Karasu Satılık Yazlık Daireler Neden Tercih Ediliyor İşte Cevabı

karasu satılık yazlık - kaarsu evleri

Sakarya’nın Karasu ilçesi Yaz aylarının Gözde mekanlarından Biri haline geldi Karasu satılık yazlık arayışı içinde olanların büyük rağbet gösterdiği ilçede yaz aylarında neredeyse plajda Adım atacak yer kalmamakta.

Uzun bir kumsalı bulunan ve aynı zamanda bu kumsalı mavi bayrak alan yaz aylarında cankurtaranların görev yaptığı farklı parkların bulunduğu çeşitli etkinliklerin yapıldığı bir alan haline gelmiş bulunmakta.

Bölgede son zamanlarda Hem tatil hem Yatırım için buraya uğrayanların araştıranlara sayısı oldukça çok. İstanbul ve Karasu arasındaki mesafenin az olması ve Kuzey Marmara Otoyolu ile bu yolun daha da kısalacak olması bölgeyi cazip hale getiren unsurlardan bir başkası.

karasu satılık yazlık

Geçtiğimiz yıllarda faaliyete giren Karasu Limanı da bölgeye yapılan yatırımların bir başkası. Karasu’nun birçok yerinde farklı projeler yükselmekte ve bölgeye renk katacak ve bölgeyi hareketlendirecek çalışmalar yapılmakta.

Karasu satılık yazlık denince akla sadece yaz aylarında kalınacak evler gelebilir Ancak bölgede doğal gaz olması kış aylarında da burada yaşamın devam ediyor olması anlamına gelmekte. Daireler havuzlu güvenlikli site içi projelerde daha çok tercih edilmekle beraber havuz istemeyenler için de normal apartman daireleri de bulunmakta.

Karasu’daki dairelerin kolay alınmasının bir başka sebebi de firmaların elden senetle bu daireleri teslim etmesi geliyor Bu da buradan bir mülk edinmek isteyenler için bir yazlık daire almak isteyenler için oldukça cazip bir hale geliyor.

karasu evleri

Karasu Evleri denilince sadece buranın denizi mi var diye sorulabilir Hayır burası birçok bölgeye yakın olduğu için etrafında gezebileceğiniz çok yer var mesela Karasu’nun kendi içinde Acarlar Longozu Maden Deresi gibi birçok tabiat harikası bulunmakta bunların dışında çevre ilçelere buradan ulaşmanız çok çok kolay mesela buradan akçakoca’ya Karadeniz Ereğli’ye ve daha birçok ilçeye gezilecek yere kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Merak edilen konulardan bir başkası da Karasu’nun denizi Burası Karadeniz ile Marmara’nın kesiştiği bir nokta olduğu için zaman zaman Dalgalar olabilmekte bunun için sahil boyunca dalgakıranlar yapıldı Bu dalga kıranların sahil tarafı zaten daha sakin ve aynı zamanda yaz aylarında sezonda plajları cankurtaranlar görev yapmakta.

Aranan kriterlerden bazıları da villa ya da müstakil ev tarzında olabilmekte ancak bölgede daha çok site içi havuzlu güvenlikli evler yapılmakta Bunların içinde de 2 artı 1 seçenekleri en çok tercih edilen daire seçeneklerinden biri. Tabii bu herkese göre değişebilir genel istatistik olarak tercih edilen Daire şekli bu şekilde.

Peki şu anda Karasu’ya ulaşım nasıl İstanbul Esenler Otogar’dan ya da Harem’den sürekli otobüsler kalkmakta Şu an için takriben 3 saat gibi bir sürede İstanbuldann Karasu’ya otobüs yolculuğuyla girebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68