendirmek isterseniz; sitede bulunan iletişim numaralarından bizi arayarak ücretsiz servis kaydınızı yaptırıp Karasu ekşioğlu inşaatla geleceğinizi hem kendiniz hem de aileniz için karlı bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68