Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlık

karasu satılık yazlık

Karasu Ekşioğlu İnşaat yılların vermiş olduğu tecrübe ile Sakarya’nın Karasu ilçesinde birbirinden farklı projelere imza atmış bulunmaktadır.Akkum Yenimahalle Yalı Mahallesi Aziziye Mahallesi 32 evler gibi birçok bölgede büyük projelere imza atmış olan Ekşioğlu Karasu Evleri denilince akla gelen lider firmadır.

Son yılların tatil kenti ve gözdesi olan Karasu satılık yazlık arayanların favori ilanlarının olduğu bir yer haline gelmiş bulunmakta aradığınız kritere göre bir daire bulmak istiyorsanız bölgeyi gezmenizi tavsiye ederiz.1+1 veya   2+1 ya da dubleks seçenekleriyle birçok site içi havuzlu güvenlikli daire şekilleri aradığınız kritere uygun daire bulmanıza yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda kşioğlu İnşaat kampanyalarını yakaladığınızda muhteşem fırsatları da yakalamış bulunmaktasınız çünkü Sakarya Karasu’da 1 daire almak istiyorsanız Karasu satılık daire ilanlarını sürekli takip ediyorsanız sizin de ilginizi çekecek olan faizsiz vade farksız herhangi bir ekstra masraf ödemeden senet ile daire almaktır.

Karasu Ekşioğlu İnşaat

Tatilin ve yatırımın aynı anda olduğu bir konsepti 1 daire alırken daire Bedeli’nin yüzde 25’i kadarını peşinat verdikten sonra kalan kısmının eşit taksitler de ödeyebileceğiniz kampanyalar zaman zaman olmakta bu kampanyaları takip ederseniz zaten ya kalacağınızı umuyoruz mesela şu aralar 48 ay elden senet kampanyası var bu kampanyayla bir daire aldığınızda herhangi bir faiz veya vade farkı ödemiyorsunuz yani ortalama standart olarak konuşursak 200.000 TL’lik bir dairede 50 bin TL peşin verdikten sonra kalanını 48 ay edilen senet dönüyorsunuz aynı rakamı faizle ödersiniz bu daire size 400 bin liranın üzerinde bir rakama gelmiş oluyor yani siz burada büyük bir avantaj da daireyi Peşin fiyatına elden senetle alıyorsunuz hem de vade farkı veya herhangi bir masraf ödemeden.

Karasu’nun girişinden başlayan ve aklıma kadar devam eden yol yakınlarda Kuzey Marmara Otoyolu na bağlanacak yani Karasu’nun girişinde solda görmüş olduğunuz inşaat çalışmaları Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları ile Karasu’ya bağlayacak olan istikamette ilerlemekte.

Peki Bunun anlamı ne Bu ne demek oluyor bu şu demek oluyor şu anda İstanbul’dan Karasu’ya arabanızda gelmek isterseniz takriben 2 saat ya da 2,5 saat gibi bir süre gerekiyor Bu süre bu yolun ardından 3 köprünün üstünden 1 saat gibi bir zamana inecek Bu da istanbul’da bire bir yerden bir yere Bazen 2 saat 3 saat sürdüğünü düşünürsek Karasu’nun İstanbul’a ne kadar yakınlaşacak gösteriyor.

Karasu Evleri Tatilini Kendi Evinde Yap

İstanbul’un trafiğinden biraz kalabalığından sıkıldıysanız ve yakın bir yerlere aramakta iseniz Sakarya Karasu’yu Karasu evleri görmenizi tavsiye ederiz.
Sadece Denizi değil Doğa harikaları da Karasu’nun başka güzellikleri arasında yer almakta gezilecek birçok yer var sahili tabiat harikaları gezilecek yerleri çevre yakın ilçe ve illeri ile Sakarya Karasu bundan sonraki yıllarında Cazibe Merkezi olmaya devam edecek gibi görünmekte.Karasu satılık yazlık ilanaları önümüzdeki dönemdede çok aranacak ilanlar arasında yerini alacak.

Her yıl yüz binlerce kişiyi ağırlayan Sakarya Karasu Yani bu muhteşem tatil kenti bundan sonraki yıllarda da değişme gelişme devam edecek bugüne kadar altyapı ile ilgili problemler çocuğu iken bundan sonraki zamanlarda daha çok görülebilir projelerin yer alabileceğini söyleyebiliriz.

Birçok farklı konseptin içinde yeni beyler beklenmekte mesela Ekşioğlu İnşaat projelerinde yer alan site içi Market ve kafeterya Botanik bahçe gibi düzenlemelerle farklı mimarilere farklı dokunuşlar yapılmakta.

Havuzlu güvenlikli Bahçeli site içi dairelerin yanı sıra en çok sorulardan bir tanesi de müstakil daireler olmakta villa ya da müstakil bahçeli evler çok zor olmakla beraber fazla tercih edilmemektedir ki site içi havuzlu güvenlikli evler daha çok rağbet gören gayrimenkul enstrümanlar arasında yer almakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68