Karasu Evleri Konforlu Yaşam

karasu evleri

Karasu Evleri

Karasu satılık ev ilanları yaz aylarına yaklaştığımız Şu günlerde oldukça ilgi çeken bir konut araması olmakla birlikte, yatırımcıların da ilgisini çekmekte. bölgede farklı projelerde farklı ödeme seçenekleri ile daireler bulmak pek tabii ki mümkün. burada önemli olan sizin istediğiniz kritere göre bir daire bulmak oluyor. bunun çözümü de daha önceden bir araştırma yaparsanız geldiğinizde daha rahat hareket etmiş oluyorsunuz mesela istediğiniz daire iki artı bir mi ya da dubleks mi ona göre değişiyor.

 Karasu evleri ,Karasu’da ev almak sadece tatil değil aynı zamanda yatırım içinde oldukça mantıklı geliyor. bu bölgede araştırma yapanlara. çünkü bölgeye olan yatırımlar yatırımcıların da bundan sonraki dönemlerde biraz da olsa önlerini görmelerini sağlamakta Karasu’nun birçok farklı özelliği var en önemlilerinden bir tanesi lokasyonu ve birçok yatırımın burada yapılması, bunların sebeplerinin başında da yine İstanbul’a yakın olması gelmekte.

karasu evleri (2

Yaz aylarında Karasu’ya rağbet çok fazla dediğimiz gibi, bunun sebeplerinin başında Karasu’nun Denizi kumsalı, sahili, yazlık mekanları gelmekte, kendi evinizde lüks bir tatil yapmak istiyorsanız karasuyu mutlaka araştırın. burada şimdilerde hummalı bir çalışma yürümekte. Karasu Belediyesi tarafından yapılan altyapı çalışmalarında bir hayli ilerleme sağlandı. ve artık ilerleyen yıllarda şehrin rengini değiştirecek çehresini değiştirecek projelerle Karasu’ya kazandırılacak yeni tesislerle karşılaşacağız.

Karasu Satılık Yazlık Şehrin Çehresi Değişiyor

Belki bundan 3 yıl önce buraya gelenler şu anda geldiklerinde birçok farklı proje ile karşılaşacaklar. sahil Parkı projesi bunlardan bir tanesi. oldukça büyük bir alana inşa edilen Karasu sahil Parkı projesi adeta bölgenin en çok tercih edilen mekanlarından bir tanesi oldu ve Karasu’ya ayrı bir renk kattı onun gibi projelere devam edileceği zaten duyulmakta özellikle Yenimahalle Bölgesi için Sakarya Nehri’nin denize aktığı Yenimahalle Bölgesi için bu tür projeler istenmekte beklenmektedir.

Geniş arazi üzerine yapılmış site içi daireler sizleri İstanbul’un kalabalığından uzaklarda dinlendirmeye hedefleyen havuzlu güvenlikli site içi bu projeler inanın sizlere de iyi gelecek. evinizde canınız sıkıldığında aşağı havuza inip çocuklarınızı ailenizle serinleyebilir havuzun keyfini çıkarabilirsiniz. ya da denizi sevenlerdenseniz evinizden yürüyerek sahile inip havlunuzu şezlongunuza uzatıp güneşlenebilir denize girebilirsiniz.

karasu evleri (3)

Birçok farklı projede birçok farklı kritere göre seçenek bulmak Karasu’da Zor Değil evlerde genellikle mutfak amerikan mutfak şeklinde tasarlamakta ve sahile yakın yerlerde genellikle bir artı bir ya da iki artı bir daireler daha çok yapılmakta. tabii ki bunların yanında dubleks daireler de bulmak mümkün 3+1 daireler ise genellikle çarşı merkezinde bulunuyor. hem çarşıya hem de merkeze yakın olmak isteyenler için Karasu çarşıdaki evlerde tavsiye edilebilir projeler arasında yerini almaktadır.

Karasu Evleri Yaz Tatili Sezonu

Ortalama yaz aylarında 750 bin kişi karasuyu ziyaret etmektedir yani yaz aylarında bölge bambaşka bir yer haline gelmektedir. Hatta kış aylarında Karasu’yu ziyaret edenler yaz aylarında tekrar geldiklerinde çok şaşırıyorlar. çünkü yaz aylarında ki bu kalabalığı bu hareketliliği kış aylarında görmek Tabii ki mümkün değil.

 Karasu satılık yazlık alacakların bir başka düşündükleri merak ettikleri konuda konu  Karasu’nun Denizi. burada Deniz Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü yerde konum Marmaray’la Karadeniz’in kesiştiği bir nokta olmakla birlikte ara sıra dalga da olabiliyor bunun için Karasu sahili boyunca Belirli aralıklarla bu aralar çok büyük değil dalgakıranlar yapılmıştır. ve bu dalgakıranların ön tarafında yani sahil kısmını Kumsal kısmını Deniz’e rahatlıkla girebilirsiniz. zaten herhangi bir istenmeyen olumsuz duruma karşıda cankurtaranlar da bölgede görev yapmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68