Denizköy Evleri Satılık Yazlık Daireler

karasu satılık yazlık

Sakarya’nın en gözde gayrimenkullerini hizmetinize sunan Denizköy satılık yazlık  evler yeniden harika arsalar üzerine kurulacak muhteşem projelerle ile karşınızda. Karasu Denizköy arsa ları sizleri ziyaret etmeniz için bekliyor.

Karasu Denizköy mevkii tarihi Frigya ve Bizans İmparatorluğu’na uzanan eşsiz bir deniz kıyısı alandır. Bölgede ülkemizin en büyük longoz ormanları bulunmakla birlikte buradaki sahil şeridi Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ikinci en büyük sahilidir ve mavi bayraklı koruma altındadır. Sakarya Nehri ve Maden deresi  bu bölgenin içinden geçerek Karadeniz’e varmaktadır. Bölgenin en önemli özelliklerinden biri de 3.köprü yolunun buradan geçmesidir ve bu yol bölgeyi İstanbul’a bir saatte, diğer Marmara illerimize ise 1-3 saatte bağlamaktadır ve arsalar bu açıdan eşsiz bir değere sahiptir. Burada satılan Denizköy satılık yazlık ları sayesinde yıllar içinde binbir çabayla elde ettiğiniz birikimlerinizin tam karşılığını ve hatta fazlasını alabilirsiniz. Arsalar sahile 0-100 metre mükemmel bir mevkide yer almaktadır ve günden güne değer kazanmaktadır. Buradaki arsaları Ekşioğlu İnşaat Karasu güvencesiyle ve farkıyla satın alabilir ve geleceğiniz için mükemmel bir yatırım şansı elde edebilirsiniz. Ya da hayatınızın geri kalanını ailenizle geçirebileceğiniz bir yazlık inşa ettirerek huzur içinde yıllarca denize karşı bir yaşam sürebilirsiniz. Arsalara bakmak ve tatil yapmak için ülkenin her yerinden akın akın gelen insanların parmakla gösterdiği bu değerli bölgeden henüz hala uygun fiyat imkanı mevcutken hemen yararlanın.

Sizlere bu ayrıcalıklı fırsatı sunan Ekşioğlu İnşaat Karasu’ya bu bağlantıdan kolayca ulaşabilir ve detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Huzur ve keyif dolu günler dileriz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68