Ekşioğlu Karasu Merkezde Yazlık Fiyatları

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu Karasu merkezde yazlık fiyatları konusunda bir fikir sahibi değilseniz bu yazımızın ilerleyen bölümlerinde genel bir bilgilendirme ile karşılaşacağınızı bilmenizi isteriz. Karasu genelinde gerçekleştirmekte olduğumuz projelerimizin bulunduğu muhitlere göre fiyatlar değişmektedir.  Örneğin plaj bölgesinde bulunan projelerde satış fiyatları 150.000 TL den başlayan fiyatlar ile satılırken, Karasu merkezde daire fiyatları 100.000 TL den başlamaktadır. Bu fiyatlar inşaat maliyetlerine, dairelerin metrekarelerine, oda sayılarına, denizi görüp görmemesine, denize uzak olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca bir yazlık daire zemin katlarda ise her zaman daha uygun fiyatlarda satılmaktadır. Ancak daire kat sayısı yükseldikçe satış fiyatı da yükselmektedir.

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu Karasu merkezde yazlık fiyatlarının diğer civarlardaki dairelere nazaran daha uygun olmasının sebebi denize uzak oluşlarıdır. Bu civarda bulunan konut projelerimizden yazlık alanların büyük bir bölümü kış dönemlerinde de ikamet etmekte veyahut yıllık kiraya vermektedirler. Ancak merkezde bulunan dairelerin avantajı ise tüm marketlere, mağazalara yakın konumda oluşlarıdır. Herşey elinizin altında olmakta, istediğiniz zaman alışveriş yapma şansına sahip olmaktasınız. Seçeneğin bu bağlamda çok olması sebebi ile her bütçeye uygun mağazaları da merkezde bulmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca karasu plaja inmeniz ise sadece 5 dakikanızı almaktadır. Kısa aralıklarla minibüslerin bulunması sebebi ile hazırlığınızı yaparak minibüs ulaşımı ile rahatlıkla plaja ulaşabilirsiniz. Bu sebeple Karasu plaj ve çevresinin gürültüsünden uzak olmak istiyorsanız merkezde bulunan projelerimize muhakkak göz atmalısınız.

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu Karasu merkezde yazlık fiyatları en düşük olan yerlerin başında gelmektedir. Sizler de firmamız aracılığı ile inşası yapılan yazlık konutlardan birine sahip olmak istiyorsanız firma yetkililerimize web sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Firma yetkililerimize ulaşamadığınız durumlarda ise uzman satış temsilcilerimiz sizlere destek vermektedir. Karasu genelindeki tüm projelerin özellikleri, ödeme koşulları, fiyatları hususunda bilgi sahibi olan satış temsilcilerimiz kararınıza uygun projelerimize sizleri götürmekte, tur esnasında da daireler hakkında genel bilgilendirmelerde bulunmaktadırlar. Saygın bir kimliğe sahip olan işletmemizden alacağınız tüm yazlık konutların yapılması esnasında deneyimli ustalar görev almaktadır. Bunun sebeplerinden bir tanesi de işletmemizin adına herhangi bir olumsuzluğun yansıtılmamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68