Karasu Satılık Yazlık Hoş Bir Tatil İyi Bir Yatırım

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu İnşaat Karasu sizlere son derece lüks, konforlu ve rahat yazlıklar hazırladı. Sakarya’da pek çok başarılı işe imzasını atan firma yeni sıfır daire projesi Karasu Evleri ile hizmeti bir adım öne taşıyor.

karasu-satilik-yazlik-hos-bir-tatil-iyi-bir-yatirim-1

Karasu bünyesinde çokça doğal güzellik barındıran eşsiz bir yer, büyükşehirlere çok yakın. İstanbul’a 1,5 saat. Bursa ve Ankara’ya ise 2 – 3 saat mesafesi ile büyükşehirlerde oturup yakınlarda yazlık sahibi olayım diyenler için çok iyi bir seçenek. Havası çok temiz, büyükşehirlere ne kadar yakın olsa da kirliliğin ulaşamadığı bir nokta. Tamamen kirlilikten arınmış, berrak bir havası var. Türkiye’nin en uzun, Avrupa’nın ise en uzun ikinci kumsalına sahip ve bunun gibi pek çok güzel özellikleri ile Karasu çok seçilebilir bir yer. Ekşioğlu İnşaat’ın özenle hazırladığı karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire çeşitleri ile sizlere Karasu’da eşsiz bir deneyim yaşatacağı kesin. Ekşioğlu İnşaat’ın yaptığı tüm yazlıklar son derece dayanıklı ve deprem testlerinden geçmiş binalardır. Tüm sitelerde yaz kış güvenlik mevcuttur, tüm siteler asansörlü, havuzlu, otoparklı, sosyal alanları olan sitelerdir. Satılan yazlık daireler sıfır ve anahtar teslimdir, sizlere sunulacak tüm dairelerde klima, kombi gibi donanımlar ücretsiz olarak sunulmuştur. Tüm bu avantajların yanı sıra bir de ödeme seçenekleri çok uygundur. Alacağınız yazlık dairenizi isterseniz faizsiz senet imkanıyla ödeyebilir, isterseniz de düşük faizli kredi gibi imkanlarla ödemenizi yapabilirsiniz. Peşinat oranları çok düşüktür. 10bin lira gibi cüzi miktarlardaki peşinatlarla dairenize yerleşebilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-hos-bir-tatil-iyi-bir-yatirim-2

Bu avantajlı fırsatlar ilginizi çektiyse hemen bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a bağlanın, satın almak istediğiniz daire seçeneklerini belirleyin, bu seçeneklerden dilediğinize sizlere uygun yaz kampanyaları ve kolay ödeme seçenekleri ile kolayca sahip olun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68