Ekşioğlu Karasu Güvencesi İle Satılan Yazlıklar

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu Karasu güvencesi ile satılan yazlıklar depreme dayanıklı sağlam yapılarda olan konutlardır. Aklınızda hiçbir şüpheye yer olmaması açısından bu bilgileri sizlerle paylaşmayı uygun görmekteyiz. Bilindiği üzere 1999 depremi sonrasında imar izni verilen tüm yapıların deprem zemin etüdünün yapılması zorunlu hale getirilmiştir. Firmamız devletimiz tarafından istenen tüm prosedürleri gerektiği gibi yerine getirmeden hiçbir yazlık konut projesine başlamamaktadır. Keza aynı durum iş güvenliği hususunda da geçerlidir. Firmamız iş güvenliği konusunda bina inşasında çalışanlarına gerekli önemleri aldırmakta ve önlem almak istemeyen hiçbir kişiyi bünyesinde çalıştırmamaktadır. Sonuçta talihsiz bir kazanın yaşandığı bilinen hiçbir alanda kimse yaşamak istemeyecektir. Bu gibi talihsiz kazaların önüne geçebilmek adına gereken hassasiyeti gösteren bir firma olarak ön plana çıkmaktayız.

Ekşioğlu Karasu güvencesi ile satılan yazlıklar arasından istediğiniz bir konut olması durumunda ödeme gücünüze göre bir planlama sağlamaktayız. Zorlanacağınız hiçbir projeye sizleri zorla dahil etmek gibi çirkin bir davranışta bulunmamaktayız. Firmamız yapı sektöründe belirli bir yere gelmeyi başarmış olan bir işletme olarak müşterileri ile olan bağını sıkı tutmak istemektedir. Bu bağın azalması halinde yapı sektöründeki yerimizi de kaybedebileceğimizin bilincindeyiz. Sizler için en doğru olanı isteyen bir işletme ile çalışmak istediğiniz her an sizleri satış ofislerimize davet etmekteyiz. Günümüzde müşterileri hususunda bu kadar titiz bir davranış sergileyen firmaların sayısı parmakla sayılacak kadar az bir duruma gelmiştir.

Ekşioğlu Karasu güvencesi ile satılan yazlıklar içerisinde en çok tercih edilen konut tipi 1+1 ve 2+1 konutlardır. Bu tip konutların tercih edilmesinde etkili olan sebeplerin başında yatırım amaçlı konut alımı bulunmaktadır. Müşteri yazlık konutu satın alarak kiraya verip, elde ettiği kira üzerine bir miktar daha ilave ederek konut borcunu minimize etmektir. Bu bilinçle hareket eden işletmemiz de en çok satışı yapılan özelliklerdeki dairelerin inşasını da arttırmış durumdadır. Talebin yoğun olduğu projelerin yapılması halinde firma gelirlerimizi de arttırmaktayız. Sizler için daha kaliteli hizmetleri sunma çabasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşteri memnuniyeti en temel ilkemizdir.https://www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68