Karasu Satılık Daire Hakkında 5 Özellik

karasu satılık yazlık

karasu evleri

Farklı daire seçeneklerinin bir arada bulunduğu site içi projelerin yer aldığı Karasu Evleri bu sezonda da sizleri bekliyor. Temiz denizi uzun kumsalı Plajı ve daha gezdirecek birçok yeri ile birlikte Karasu bu yılki tatilinizi geçirebileceğiniz alternatif mekanlardan biri arasında yer alabilir.Karasu satılık daire bu yüzden incelemeniz gereken konut fırsatları arasında yer alabilir.

Buranın en büyük artışı eğer buradan bir ev almayı düşünüyorsanız tatilinizi Kendi evinizde kendi yazlığınız da yapmış olacaksınız. Karasu satılık yazlık almak o kadar da zor değil onu hatırlatalım. Peki neden çünkü cazip ödeme koşulları ve uygun fiyatlı evler sizleri bekliyor.

Karasu Satılık Daire Ödeme Şekilleri

Mesela bir ev alacaksınız bu evin yüzde 25 kısmını peşinat olarak verdiğinizde dairenizi hemen teslim alabiliyorsunuz bu teslimattan sonra dairenize taşındıktan sonra ödemeler başlıyor aylık senetlerle nasıl uygunsa 24 ay 36 ay bazı projelerde 40 ay elden senet ile ödüyorsunuz.

Diyelimki  Karasu satılık daire aldınız aylık ödediğiniz taksitleri size çok geldi o zaman da şöyle bir şey yapılıyor taksitler sizin istediğiniz rakamlara çekilip geri kalan kısmı toplanıp bir yıl sonraya bırakılıyor. Yani biraz daha açık anlatmak gerekirse diyelim ki 150 bin TL civarında bir ev aldınız, bu evin ortalama 35 bin TL’sini peşinat olarak verdiniz geriye kaldı 115.000 TL Dilerseniz bu 115000 TL’yi 36’ya bölüp hiç ara ödemesiz ödeyebilirsiniz.

Ya da taksitler fazla gelirse taksitleri istediğiniz kadar seçip mesela 2000 TL olarak ödeyip geri kalan kısmını toplarsınız onu da bir yıl sonra bir tane ara ödeme olarak ödersiniz. yani siz eve bir peşinatla taşıyorsunuz hiç faizsiz ödemeye devam ediyorsunuz, bu arada sizin ödeyeceğiniz süre 3 yıl.

karasu satılık daire

Karasu Evleri Öderken Kazan

Bu 3 yıl zarfında sizin şu anda 150 bin liraya aldığınız ev sizce kaç lira olur ? takriben üstüne bayağı bir kar edersiniz yani prim yapar bu şekilde bir ödeme koşuluyla alacağınız daire size bir artı kazançta sağlıyor.

30 bin lira 35 bin lira gibi bir para bağlayarak aylık da taksitle ödeyerek kar etmiş oluyorsunuz ya da peşin almak istiyorsunuz tabii ki peşin alımlarda da ona göre ufakta olsa fiyat farklılıkları oluyor.

İnsanlar Karasu’yu çok tercih ediyor çok rağbet gösteriyor, çünkü Karasu Gelişmekte olan bir kent ve yeniliklerle yapılan değişikliklerle daha da iyiye doğru gidiyor. Karasu’nun eşsiz kumsalı sahili sarıkum zaten başlı başına yetiyor ancak bunun dışında İstanbul’a yakın olması avantajlar arasında yerini alıyor.

Bu arada bu şu anda var olan yolun haricinde İstanbul Karasu arası Kuzey Marmara Otoyolu tamamlandıktan sonra mesafenin 1 saat 15 dakika gibi bir süre düşmesi bekleniyor.

Daire seçenekleri olarak dubleks ve standart 1+1 ve 2+1 dairelerin kullanabileceği birçok bahçeli villa konforunda denize sıfır ya da denize yürüme mesafesinde evler bulmak mümkün.Karasuda satılık yazlık  evlere sahip olmak için biraz araştırma yapmanız yeterli zaten yukarıda bahsettiğimiz gibi ödeme koşulları gayet iyi bu projeleri yerinde görmek isterseniz hafta sonları ücretsiz turlarına katılarak yerinde inceleyebilirsiniz.

Bu turlarda sizlere farklı projeler de farklı daireler gösteriliyor direkt dairenin içine girip kendiniz görüyorsunuz yani daireyi içinde beğeniyorsunuz tabii ki girdiğiniz sitedeki Havuzun büyüklüğü peyzaj bahçe kullanım alanları bu sitelerde size farklı seçenekleri kriterleri sunmuş oluyor denize yürüme mesafesinde olan site içi daireler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68