Karasu Satılık Yazlık Denize Sıfır Bahçeli Müstakil Daireler

Eksioglu karasu Karasu evleri

İstanbul’a yakınlığı ile bilinen ve son yılların ilgi odağı olan Sakarya Karasu birbirinden farklı özellikleriyle yaz aylarında keyifli bir tatil geçirmeniz için oldukça güzel bir seçenek olabilir.  Karasu satılık yazlık ilanları son yıllarda oldukça çok karşımıza çıkıyor olabilir bunun sebebi bölgenin özellikleri ve buraya yapılan yatırımlar olarak düşünülebilir.

28 kilometrelik Plajı ve kumsalı ile adından oldukça söz ettiren Karasu’da en çok aranan daire seçenekleri müstakil bahçeli denize sıfır konumda villa yada müstakil evler olarak sıralayabiliriz. Ancak son zamanlarda tercih edilen daire tiplerine baktığımızda havuzlu güvenlikli site içi içinde sosyal donatıları bulunan denize yürüme mesafesinde olan site içi daireler diyebiliriz.

Karasu’da yazlık fiyatları her yıl artış göstermekte, tarla fiyatları arsa fiyatları her geçen sene prim yapmakta, peki Karasu Evleri ilanları araştırılırken nelere dikkat edilebilir kısaca bunlara bir göz atalım en çok merak edilen konulardan bir tanesi Karasu’da nereden ev alınır.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Denize Yakın Havuzlu Siteler

Bu sorunun cevabı aslında çok da zor sayılmaz çünkü Karasu çok büyük bir yer olmadığı için Karasu’nun her yerinden Yatırım için ve tatil için ev alınabilir. Karasu’da satılık daireler Liman bölgesinde ya da Yalı Mahallesinde 32 evlerde, Aziziye Mahallesi’nde ve merkezi konumda olan lunapark civarında bulunabilir.

Sizin aradığınız kriterlere göre bir daire bulabilmeniz için biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Karasu satılık yazlık ucuz evler artık biraz zor bulunmakta,çünkü ucuz arsa kalmadığı için ev fiyatlarına da yansımış durumda. Peki şu anda uygun evler yok mu Tabii ki de var.

İnşaat firmaları Karasu’da elden senet ile daire kampanyaları yapmaktadırlar, karasu satılık yazlık ilanları ilginizi çekiyorsa bu kampanyalardan birinden faydalanarak firma sahibinden hiç faize gerek kalmadan elden senet ile vade farksız bir ev sahibi olabilirsiniz.

karasu satılık yazlıkkarasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Evler Deniz, Kumsal, Doğa

Bir başka konuda Karasu’da sadece yaz aylarında mı yoksa kış aylarında da mı yaşanır sorusu.Bu soru oldukça çok karşımıza çıkmakta hemen cevaplayalım evlerde ısıtma problemi olmadığı için doğalgaz olduğu için kış aylarında da buradaki evinizde yer rahatça konaklayabilir ve sakin bir yaşam sürebilirsiniz.

Karasu’da merkezde ya da sahil kısmında birçok projede 1+1, 2+1 ya da geniş aileler için 3+1,dubleks daire seçenekleri bulunabilmektedir. bunların yanında siz müstakil ev seçeneği arıyorsanız sahil kısmında bu seçeneği bulmakta biraz zorlanabilirsiniz, çünkü daha çok site içi seçenekler tercih edilmekte.

Karasu evleri seçeneklerinde birçok farklı daire tipinden bahsettik, bunların arasında çok tercih edilen dairelerden bir tanesi de site içinde bahçe katı daireler olmakta, denize yakın arsa üzerine kurulmuş Butik projeler de bu tarz dairelerde ilgi görmekte.

karasu satılık yazlıkkarasu satılık yazlık

Tabii ki sizin isteklerinizi arasında Karasu’ya gelmişken buradan ev almışken deniz manzaralı bir ev olsun gibi bir tercihiniz olabilir deniz manzaralı yazlık daireler de fiyatlar diğer dairelere göre tabii ki farklılık gösterebilmek de ancak bu problemi de senet kampanyalarından faydalanarak çözebilirsiniz. elden senet ile taksit de faiz ödemeden böyle bir daireye de sahip olabilirsiniz.

Sitelere baktığınızda içinde havuzu olan yeşil alanı çok olan sosyal donatıları olan projeler göreceksiniz. Bu arada merak edilen bir başka konu bu sitelerin aidatları ile ilgili site aidatları İstanbul’daki aidatlar kadar çok olmamakla birlikte ortalama 75 ile 100 TL arasında değişmekte.

Son olarak Karasu satılık yazlık daireler ile ilgileniyorsanız burada benim de bir evim benim de bir yazlığım olsun istiyorsanız, tatilinizi bu yıl kendi evinizde yapmak gibi bir düşünceniz varsa Karasu’ya bekliyoruz.

One comment

 1. Bi arkadaşımın var gardenya evlerinde evi yazın süper oluyor şu en aşağıda olan kaydıraklıda bende niyetlendim hemde 24 ay faizsiz senet yaptılar ama bahçe katı kalmamış :(( ben özellikle bahçe katı istioyrdum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68