Karasu Satılık Yazlık Daireler Göz Dolduruyor

karasuda satılık daire

Karasu’da birbirinden ucuz ve kaliteli daire fırsatları sizleri bekliyor! Yaz aylarına özel yaz kampanyalarıyla yazlık daire almak kiraya çıkmak kadar kolay! Ekşioğlu İnşaat Karasu farkıyla sizlere sunulan Karasu Evleri, Sakarya’nın en yeşil yeri olan Karasu’da bulunur. Doğal harikaları ve çok eski tarihi dönemlere bağı olan Karasu, Karadeniz’in göz bebeğidir. Şimdilerde tatilcilerin, turistlerin ve yatırımcıların uğrak yeri olan Karasu’da sizleri çok eşsiz kampanyalar Ekşioğlu İnşaat farkıyla bekliyor.

karasu-satilik-yazlik-daireler-goz-dolduruyor-1

Karasu, İstanbul’a 1 saatlik mesafede olmasına rağmen verdiği Antalya, Muğla hissiyle göz dolduruyor. 3. Köprü yolunun geçtiği Karasu ile büyükşehirlerin mesafeleri çok yakın. Bursa ve Ankara’ya da 1 –  3 saat mesafede bulunan Karasu yakın konumda yazlık fırsatları arayanlar için çok cezp edici durumda. Ekşioğlu İnşaat Karasu’da doğal yapıya zarar vermeden hayata geçirdiği pek çok proje ile gündemden düşmüyor. Her bütçeye uygun kampanyaları, ödeme yöntemleri, her seçenekte yazlık daireleri ve her çeşit lüks, konfor imkanlarıyla Karasu’nun sakinlerinin de dışarıdan gelenlerinde gözdesi olan firma sizler için de avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Karasu’da yapımı tamamlanmış karasu satılık daire ve karasu satılık yazlık çeşitlerini müşterilerine sunan Ekşioğlu İnşaat’ın bünyesinde her seçeneğe uygun yazlık daire mevcut. Yazlık dairelerin tamamı klima ve kombili olmakla beraber bulundukları siteler yaz kış güvenliklidir. Ömür boyu garantisi bulunan sitelerin içerisinde havuzlar, otopark alanları, bahçeler, sosyal alanlar vardır. Ekşioğlu İnşaat tüm bu lüks ve konforlu yaşam olanağı için sizden cep yakmayan fiyatlar ister. Düşük peşinat oranları, senet ile faizsiz ödeme imkanı, düşük faizli kredi ile ödeme imkanı gibi olanaklar sunan Ekşioğlu İnşaat sizlere bütçenizin dışına çıkmadan yazlık daire sahibi olma fırsatı sunar.

karasu-satilik-yazlik-daireler-goz-dolduruyor-2

Ekşioğlu İnşaat fırsatlarını biraz daha incelemek, fikir sahibi olmak istiyorsanız hemen  bağlantıdan firmaya ulaşabilir, bütçenize uygun listelenen yazlık daire seçeneklerinden biri için müşteri temsilcileri ile görüşebilir dilediğiniz yazlığınıza kavuşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68