Karasu Evleri Doğa Park Deniz Adapazarı Ekşioğlu İnşaat

karasu evleri

Karasu Evleri son dönemdeki Gayrimenkul atırımları arasında hem adından çok söz ettiren hem de özellikle İstanbullu oturanların çok rağbet gösterdiği bir seçenek oldu.Ekşioğlu İnşaat Karasu bölgesinde yapmış olduğu birçok proje ile ve bu projeler de yapmış olduğu kampanyalarla birçok ailenin burada ev sahibi olmasına vesile oldu.

Denize sıfır havuzlu 24 Saat güvenlikli içinde marketi kafeteryası bulunan ultra lüks site içi Peyzaj çalışması yapılmış, bahçeli Karasu evleri sizlerin güzel bir tatil geçirmeniz için en ince ayrıntısına kadar her şey düşünülmüş bu şekilde beklemekte.

karasu evleri

Ekşioğlu Karasu Evleri 10 Bin Peşin Hemen Taşın

Halen birçok projeye imza atan Ekşioğlu İnşaat’ın daha önce Yapmış olduğu projelerde bazıları: Yeşil Vadi 1, İlksan Evleri, Ekşioğlu City evleri, Gardenya evleri, Göl Evleri,Huuzrkent sitesi,Melis evleri gibi projelerdir.

 

Birçok Mahallede bulunan Bu evler genellikle Yalı Mahallesi, 32 evler ve Aziziye Mahallesi civarında bulunmaktadır aynı zamanda Merkezi konumda lunapark civarı birçok projeye ve daire seçeneği de mevcuttur.

Zaman zaman yapılan elden senet kampanyaları ile buradan daire almak çok mantıklı bir iş olmakla beraber zaten herhangi bir faiz ödemediğiniz için alırken kazanmış oluyorsunuz. Bundan sonraki yıllarda birçok gelişmenin yaşanacağı Karasu’da daire sahibi olmak isterseniz küçük bir araştırma yapıp kendinize göre bir daire seçip gerisini konuşabiliriz.

karasu evleri

Firma Sahibinden Karasu Evleri Projeleri

Merak edenler için senet kampanyalarının genel işleyişi ne diye soranlar için kısaca açıklayalım ev fiyatının yüzde 25’i peşin alındıktan sonra geri kalan kısmını 36 ay veya o anda kaç ay senet taksidi yapılıyorsa o aya bölüyoruz diyelim ki ortaya çıkan taksit sizin bütçenize çok geldi o zaman da taksitleri azaltıp geri kalan kısmı 12 ay sonraya ara ödeme olarak koyabiliyoruz.

 

Birçok farklı daire seçeneğinin olduğu Karasu’da havuzlu güvenlikli Siteler de geniş aileler de düşünüldü 2+1 dubleks daireler de daha geniş daire isteyenler için bulunabilecek alternatiflerden bir diğeri.

Yakında devreye girecek olan Kuzey Marmara Otoyolu ile beraber İstanbul Karasu arasındaki mesafe iki buçuk saatten 1 saat 15 dakika gibi bir süre düşmesi bekleniyor. Bu da bölgenin daha rahat ve daha çok ziyaret edilebilmesini sağlayacak bir gelişme olarak karşımıza çıkmakta Tabii haliyle bu gelişmenin fiyatlara etkisi de olacaktır.

karasu evleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68