Karasu Sahili Plajı Ve Satılık Yazlık Evleri

karasu satılık yazlık

Karasu’da eşsiz Ramazan fırsatları! Sakarya Karasu’da Haziran ayı boyunca Ekşioğlu İnşaat Karasu tarafından sunulan muhteşem kampanya ve fırsatlarla siz de hayalinizdeki karasu satılık yazlık veya karasu satılık daireye sahip olabilirsiniz. Yenilenen yüzüyle Karasu’da sıfır dairelerle Karasu Evleri projesini tamamlayan Ekşioğlu İnşaat sizlere harika deneyimler yaşatacak olan yeni yazlık, daire ve evlerini satmaya hazır.

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri

Eşsiz doğası, muhteşem manzarasıyla Karasu adeta bir tatil cenneti, çok sayıda doğa aşığının, kampçının, tatilcinin ve turistin uğraş yeri olan Karasu semtinde birbirinden harika doğal güzellikler mevcut. Koruma altına alınan Türkiye’nin en uzun kumsalından yine koruma altına alınan en uzun Longoz ormanına, Denizine akan Sakarya Nehri’nden Madenderesi’ne kadar bir çok muhteşem yer Karasu’da bulunuyor. Konumsal olarak İstanbul, Ankara,Bursa gibi büyük şehirlere 1 ila 3 saat arasındaki mesafelerde yer alan Karasu bu yönüyle de cazip bir şekilde ön plana çıkıyor. Ekşioğlu İnşaat’ın Karasu Evleri burada çok sayıda cazip tekliflerle sizlere sunuluyor. 1 + 1 , 2 + 1 , 3 + 1 , 4 + 1 gibi seçenekler ve tripleks, dubleks gibi daha büyük seçeneklerle siz müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedefleyen Ekşioğlu İnşaat. Her tür ödeme kolaylığını da sizlere sağlamaya hazır. Dairelerinde kombi, klima gibi ihtiyaci sistemler hazır bulunuyor. Sitelerinde ise asansör, havuz, otopark, park ve sosyal alan gibi ihtiyaçların karşılandığı Karasu Evleri alıcılarını bekliyor.

karasu-sahili-plaji-ve-satilik-yazlik-evleri-

Eğer Karasu Evleri sizin de ilginizi çektiyse https://www.eksioglukarasuyazlik.com/  linkten Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir ister listeden belirlediğiniz kriterlere uygun dairenizi seçebilir, isterseniz yetkililerle görüşüp onlara hayalinizdeki evi anlatabilirsiniz. Her tür ihtiyaca uygun daire, yazlık ve ev seçenekleri bulunan Ekşioğlu İnşaat sizlere içinize en çok sinecek daireleri sunmaya hazır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68