Karasuda Satılık Yazlık Ekşioğlu Yazlıklar Müstakil Daireler

karasu-denizkoy-satilik-yazlik-ilanlar-izmir-dikili-ile-karisiyor

Dünya devi BMC den karasuya dev yatırım Ekşioğlu karasu inşaatla, karasu satılık yazlık fırsatları devam ediyor. Karasuda satılık yazlık Karasu Ekşioğlu inşaatın karasuya kazandırmış olduğu onlarca konut projesi satışa çıkar çıkmaz yatırımcılarla buluşmaktadır. Karasu Evleri Yatırımcıların yoğun talep gösterdiği karasu satılık daire projeleri en uygun fiyatları hem de ödeme seçenekleriyle göze çarpıyor.

Karasuda-Satılık-Yazlık-Ekşioğlu-Yazlıklar-Müstakil-Daireler-33 Günümüz fiyatlarına göre Karasu’da ucuz satılık daire niteliğinde olan pek çok proje, fiyatların aksine Yatırımcısına dolu dolu bir tatilin ve yaşamın fırsatını sunuyor. Sakarya karasu da satılık yazlık konutları denize sıfır mesafeden başlayıp 500 metre mesafeye kadar ilerlemektedir.

Yatırımcılar bölgeyi konutların uygun fiyatlı olmasından, bölgenin konumundan ve Karasu’nun bir turizm şehri olmasından dolayı tercih ettikleri gibi; Bir başka tercih sebebi de bölgenin sürekli değer kazanıyor olmasıdır.

Karasu’da hayata geçirilmiş ve geçirilmesi planlanan pek çok proje bölgenin her geçen gün değerlenmesine katkı sağlamaktadır. Son günlerde bölgede en çok konuşulan konulardan biri dünya devi bir otomatik firması olan BMC’nin Karasu’da açmayı düşündüğü fabrika projesidir.

Karasuda-Satılık-Yazlık-Ekşioğlu-Yazlıklar-Müstakil-Daireler-34Projeye ve konuya ilişkin açıklamalarsa net bir şekilde birinci ağızdan yapıldı. Firmanın Ankara bölge müdürü Karasu’da açmayı düşündükleri fabrika projesi için: İki yıl içinde bölgeyi taşınıp savunma sanayi alanında ülkenin can damarı niteliğine geleceklerini belirterek planlanan ürünlerin birçoğu onun Karasu’da üretileceğini belirtti.

Karasu’nun konumunun, lokasyonunun, fiziki yapısının ve Özellikle karasu limanı projesinin yatırım kararlarını büyük ölçüde etkilediğini belirtilmiştir. Yatırım yeri olarak tahsis edilen bölgedeki tüm altyapı çalışmalarının da BMC otomotiv tarafından karşılanacağı belirtilirken; 1 milyar 300 milyon liralık Bu dev yatırımla 4000 kişiye istihdam sağlanacağıda yapılan açıklamalar arasındadır. Bunun yanında bölgeye yapılan yatırımın oluşturacağı dolaylı istihdamla rakamların 4000 kişinin çok daha üstüne çıkacağı belirtilmektedir.

BMC Otomotivin yapacak olduğu bu dev yatırımın hem karasu ve çevresi hem de ülkemiz için çok önemli Bir Proje olduğu belirtilerek; Türk sanayisindeki verimliliğin Ve rekabet edilebilirliğin artacağı, Dünya üzerindeki ihracattan daha fazla yer ve pay alacağı,İleri teknoloji ürünlerin üretilerek nitelikli işgücünün ve topluma duyarlı Bir sanayi kuruluşunun Bölgeye kazandırılacağı belirtilmiştir. Önümüzdeki üç yıl içinde tam anlamıyla bitmiş olması planlanan Bu dev yatırımın bölgemiz ve ülkemizin kalkınması açısından Çok önemli bir yatırım olduğu ortadadır.

Binlerce kişiye iş imkanı sağlanacak olan bu dev projenin karasuya kazandıracakları şimdiden gözler önündedir. Fiyatları her geçen gün yukarıya doğru çeken bu dev yatırımlar Karasu’nun gelecekte Türkiye ekonomisinde çok önemli stratejik bir noktaya sahip olacağının göstergesidir.

Tüm bu gelişmeleri yakından takip eden bir çok yatırımcı bölgedeki günümüz koşullarından ve fiyatlarından yararlanarak; gelecekte sanayi ve turizmin başkenti olarak gösterilebilecek Karasu’da şimdiden yatırımlarını yapıp geleceklerine kar garantili bir yatırım bırakmayı hedeflemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68