Karasu Evleri Satılık Yazlık 2018

Karasu evleri

Karasu’da müstakil bahçeli ev arayanların sayısı oldukça çok, merkezde bu seçenekleri bulmak daha kolay ancak siz villa tarzında bir ev arıyorsanız Kocaali bu iş için daha iyi bir alternatif olabilir Karasu’da daha çok karasu satılık yazlık ev olarak 3 katlı 1+ 1 ve 2+1 dairelerin olduğu şu an site içi projeler bulunuyor.

Ve Karasu Evleri denilince akla en çok bu seçenekler geliyor sitenin içinde güvenlikli bir konsept olarak tasarlanmış projeler uygun ödeme koşulları ile sizlerin beğenisine sunulmakta Karasu’da satılık daire ilanları ve fiyatları artış gösteriyor.

Karasu Satılık Yazlık Mahalle Seçimi

Bunun sebeplerinin başlıcası bölgeye olan talep ve bu talebin değerlenmesi değer bulması oluyor Karasu’nun birçok bölgesinde daire sahibi olabilirsiniz mesela Yalı Mahallesi, Aziziye Mahallesi gibi birçok bölgede seçim yapabilirsiniz.

Akkum Karasu’nun bir ucu Yenimahalle diğer ucu dur bu iki nokta arasında sahil şeridinde bir çok farklı seçenek mevcuttur. binalar Radye temel olup deprem yönetmeliğine göre yapılmaktadır. bir başka Kriter ise denize yakınlık konusu denize sıfır veya denize yürüme mesafesinde olan birçok proje mevcut.

Haliyle denize sıfır olan projeler fiyat olarak diğerlerinden biraz daha yukarıda ancak denize yürüme mesafesinde olan ve havuzlu olan sitelerde çok tercih ediliyor. zaten en çok tercih edilen özellikle çocuklu aileler için havuzlu seçenekler oluyor çünkü denize her zaman gidilmiyor.evinizden çıktığınız gibi çocuklarınız havuza girip serinledikten sonra hemen evlerine dönebiliyorlar.

Denize Yakın Karasu Evleri

Karasu satılık yazlık Deniz tutkunları için de evinizden çıktığınız zaman 2-3 dakika içinde plajda olabiliyorsunuz en fazla  süre 10 dakikalık mesafe olabiliyor, zaten Karasu sahil boyunca bir yerleşime sahip olduğu için denize çok uzak bir yer  olmuyor.

Ancak çarşı denilen bölge bu şekilde havada arabayla En fazla 5 dakika sürede sahile inmiş oluyorsunuz.hafta sonları İstanbul’dan kaçıp tatilinizi yapabileceğiniz güzel bir mekan burası şu anda İstanbul’a 2,5 saat bir mesafede yer alıyor.

Ancak bu süre önümüzdeki aylarda Kuzey Marmara Otoyolu nun açılması ile birlikte daha da kısalacak  takriben 1 saat ya da 1 saat 15 dakika gibi bir sürede üçüncü köprünün üstünden sonra Karasu’ya ulaşabileceksiniz.

Bu da en büyük artılardan bir tanesi bir diğer proje ise İDO yani İstanbul Deniz Otobüsleri Projesi O da şu şekilde şu anda görüşmeler devam ediyor. Uzun süredir böyle bir görüşme olduğu için ne zaman sonuca bağlanır ne zaman kesin bir karar çıkar şu an için belli değil, ama bu görüşmelerinde olması da bu ihtimali de göz önünde bulunduruyor.

Karasu’da Bir evim olsun diyorsanız Bir yatırım yapmak istiyorsanız senet kampanyalarını kaçırmayın senet kampanyaları büyük bir avantaj çünkü herhangi bir vade farkı ya da faiz ödemiyorsunuz. Dairenin peşin fiyatı üzerinden belirli bir peşinat verdikten sonra gerisini 3 yıla kadar elden senet ile ödeyebiliyorsunuz.

Bu sırada topunuzu alabiliyor ve dairenizi otura biliyorsunuz yani 30-40 bin lira gibi bir peşinattan sonra evinize oturuyor ve faizsiz ödemeye devam ediyorsunuz. Bu da gerçekten büyük bir avantaj yani eviniz gelecek sene değerlendiği zaman bu kar cebinize kalıyor hem de bu 3 yıl zarfında eviniz her gün değerleniyor.

Ama siz hala borcunuzu bu süre zarfında ödüyorsunuz yani öderken aynı zamanda da kazanmış oluyorsunuz bu tür ödeme kampanyalarını  da değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68