Karasu Evleri Doğa’ya ve Denize Açılan Köprü

Eksioglu karasu Karasu evleri

Sakarya Karasu Evleri denizde yürüme mesafesinde olan bir çok sitede, aynı zamanda bu siteler havuzlu peyzaj düzenleme diye yani bahçeli 24 Saat güvenlikli müstakil yaşam konforunu sizlere sunan siteler istediğiniz daire tipine göre yapacağınız seçimden sonra geriye kalan size uygun ödeme şeklini konuşmak olacak ve ardından güzel bir yaz tatili sizleri bekliyor, hem de kendi evinizde bir hafta ya da 15 gün değil siz ne kadar isterseniz o kadar.

Karasu’nun 28 kilometre uzunluğundaki kumsalı geçtiğimiz yıllarda mavi bayrak alarak temizliğini tescillenmiş oldu, aynı zamanda bölgede birçok yatırım son zamanlarda gün yüzüne çıkar oldu fabrikalar birçok kuruluş Karasu’yu araştırıyor ve burası hakkında Arge yaptıktan sonra yatırımlarını bölgeye yapıyor.

Yani sadece tatil değil aynı zamanda yatırımda yapmak isteyenler için güzel bir seçenek olmuş oluyor Karasu satılık yazlık daire fiyatları her geçen gün artmakta ve prim yapmakta bunun birçok nedeni birçok sebebi var. Bunlar arasında Karasu İstanbul arası mesafenin önümüzdeki aylarda Kuzey Marmara Otoyolu nun açılması ile birlikte kısalması yer almakta.

karasu evleri

Karasu Evleri Huzur Dolu Bir Tatil

Şu anda iki buçuk saat gibi bir mesafede gelebileceğini Karasu’ya Kuzey Marmara Otoyolu açıldıktan sonra 1 saat 15 dakika gibi bir sürede gelmeyiz, beklenmekte bu Karasu’ya gelmek ve buradan bir ev almak isteyenler için oldukça cezbedici bir argüman olarak karşımıza çıkmakta.

Ailenizle huzurlu güzel bir tatil geçirebileceğiniz yaz aylarında cıvıl cıvıl olan Karasu’yu bir ziyaret etmenizi öneririz, Denizi’ni soracak olursanız kumsal olan Plajı güvenlik için yapılan dalga kıranları ile Plajı da oldukça iyi diyebiliriz.

Karasu evleri tatil için mükemmel bir yer ve aynı zamanda gezilecek yerleri olarak Karasu’nun yakınında birçok yer bulunmakta Acarlar Longozu gibi Maden Deresi gibi ancak Yenimahalle’de Kesinlikle gezmenizi tavsiye ederiz. Yenimahalle’de Sakarya Nehri’nin denize aktığı yerde nehrin üstüne kurulu çay bahçelerinde çayınızı yudumlayabilir ya da burada kahvaltı salonlarında ailenizle güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz.

karasu evleri

Karasu Satılık Yazlık Lüx Konutlar

Yaz kış yaşayabileceğiniz Sakarya Karasu’da ısıtma doğalgaz olduğu için istediğiniz zaman istediğiniz mevsimde burada kalabilir evinizde yaşayabilirsiniz zaten son yıllarda Karasu’da yaz kış yaşayanların sayısında artış görünmekte.

Yakın zamanda çalışmaları başlayan Sakarya Karasu denizköyde yapılan BMC fabrikası Karasu’nun ekonomisine Bir hayli katkı sağlayacak gibi görünmekte, 10 bin  kişi gibi bir istihdam sayısı beklenen bu fabrikada Karasu’ya değer katan başka projelerden bir tanesi.

One comment

 1. Karasu Evleri gerçekten yaz aylarında çok keyif aldığım bir yer olan Karasu’da Her sene Karasuya gidiyoruz 4 yıl öncesine göre çok fark var. özellikle kumsalı plajı mavi bayrak aldı geçen sene birde yeni yol yapılıyormuş istanbul’dan mesafe çok kısalacak diyorlar olursa süper olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68