Karasu Evleri Karasuda Satılık Yazlık

karasuda satılık yazlık

Hayalinizdeki yazlığa Ekşioğlu İnşaat Karasu farkıyla sahip olun. Ekşioğlu İnşaat’ın Sakarya Karasu’daki muhteşem Karasu Evleri ile siz de hayalinizdeki yazlığa sahip olacaksınız.

karasu-evleri-karasuda-satilik-yazlik

Sakarya Karasu Frigya dönemine uzanan tarihi, Roma – Bizans dokusu ile tam bir tarihsel kültür bölgesi, bölgenin benzersiz doğası, koruma altındaki alanları da bu bölgeyi çok değerli kılıyor. Türkiye’nin en uzun, Avrupa’nın ise ikinci en uzun kumsalına sahip olan Karasu çok değerli bir sahil beldemiz. İşte bu beldede Ekşioğlu İnşaat sizlere eşsiz fırsatlar sunmaya hazır. Ekşioğlu’nun benzersiz projeleri Ekşioğlu City, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3, Gardenia Sitesi, Huzurkent gibi projeler Karasu’nun çehresini değiştirdi.

karasu-evleri-karasuda-satilik-yazlik-1

Tamamen doğayla iç içe, hiçbir doğal alana zarar vermeden yapılan bu projeler doğaya uyumlu. Bunun yanı sıra tüm binalar son derece güvenli ve tüm deprem testlerinden tam not almış yapılar. Ekşioğlu İnşaat’ın yaptığı tüm siteler ise asansörlü, havuzlu, otoparklı ve sosyal alanlara sahip sitelerdir. Firmanın yaptığı tüm siteler yaz kış özel güvenlik tarafından korunmaktadır. Karasu Evleri’nin kira getirisi de çok iyidir, kullanmadığınız yaz  aylarında yazlığınız için aylık ortalama 2500 TL kira geliri elde edebilirsiniz. Tüm yazlık daireler anahtar teslimdir ve içlerinde kombi, klima gereçleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ödeme yönteminde de pek çok kolaylık sağlayan Ekşioğlu İnşaat sizlere çok uygun peşinat seçenekleriyle isterseniz faizsiz senet, isterseniz düşük faizli kredi ile ödeme seçenekleri sunar. Ekşioğlu İnşaat projelerinin tamamı ilçe merkezindedir sahile uzaklıkları da 0 – 100 – 150 metre arası değişmektedir.

 

Bu avantajlardan faydalanmak, Karasu’dan bir yazlık sahibi olmak istiyorsanız hemen Ekşioğlu İnşaat’a bu bağlantıdan ulaşın firma yetkililerine taleplerinizi belirterek dilediğiniz karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık seçeneklerine sahip olun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68