Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu İnşaat Dubleks Yazlıklar

karasu evleri

Karasu’da satılık dubleks yazlıklar geniş aileler için tercih edilen daire seçenekleri arasında 1. Sırada yerini alıyor Adapazarı Karasu satılık yazlık villa konseptinde olan site içi bahçe katı daireler de oldukça ilgili görmekte Ekşioğlu güvencesiyle müstakil ev konforunu aratmayacak site içi daireler Karasu 32 evler Aziziye Mahallesi ya da lunapark civarı Yalı Mahallesi gibi yerlerde bulunmakta.

Daire fiyatları denize yakın ya da yürüme mesafesinde olan yerlere göre değişmekte firma sahibinden merkez mesafesinde yakın olan birçok böcek olmaktan ucuz daire seçeneklerini gitgide azaldığı bölgede müstakil ev bulmak artık çok zor Karasu’da satılık arsa denize yakın konumlarda zor bulunduğu için artık yürüme mesafesinde olan mesafeler tercih edilmekte.

Sıfır daireler daha çok talep görürken aynı zamanda ikinci el piyasası ve gayet hareketli Karasu’da özellikle aranan deniz manzaralı yazlık evler maalesef denize sıfır konumlarda ucuz arsa bulunamadığı için mümkün olmamakta bu tür yerlerde daire fiyatına yansıyan Arslan Payı arsaya gitmiş oluyor.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Dubleks Yazlıklar

Sakarya Karasu’da satılık müstakil yazlık arayan ve burada tatil yapmak isteyenlerin sayısı oldukça çok ancak  daha çok site içi daireler ilgi görüyor.

Hem yaz Hem de kış aylarında kullanabileceğiniz birçok farklı seçeneğin olduğu bu projelerde ısıtma olarak doğalgaz kullanılıyor Bu da kış aylarında da rahatlıkla burada zaman geçirebileceğiniz i göstermiş oluyor.

Sakin bir bölge isterseniz Yenimahalle bölgesini Tercih edebilirsiniz Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü yerde olan Yenimahalle hem ormana yakınlığıyla temiz havasıyla hem de Sakarya Nehri kenarında gezilecek oturabilecek birçok mekanla sizleri güzel bir tatile davet ediyor.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Daire Fiyatarı Artıyor

Ekşioğlu İnşaat tarafından birçok projede yapılan normal daire seçeneklerinin yanında denize sıfır dubleks bahçeli evlerde bulunmakta deniz gören bir yazlık istiyorsanız fiyat olarak biraz Diğer dairelere göre farklılık göstermekte Bunun sebebi de biraz önce yukarıda bahsettiğimiz gibi denize yakın yerlerde arsa fiyatlarının çok artması.

Yaz aylarında kiralık daire arayışları da oldukça çoğalmakta bu bölgede Karasu’da satılık eşyalı yazlık daire arayanlar genellikle kirayı vermek için böyle bir seçenek düşünmek derler ya da kendinize 1 daire aldıktan sonra içine eşya koyup kiraya vermeyiniz de gayet mümkün site içinde bahçeli evler genellikle 1. Katlarda bulunmakta havuz gören ya da peyzaj tarafına bakan birçok seçenek bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68