Karasu Satılık Yazlık İhtiyaç Mı Yatırım Mı ?

karasu evleri

Yıllar önce Buralardan bir daire almayı düşünmüş olabilirsiniz Karasu satılık yazlık evlerden bahsediyoruz. Evet bugün hep beraber dünden bugüne karasuda neler olmuş az çok bir bakalım bir görelim Bunu neden yapıyoruz, çünkü buraya gelenler karasuyu görenler bilenler daha önce mesela 5 yıl 10 yıl önce buralara gelenler şu anda hep şunu söylemekte. yıllar önce Burası çok uygun fiyatlara satılıyordu. Karasu Evleri neden ucuz deniyordu ama şimdilerde baktığımızda fiyatlar oldukça prim yapmış durumda bu yüzden kısaca bu konuya Bir de inelim istedik.

Bundan 10 yıl önce Karasu’ya geldiğinizde Buralarda çok da yerleşik bir düzen yoktu, tıpkı şu anda Karasu Denizköy satılık yazlık ilanlarını araştırdığınız da gördüğünüz tablo gibiydi. Ancak şu an baktığınızda buralarda hayat çok değişmiş durumda 28 kilometre bir Plajı olan Karasu’da mavi Bayraklı bir plaj var şu anda birkaç yıl önce mavi bayrak aldı aynı zamanda daha önce olmayan Karasu sahil Parkı’nı göreceksiniz devasa bir yapı ve gerçekten Karasu’nun şu anda en hareketli yerlerinden bir tanesi olduğunu göreceksiniz.

Biraz daha ilerlediğimizde 32 evler Bölgesi’nin nasıl güzelleştiğini bir üniversitenin geldiğini Hatta şu anda iki üniversite binasının da inşaat halinde olduğunu göreceksiniz ve bölgede yaz kış yaşamın ne derece arttığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Karasu Yazlık Kampanyaları

Bundan 10 yıl önce söylendiği zaman şehir efsanesi olduğunu düşüneceksiniz Karasu Limanı şu anda faaliyette Karasu Limanı açıldı ve faaliyete başladı Bakın bu da hiç olmaz denilen ama olan şeylerden bir tanesi olmuş durumda.

Bir diğeri Karasu denizköyde temeli atılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan BMC savunma sanayi fabrikası gösterilebilir Çünkü burası içinde olmaz deniyoruz Ama şu anda gördüğünüz gibi temeli atılmış durumda ve inşaatı başlamış durumda ve bölgede nereden baksanız 10 bin civarında bir istihdam sağlaması beklenmekte.

Gelelim Karasu satılık yazlık fiyatlarını 5 yıl önceye giderim 2 artı 1 bir daireyi 50 bin lira ya da 70 bin lira civarında alabiliyorsunuz. Ama şu anda aynı daireler 200 bin lira seviyesinde havuzlu güvenlikli site içi denize yürüme mesafesinde olan ya da denize sıfır olan sitelerde şu anda fiyatlar bu aralıklarda hatta daha fazla olmakla birlikte yükselmekte.

Neden Karasu Evleri

Baktığınızda Karasu’da daire sahibi olmak Aslında çok kolay hele İstanbul’da yaşıyorsanız Sizin için çok çok cazip bir seçenek olabilir.Bunun nedeni bu evleri bu daireleri senetle alabilmeniz, yani herhangi bir kredi kullanmadan masraf yapmadan belirli bir peşinat verdikten sonra kalan kısmını elden senetle ödeme biliyorsunuz bazı projelerde 48 ay bazı projelerde 60 ay elden senet yapılmakta. Ekşioğlu Karasu bünyesinde seçeceğiniz bu dairelerden herhangi bir tanesinde bu şartlardan yararlanabilir ve daireleri hemen teslim alabilirsiniz,hem de tapuları ile birlikte.

Karasu Kocaali bölgesinde inşaatı devam eden bitme noktasına gelen Ekşioğlu Melis Evleri Projesi şu anda bu kampanya dahilinde 2+1 dubleks daireler de 60 ay elden senet yapılmakta yani faizsiz vade farksız bu daireleri 60 ay elden senetle alabilirsiniz. hem de hemen tapu seçeneği ile birlikte yapmanız gereken şey buraya gelip bu daireleri görmek ve senetle bu dairelere sahip olmak.

Karasu’nun birçok bölgesinde birçok mahallede Yalı Mahallesi Aziziye Mahallesi Yenimahalle 32 evler bölgesinde Karasu Ekşioğlu imzalı projeleri görmeniz bulmanız mümkün, %90 doluluk oranları ile birlikte Bu projelerden herhangi bir daireye sahip olmak Şu an için bu koşullarla gerçekten çok mantıklı. Çünkü Kredi ile aynı daireyi alırsanız yaklaşık 10 yılda 300 bin TL civarında bir faiz ödemeniz gerek ,ancak bu kampanyayla 200 bin TL’lik bir daireyi yine 200 bin TL’ye almış oluyorsunuz hemde 48 ay elden senetle.

One comment

 1. Merhabalar bu denizköy bölgesinde açılan fabrika ne fabrikası oralardan arsa alınır mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68