Karasu Satılık Yazlık Melis Evleri Lansman Fiyatlarını Kaçırmayın

karasu satılık yazlık

Sakarya Karasuda Birçok Projeye İmza atan Ekşioğlu İnşaat Kocaali’de muhteşem bir kampanyaya imza atıyor Kocaalİ Melis Evleri Özel Lansman Fiyat ve Ödeme seçeneklerini kaçırmayın hemen arayın 0 212 503 48 83

karasu-satilik-yazlik-melis-evleri-lansman-fiyatlarini-kacirmayin-melis-evleri-2

Hem özel avantajlı ödeme koşulları hemde Lansman fırsatı Üstelik Kapalı Havuz Seçeneği İle Ekşioğlu Melis Evleri

karasu-satilik-yazlik-melis-evleri-lansman-fiyatlarini-kacirmayin-melis-evleri-1

Sakarya Karasu’da yazlık fırsatlarının ardı arkası kesilmiyor. Ekşioğlu İnşaat Karasu projesi olan Karasu Evleri çok uygun yaz kampanyalarıyla satılık. Özel kampanyalarla ve güzel ödeme yöntemleriyle satılan bu yazlık dairelerle siz de bu yaz Karasu’da bir yazlık sahibi olabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-melis-evleri-lansman-fiyatlarini-kacirmayin-melis-evleri-3

Sakarya Karasu muhteşem doğasıyla insanları büyülüyor. Koruma altındaki longoz ormanı, Türkiye’nin en büyük kumsalı gibi benzersiz özellikleri var. Sakarya Nehri, Karasu’dan Karadeniz’le buluşuyor, yine Maden Deresi’de öyle. Bu muhteşem alanın dokusuna zarar vermeden onunla iç içe yaşama imkanını da Ekşioğlu İnşaat sağlıyor, daha önceden Ekşioğlu City Evleri, Yeşil Vadi 1 – 2 – 3, Gardenia sitesi gibi projelerle bölgeye imzasını atan firma şimdi de Karasu Evleri ile sizleri arasına katma hedefinde. Bünyesinde 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 gibi seçenekler bulunan Ekşioğlu İnşaat bunların yanı sıra villalar, dubleks, tripleks daireler gibi imkanlar da sunuyor. Her bütçe ve her imkana uygun daireler sunan firmanın tüm daireleri klima ve kombili, tüm daireler hazır ve anahtar teslim. Dairelerin bağlı bulunduğu sitelerde asansör, havuz, otopark, park alanları ve sosyal alanlar bulunuyor. Tüm siteler ve evler denize 0 – 100 – 150 metre arası uzaklıklarda ve ilçe merkezinde bulunuyor. Karasu ulaşım açısından İstanbul’a 1 saatlik mesafesiyle çok cazip, bunun yanında Bursa ve Ankara’ya 2 – 3 saat mesafede. Yani büyükşehirdekiler için yaz kış çok yakın ve avantajlı bir yazlık daire olanağı sunuyor.

Tüm bu fırsatlar ve fazlası hakkında bilgi sahibi olmak, uygun ödeme yöntemleriyle ilgili bilgi almak ve nihayetinde bir karasu satılık daire ya da karasu satılık yazlık sahibi olmak istiyorsanız hemen bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşın, hayallerinize bir adım daha yaklaşın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68