Karasu Evleri Karasu Satılık Yazlık Fiyatları ve Kampanyalar

karasu satılık yazlık - kaarsu evleri

Sakarya’nın Karasu ilçesinde son yıllarda yaşanan gelişmeler bu bölgenin birçok kişi tarafından duyulmasına neden oldu adeta bir tatil kentine dönüşen Karasu’da yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da yaşayanların sayısı önceki yıllara göre oldukça artış gösterdi. İstanbul’un gürültüsünden trafiğinden sıkılanlar karasuyu tercih ediyorlar. Işte akıllara gelen soru tam burada devreye giriyor Peki neden Karasu satılık yazlık tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Karasu’nun tatil kenti olmasında birçok faktör sayabiliriz ancak bunların başında Karasu’nun 28 kilometre boyunca Kumsal olan Plajı gelmekte geçtiğimiz yıllarda mavi bayrak alarak plajına ün katan Karasu yaz aylarında cıvıl cıvıl bir havaya bürünüyor sahilinde yüzbinlerce insan aynı anda denizin keyfine doyabiliyor.

Denizli Marmara ile Karadeniz’in kesiştiği bir noktada olduğu için zaman zaman dalga olabiliyor bunun içinde Belirli aralıklarla dalgakıranlar yapılmış durumda Yani Plaza gittiğinizde bu dalgakıranlar ın önünde denize giriyorsunuz aynı zamanda olumsuz durumlara karşı da sezonda cankurtaranlar görev yapmakta.

Karasu Satılık Yazlık Villa Konforlu Evler

Birçok tatil bölgesi var Bodrum Antalya Balıkesir Akçay gibi ancak İstanbul’da yaşayanların tercihi daha çok Karasu oluyor Bunun sebebi Tabii ki İstanbul’a yakın olması diyebiliriz İstanbul’a yakınlığı ile bilinen Karasu’da tatil için aradığınız her şey hemen hemen var diyebiliriz.Karasu satılık yazlık fırsatlarını kaçırmayın çünkü  Denizi kumsalı gezilecek birçok Doğa harikasının yanında site içi havuzlu güvenlikli yeşil alanı geniş bir çok alternatif de karşınızda bulunmakta.

Sakarya’nın Karasu ilçesinde sadece yaz aylarında değil kış aylarında da Yaşam devam etmekte evlerde yani sitelerde doğalgaz olduğu için ısınma problemi de yaşanmıyor yani yaz kış kullanabileceğiniz evler sizleri bekliyor.

İlk başlarda aranan daha çok havuzlu güvenlikli site içi dairelerden ziyade villa tarzı müstakil yerleri olmak da bu tarz yerlerde hem fiyat biraz yukarıda oluyor yani bütçeleri açabiliyor ende insanlar belirli bir süreden sonra güvenlikli havuzlu yerler tercih etmektedirler mesela hafta sonu tatillerinde ailece geldiğiniz yerlerde afta içinde evde çalışması gereken bir tek bir de İstanbul’a döneceğim de size evde yalnız bırakmak da sıkıntıya düşebilir ancak güvenlikli bir site içinde olduğumuz zaman bu olay değişmekte yani gönül rahatlığıyla İstanbul’a görebilir ve aileniz güvenlikli bir sitede tatiline devam edebilir. Bu açıdan baktığımızda site içi güvenlikli yerler daha çok tercih edilmekte.

Karasu Evleri Fırsatları

Peki Karasu’daki daire fiyatları Karasu Evleri fiyatları nasıl kısaca Bunlardan bahsederim her geçen yıl artan ve yükselen fiyatların yanı sıra nşaat firmalarının yapmış olduğu kampanyalar daha çok göze batmak da mesela Ekşioğlu Karasu İnşaat’ın şu sıralar yaptığı 48 ay elden senet kampanyaları rağbet görmekte Çünkü faiz oranlarının çok arttığı Şu günlerde banka üzerinden 1 daire almak çok da mantıklı gelmekte Bunun sebebi ödediğiniz faiz oranları ancak kşioğlu İnşaat Karasu dahilindeki bütün projelerinde 48 ay elden senetle faiz almadan vade farkı almadan daireleri size teslim etmekte 1 peşinat dan sonra hem dairenizi olabiliyorsunuz hem de ipotekli bir şekilde tapunuzu da alabilmektesiniz.

Fırsat kampanyaları ile sizde faizssiz vade farksız herhangi bir ekstra masraf ödemeden daire sahibi olabilir Karasu satılık daire ilanları arasından size uygun bir ev seçebilirsiniz.Hem tatil hem yatırım deyip buradan bir mülk edinenler arasına katıldıktan sonra hem her yıl tatilinizi kendi evinizde yapın hemde istediğiniz kadar yapın,çünkü ev sizin canınız nasıl isterse öyle yaşayın.

Deniz plaj kumsal isterseniz havuzunuz yani dilediğiniz gibi yaz aylarında çocuklarınız ve sizin için muhteşem bir fırsat tatil planları sizi huzursuz etmesin nereye gidceğiniz belli tatil evinize geliyor siz nerdesiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68