Karasu Satılık Yazlık Daireler İle Tanışmadınız Mı ?

karasu-satilik-yazlik-daireler-ile-tanismadiniz-mi

Karasu satılık yazlık fırsatları ile siz de kolayca yazlık sahibi olacaksınız. Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak Sakarya Karasu’da başlattığımız Karasu Evleri projeleri ile sizleri uygun fiyatlar ile kaliteli bir yazlık daire sahibi yapmak istiyoruz. Karasu satılık daire fırsatlarını bizim aracılığımızla en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sakarya Karasu, İstanbul’a 1 saat, Ankara ve Bursa’ya ise 2 – 3 saatlik mesafesiyle kolay ulaşımı olan, koruma altındaki ormanları ve kumsallarıyla dünya harikası olan, üzerinden akan dere ve nehir yataklarıyla da muhteşem bir doğa keyfi yaşatan bir yerdir. Bu sakin ve muhteşem sahil semtinde Ekşioğlu İnşaat olarak doğanın dokusuna hiç zarar vermeden sizlere doğallığın içinde konforu ve lüksü bir arada sunmaya çalıştık. Ekşioğlu İnşaat olarak yaptığımız tüm binaların deprem testleri ve güvenilirlik belgeleri eksiksizdir, bizden satın alacağınız tüm binalara ayrıca ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantisiyle sahip olacaksınız. Sitelerimizin tamamında asansör, havuz, otopark, park alanları ve sosyal alanlar mevcuttur. Site içlerinde yaz kış özel güvenlik bulunmaktadır, satın alacağınız yazlık dairelerinizde kombi ve klima donanımlarını ücretsiz kurduk. Çok uygun fiyata alacağınız yazlık dairelerimizde istediğiniz her çeşit daire seçeneği mevcut, 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 , 5 + 1 daire çeşitlerimiz bunun yanında villalar, dubleks ve tripleks gibi daha geniş dairelerimiz de bulunmakta. Bu avantajlı ve her seçeneğe uyan dairelere ise çok az miktarlarda ücretler ödeyerek sahip oluyorsunuz. Dairelerimiz için çok düşük peşinatlar istiyoruz bunun yanında faizsiz senet ve taksitli kredi imkanlarıyla ödemelerinizi kolaylaştırıyoruz.

Tüm bu avantajlı fırsatlara sahip olmak ya da daha fazla bilgi almak için hemen bu bağlantıdan bize ulaşın, hayallerinizdeki yazlık daireye bir adım daha yaklaşın.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68