Karasu Evlerinde Taksitli Satış İmkanı Bu Fırsat Kaçmaz

karasu satılık yazlık

Taksitli ve Vade farkı olmadan ev almak Ekşioğlu İnşaat‘ta mümkün hemde 36 ay elden senet fırsatı ile.Karasu evleri yaz ve kış aylarında deniz ile mesafenizi en aza indiren sizi kendi evinizde tatil yapmanızı sağlayan bir fırsat.

Karasu evleri  taksitli satış imkanından yararlanarak yazlık sahibi olmaz her geçen gün biraz daha kolaylaşmaktadır.

Taksitli satış hayatımızın her anında olduğu gibi konut satışlarında da bulunmaktadır. Dileyene banka kredisi ile dileyene de proje üzerinden taksitli satış gerçekleştirerek yazlık sahibi olmasını sağlamaktayız.

Günümüz koşullarında bir ev, yazlık, araç gibi alımları peşin alım gücü bulunmamaktadır. Bu sebeple de taksitli satışlar ön plana çıkmaktadır. Bütçenizi çok fazla zorlamadan yeterli sayıdaki vadeler ile taksitlerinizi ödeyerek kira ödeme sistemi gibi evinize sahip olabilirsiniz.

Özellikle yazlık satışlarının taksit ile yapılması bir çok kişinin yazlık alım gücünü de arttırmaktadır. Her yıl Bodrum,Marmaris, Fethiye gibi ege sahillerinde milyonlarca para dökerek tatil yaptığınızı varsayalım. Tatil bitince konakladığınız yer sizin olmuyor değil mi?

Ancak taksitli olarak yazlık konut alma avantajı sayesinde artık birkaç yıl içerisinde kendi yazlık konutunuza sahip olacaksınız.

Güzel Bir Tatil İçin Karasu Evleri

Karasu evlerinde taksitli satış imkanı sunan firmaların başında gelmemizin bir diğer sebebi de müşterilerimiz ile kurduğumuz samimi diyalogdur.

Ücretsiz turlarımıza katılarak firmamız aracılığı ile konut satın almak isteyen birçok kişi samimi tavırlarımız, samimi olduğu kadar mütevazi tavırlarımız sayesinde bizleri tercih etmektedirler.

Firmamızı tercih eden birçok kişi aldıkları yazlıklar ile ilgili memnuniyetlerini sonraki yıllarda satış ofislerimize uğrayarak ayrıca belirtmektedirler.

Samimiyeti asla saygısızlık ile karıştırmayan bir personel yapısına sahip olan işletmemizi ziyaret eden kişilerin sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Karasu Evleri Yazın Bir Başka Güzel

Karasu evlerinde taksitli satış imkanı bulunması Karasu’ya yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Sonuç itibari ile bir tatil beldesi olsa dahi birçok yatırımcı Karasu’ya gelerek yazlık almak istemektedir.

Yatırımcıların en çok beğendikleri konuların başında taksitle kolay yazlık sahibi olmak gelmektedir.

Sonuçta yatırımcı da bütçesini çok fazla zorlamak istememektedir. Bir adet yatırımlık yazlık almak yerine taksitli satış imkanlarından yararlanarak birden fazla yazlık konut alarak gerek günlük, gerek, sezonluk, gerekse yıllık kira imkanı ile dairelerin taksitlerini rahatlıkla çıkarmaktadırlar.

Bu sayede hem daire taksitleri ödenmekte hem de yatırım amacı ile satın alan yatırımcılar yeni yazlık daire yatırımlarına yenilerini eklemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68