Karasu Evleri İstanbul’un Yeni Gözde Tatil Yeri

karasu-evleri-istanbulun-yeni-gozde-tatil-yeri

Sakarya Karasu’da fırsatlar dur durak bilmiyor! Yeni sıfır daire projelerimizle Ekşioğlu İnşaat olarak sizlere Karasu Satılık Daire, Karasu Satılık Yazlık seçenekleri ve daha pek çok farklı yazlık daire seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve daha bir çok farklı seçeneklerle dubleks, tripleks daireler, villalar ve müstakil evler gibi pek çok farklı projeyle Karasu’nun güzelliğini sizlere Ekşioğlu İnşaat Karasu imzasıyla sunmayı hedefliyoruz.

karasu-evleri-istanbulun-yeni-gozde-tatil-yeri-1

Karadeniz’in cezp edici manzarasına sahip olan Karasu, Türkiye’nin bilinen en uzun sahiline sahiptir, çok uzun ve etkileyici sahilinin yanı sıra büyüleyici bir şekilde Sakarya nehrinin ve Madenderesi’nin suyu Karasu’da denizle buluşur. Bu muhteşem güzelliklerle çevrili yerleşkede Ekşioğlu İnşaat olarak oluşturduğumuz lüks, konforlu ve kaliteli projelerle siz kıymetli müşterilerimize iyi hizmetler sunuyoruz. Pek çok farklı yazlık daire seçenekleri ile sizlere en uygun olanı sunmayı hedefliyoruz. Ekşioğlu İnşaat bünyesindeki konutlarımızda kombi, klima, asansör gibi temel ihtiyaçların yanı sıra, otopark, havuz, güvenlik gibi ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz,  sizlere Karasu bölgesinde lüks ve konforlu bir yaşam imkanı sağlamayı hedefleyen şirketimiz ödemelerde de sizler için pek çok kolaylıklar sağlıyor. Faizsiz senet imkanları, düşük faizli kredi imkanları gibi sunduğumuz hizmetler ve düşük miktar peşinat ödemeleriyle siz de Karasu’dan kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Yenilenen yüzüyle Karasu hızla yükselen bir yatırım fırsatına sahip, bugün bizim projelerimizden alacağınız bir daire size güzel bir yaşam alanı sunmanın dışında iyi bir yatırım kaynağı olacakta dönecektir.

karasu-evleri-istanbulun-yeni-gozde-tatil-yeri-23

Karasu turumuza ücretsiz katılmak veya bilgi almak için bu bağlantıdan bize ulaşabilir, sizler için oluşturduğumuz satılık daireler hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Siz de keyifle tatillerimi geçireceğim, istersem kışın da kalabileceğim Karasu Evleri’nde bir dairem olsun istiyorsanız. Bize hemen ulaşın, sizler için hazırladığımız evlerimizle hayalinizdeki yazlığa sahip olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68